خدمات ثبتی در تهران

خدمات ثبتی به معنای ثبت شرکت , ثبت برند , ثبت تغییرات شرکت و ... می باشد که هر کدام از این خدمات ثبتی مراحل متفاوتی را دارا می باشد که به بیان آنها می پردازیم همچنین تمامی این خدمات توسط موسسات حقوقی ثبتی در تهران قابل پیگیری و انجام است و هدف از انجام این امور ارائه خدمات آسان و بدون دردسر به مشتریان است .

خدمات ثبتی شرکت ها در تهران :

ثبت شرکت به معنای تنظیم یک قرارداد بین موسسین شرکت مورد نظر می باشد که این کار برای تقسیم کردن سود به دست آمده از ثبت شرکت و فعالیت آن بین شرکا و موسسین می باشد . برای ثبت شرکت ها در تهران باید بعد از اینکه تعداد موسسین و شرکای تشکیل دهنده شرکت مشخص شد باید در سامانه مربوط به اداره ثبت شرکت ها ثبت نام انجام شود و بعد از آن مدارک مورد نیاز به این اداره ارسال شود .

خدمات ثبتی شرکت ها به 7 دسته تقسیم می شود :

1-    خدمات ثبتی شرکت های تضامنی : شرکتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی

2-    خدمات ثبتی شرکت های مختلط سهامی : بین شرکای سهامی به همراه شرکای دیگرصورت می گیرد .

3-    خدمات ثبتی شرکت های مختلط غیر سهامی : شرکتی تجاری که با نام مشخص بین عده ای از شرکای ضامن و عده ای از شرکای دارای مسئولیت محدود صورت می گیرد .

4-    خدمات ثبتی شرکت های نسبی : دارای نام مخصوص است و هر یک از شرکا به میزان سرمایه گذاشته شده در شرکت مسئولیت دارند .

5-    خدمات ثبتی شرکت های مدنی: زمانی که یک شی مالکین متعددی را داشته باشد برای پرداخت حقوق آنها این شرکت ها به وجود می ایند .

6-    خدمات ثبتی شرکت های تعاونی : این شرکت ها باید دارای 7 عضو باشند و کلمه تعاونی در نام آنها حتما باید ذکر شود .

7-    خدمات ثبتی شرکت های تجاری : در این شرکت ها اشخاصی حقیقی و حقوقی در کنار هم جمع شده و سرمایه گذاری کرده اند .

 

خدمات ثبتی برند ها در تهران :

برند ها علائم تجاری هستند که به صورت طرح و یا نمادی خاص برای ارائه خدمات و یا عرضه محصولات خاصی استفاده می شوند به طوری که با وجود این برندها یک محصول از محصولات دیگر قابل تفکیک می شود . به عبارت دیگر یک برند دربرگیرنده تمامی صفات و مشخصات نام یک محصول است . ثبت برند در تهران باعث جلب حمایت از سوی دولت و مشتریان می شود . برای ثبت برند در تهران انتخاب یک نام مناسب برای محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

خدمات ثبتی تغییرات در شرکت ها در تهران :

در صورتی که موسسین و سهامداران یک شرکت بخواهند تغییرات شرکت را به ثبت برسانند و یا به انجام این کار مجبور باشند باید این تغییرات در مجامع تصویب شود و یا به صورت یک صورت جلسه ای باشد که توسط اعضای شرکت امضا شده باشد . بعد از انجام این مراحل صورت جلسه تنظیم شده باید به اداره ثبت شرکت های واقع در تهران برای انجام تغییرات ارسال شود .

در انتها به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که چنانچه برای انجام امور ثبتی خود در هر یک از این زمینه های ذکر شده در این مقاله در شهرهای تهران و یا کرج نیاز به مشورت و راهنمایی دارید می توانید با موسسه حقوقی تکسفیر واقع در کرج تماس بگیرید تا متخصصان و مشاوران ما برای انجام امور مورد نظرتان شما را به بهترین شکل ممکن یاری دهند و یا انجام این امور را به عهده بگیرند و در ظرف کمترین مدت این کار را برای شما به انجام رسانند .