موافقت نامه اصولی صنایع

موافقت نامه اصولی صنایع در واقع مجوزی اولیه جهت تولیدی می باشد که همان جواز تامین صنایه می باشد.به عبارت دیگر از نام های دیگر جواز تاسیس صنایع می توان به موافقت نامه اصولی صنایع اشاره نمود.

موافقت اصولی صنایع از جمله مواردی می باشد که می بایست در هنگام شروع یک فعالیت تولیدی ،در نظر داشت. موافقت نامه اصولی صنایع را سازمان صنعت و معدن تجارت (سازمان صنایع) هر استان صادر می کند و اولیه ای ترین مجوزی می باشد که نیاز به صدور آن می باشد.

برای اخذ موافقت نامه اصولی صنایع می بایست به سازمان صنایع استان مربوطه مراجعه نمود و با در دست داشتن مدارک لازم و پر کردن فرم های پرسش نامه مدارک را به کارشناس تحویل داد.پس از این مرحله می بایست در سایت بهی یاب که پورتال رسمی سازمان صنایع می باشد ثت نام نمود. پس از آن می بایست به کارشناس مربوطه مراجعه کرد و نام های استعلام را اخذ نمود و پس از جواب استعلام و واریز فیش های واریزی و دارایی موافقت نامه اصولی صنایع را اخذ نمود.

پس از صدور موافقت نامه اصولی صنایع نامه زمین اخذ می گردد که با نامه زمین می بایست زمین در شهرک صنعتی مورد نظر خریداری می گردد. پس از موافقت نامه اصولی صنایع پروانه بهره برداری صنایع صادر می گردد که آخرین مرحله می باشد.

در بعضی از موارد ،موافقت نامه اصولی به موافقت نامه ای گفته می شود که جهت شروع به فعالیت تولیدی خاص از سوی سازمان صنایع یا وزارت صنایع صادر می گردد و در واقع اجازه نامه ای است جهت موافقت تولید.

موافقت نامه اصولی صنایع در رشته های ذیل صادر می گردد:

+ موافقت نامه اصولی فلزی                                          + موافقت نامه اصولی شیمیایی

+ موافقت نامه اصولی شیمیایی                                    + موافقت نامه اصولی دارویی

+ موافقت نامه اصولی پلاستیک                                      + موافقت نامه اصولی آرایشی

+ موافقت نامه اصولی غذایی      

....................................                                            .......................................

....................................                                             .......................................

با ما در تماس باشید

با تشکر مدیریت سایت موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر ( ثبت شرکت در کرج  )

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.