ثبت طرح صنعتی در پایتخت

با توجه به جذب مهاجران بسیار در دهه اخیر در پایتخت و زیاد شدن جمعیت بیشمار در این استان باعث شده که نیازهای اشتغال و در آمدزایی افزایش یافته و می بایست در صدد ایجاد و تشکیل اشتغال زایی و کار افرینی و ایجاد امکانات و خدماتی جهت ثبت طرح صنعتی فراهم نمود تا معضل بیکاری در پایتخت کاهش پیدا کند تا ایجاد شغل در برابر مهاجرت از شهرهای دیگر در این استان جبران و برطرف شود.

در مشاوره ای تخصصی از کارشناسان ما ، مراحل ثبت طرح صنعتی در پایتخت

84 24 40 32 – 026           |         174 1986 - 0912

مرکز استان تهران و شهرستان تهران، بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ایران، است. جمعیّت شهر تهران طبق سرشماری سال 95بالغ بر بیش از 8 هزار نفر و استان تهران بیش از 13 هزار نفر می باشند وبیست و پنجمین شهر پرجمعیّت و بیست و هفتمین شهر بزرگ جهان به‌شمار می‌آید.

پیشینه زندگی در تهران به 5هزار سال پیش از میلاد بر می گردد. آب و هوای شهر تهران از کوهستان در شمال (نسیم توچال) و دشت در جنوب تأثیر گرفته است.

جز منطقه‌های شمالی تهران که تحت تأثیر کوهستان، تا اندازه‌ای معتدل و مرطوب می باشند، آب و هوای دیگر منطقه‌های شهر کمابیش گرم و خشک و در زمستان‌ها اندکی سرد است.

مهم‌ترین منبع بارش در این شهر بادهای مرطوب مدیترانه‌ای و اطلسی هستند که از سوی غرب می‌وزند. رشته کوه البرز همچون سدی از نفوذ بسیاری از توده‌های هوا جلوگیری می‌کند، از این جهت موجب شده که هوای تهران از یک طرف خشک‌تر و از طرف دیگر از آرامش نسبی برخوردار باشد.

تهران بدلیل جایگاه آن به عنوان پایتخت زودتر از شهرهای دیگر با نمودهای مدرنیسم، و از آن میان معماری مدرن، روبرو شد. دگردیسی معماری استان تهران از سنتی به مدرن از دوران ناصرالدین شاه آغاز شد و به خصوص این روند در دوران پهلوی که زندگی مدرن از حصار دربار و ارگ سلطنتی خارج شد، چهرهٔ شهر را تغییر داد.

در پایتخت تهران کاخ‌های زیادی تا به الان بر پا شده‌است که بیشتر آن‌ها مربوط به دوران پهلوی و قاجار هستند. از جمله کاخ‌های معروف تهران می‌توان کاخ نیاوران، حوض خانه باغ قدیم نگارستان، کوشک احمدشاهی، کاخ صاحبقرانیه، عمارت دارالفنون ، عمارت عثمانی و پل رومی ، کاخ گلستان، شمس‌العماره و کاخ مرمر را نام برد.

با توجه به آلوده شدن آب و هوای پایتخت به دلیل ترافیک انبوه اخیر و فعالیت کارخانه ها باعث شده که هموطنان بسیاری در سال دچار مشکلات ریوی زیادی در سطح کشور شوند و بهترین راه حل این موضوع ثبت طرحی صنعتی در این راستا ، در این استان می باشد، تا کمکی به همنوعان باشد.

هرگونه اقدامات لازم در خصوص ثبت طرح صنعتی در پایتخت ، اعم از ؛

  • ثبت طرح صنعتی در تهران
  • ثبت طرح صنعتی در شمیرانات
  • ثبت طرح صنعتی در جاجرود
  • ثبت طرح صنعتی در پردیس
  • ثبت طرح صنعتی در شهر ری
  • ثبت طرح صنعتی در....

با کارشناسان تکسفیر ، در تماس باشید :

84 24 40 32 – 026           |         174 1986 - 0912

ثبت طرح صنعتی , مراحل ثبت طرح صنعتی , ثبت طرح صنعتی در تهران ,ثبت طرح صنعتی در استان تهران ,ثبت طرح صنعتی در پایتخت ,ثبت طرح صنعتی, شرایط ثبت طرح صنعتی , نحوه ثبت طرح صنعتی , مراحل ثبت طرح صنعتی در تهران , مراحل ثبت طرح صنعتی در پایتخت , ثبت طرح صنعتی در پایتخت

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.