ثبت طرح صنعتی در پردیس

در شهر جديد پرديس با توجه به امکانات گردشگری ، توریستی و سیاحتی که دارد یکی از زیباترین شهرستان های استان تهران می باشد، وهمچنین ارتفاعات ،‌

آب و هواي مطبوع و موقعيت خاصی که دارد و جاذبه‌هاي طبيعي، شيب و پوشش گياهي مناسب با چشمه‌سارهای جاری در اقصی نقاط طبیعت جای دارد و در چهارفصل سال چشم‌انداز زیبایی را ایجاد کرده است از جمله منطقه جوزک،

منطقه آبشار کمرد، منطقه واصفجان منطقه پیست آبعلی، دریاچه سدلار و منطقه لار، دریاچه تار، و بسیاری از مکان‌های دیدنی و تاریخی که با نزدیکی به شهرستان دماوند، می‌تواند اوقات فراغتی سالم و به یادماندنی در ذهن توریستها، گردشگران و مسافران داشته باشد.

هرگونه طرح و ابداعی در این شهر ، قابل ثبت است.ثبت طرح صنعتی در پردیس ، با کارشناسان تکسفیر :

84 24 40 32 – 026         |         174 1986 – 0912

با توجه به این زیباییها و مناطق توریستی که در شهرستان پردیس موجود می باشد اشخاصی می توانند با نوعی کارآفرینی در حوزه های مختلف در این شهرستان به ایجاد و اختراعی جدید در این استان باشند و از مزایای ثبت طرح صنعتیدر پردیس خود بهره مند شوند.

از ويژگي‌هاي دیگر پرديس آزادراه تهران، پرديس می باشد ، كه با بهره‌برداری از این آزادراه حلقه ارتباطی از شرق تهران به استان‌های شمالی و شمال شرق آسان شده و فاصله شهر جديد پرديس با تهران را از25 كيلومتر به 17 كيلومتر کم کرده است.

مزایای ثبت طرح صنعتی در پردیس

با توجه به اینکه مردمان امروزی وابستگی زیادی جهت تأمین خدمات و کالاها به غیر ، انتخاب گزینه ای مناسب و مورد اطمینان برای انجام فعالیت مورد نظر خود امری حساس و حائز اهمیت است . از این جهت به طبع انتخاب مجموعه ای از افراد برای قبول تعهد کار بهتر از یک شخص می باشد .

این مجموعه ی افراد می توانند مانند یک عضو شرکتی در آمده و نیازهای مردم را با توجه به توانایی ها و تجربیاتی که دارا می باشند در جهت رفع آن برآیند .برای ثبت طرح صنعتیعلاوه بر این موارد شرح داده شده مزایای دیگری نیز دارد ، که کارشناسان ما به شما خواهند گفت.

ثبت طرح صنعتی در پردیس ، با رائه مدارک و گذارن مراحلی اداری ممکن است ، که تکسفیر شما را در این امور صلب ادرای رتبه بندی شرکتها ، یاری می نماید.

هرگونه اقدام در خصوص مسائل ثبتی حقوقی ، ثبت طرح صنعتی در پردیس ، با کارشناسان تکسفیر در ارتباط باشید :

84 24 40 32 – 026 |  174 1986 – 0912

ثبت طرح صنعتی در پردیس ,ثبت طرح صنعتی, نحوه ثبت طرح صنعتی, چگونگی ثبت طرح صنعتی, مدارک ثبت طرح صنعتی, مراحل ثبت طرح صنعتی, شرایط ثبت طرح صنعتی,ثبت طرح صنعتیدر تهران ,ثبت طرح صنعتیدر استان تهران ,ثبت طرح صنعتیدر ایران , هزینه ثبت طرح صنعتی

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.