ثبت برند در کرج

سپتامبر 08

ثبت برند در کرج

شما با ثبت برند در کرج می توانید کالاها را از کالا و محصول رقبای خود تفکیک کنید وآنها را از یکدیگر جدا کنید تا راه و هدف هر یک از تولید کنندگان منحصر به فرد شود و از هم جدا شوند و احساس امنیت بیشتری داشته باشند امروزه ثبت برند و برند سازی حرف اول را در یک کسب و کار تجاری می زندهر فردی که ساکن کرج است و یک کسب و کار تجاری برای خود راه اندازی کرده است باید ثبت برند در کرج را به اتمام برساند.

و مراحل ثبت برند در کرج را به طور کامل طی کند تا درصد موفقیت تولید کننده بالا رود یک کسب و کار تجاری در کرج باید یک برند بسیار خوب داشته باشد و صاحبان این کسب و کار تجاری مراحل ثبت برند در کرج را طی کنند تا خریداران نیز بتوانند از طریق برند و آوازه ی برند تحقیقات خود را در مورد محصول انجام دهند و بهترین انتخاب را داشته باشند.

برند یا نام و نشان تجاری وسیله ای برای گسترش کسب و کارها محسوب می شوند که به وسیله ی آن ها می توان کیفیت محصولات را طبقه بندی و تفکیک کرد .پس از ثبت شرکت در کرج لازمه ی پیشرفت ثبت برند در کرج است و باید مراحل ثبت برند در کرج طی شود.

ثبت برند در کرج

هزینه ثبت برند در کرج

برای اگاهی از هزینه ثبت در کرج شما میتوانید با موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باشید و اطلاعات خود را در این زمینه کسب کنید و مشاوره از کارشناسان ما بگیرید بایک بار هزینه ثبت برند در کرج شما میتوانید سالها از مزایای ثبت برند در کرج بهره مند شوید و مسیر موفقیت خود را هموار سازید و مدارک ثبت برند در کرج را تهیه کنید و مراحل ثبت برند در کرج را طی کنید شما همچنین میتوانید با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و کلیه ی مراحل ثبت برند در کرج را به مابسپارید صداقت ما اولین الویت کاری ما میباشد و تمام تلاش خود را داریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن مراحل ثبت برند در کرج را به اتمام برسانیم.

ثبت برند در کرج چگونه است ؟

برای توضیح ثبت برند در کرج می توان اینگونه شروع کرد که در واقع برند یا نام و نشان تجاری وسیله ای در تجارت محسوب می شوند که توسط آن ها می توان محصولات را از محصولات مشابه تفکیک کرد، و همچنین تولیدکنندگان کالا و خدمات و همچنین فروشندگان و تجار مختلف میتوانند در کمال آرامش و در پناه قانون رقابت سالم داشته باشند.

حق استفاده از هر برند و علامت تجاری منحصرا در اختیار کسی است که آن را در اداره مالکیت صنعتی ثبت کرده باشد می توان اینگونه بیان کرد که در کرج که جمعیت کثیری را نیز دارا است هر شخصی که قصد فعالیت تجاری را دارد با توجه به جمعیت زیاد کرج باید به فکر یک ثبت برند باشد.

و مراحل ثبت برند در کرج را طی کند تا تجارت خود را به گوش اهالی شهر وبعد به گوش کل کشورش و بعدها حتی به کال دنیا معرفی کند و مراحل ثبت برند بین المللی را انجام دهد و بازخورد مالی بسیارخوبی داشته باشد و تولیدات خود را بالا برده به اقتصاد کشورش کمک کند و تولیدات داخلی را بالا برده و طبق این روال آینده ی کشور خود رابسازدطبق این گفته ها افراد باید برای موفقیت در کرج ثبت برند در کرج را انجام دهند.


شما اگر به گذشته ها ی دور نگاهی کنید متوجه می شوید که تمام افراد گذشته هنگامی که یک محصول را تولید می کردند امضای خود را روی آن حک می کردند و یا تابلو یا ظرفی را که به تولید می رساندند نشانی را روی آن حک می کردند که بیشتر این نشان همان امضای افراد بود اکنون نیز هنگامی که شما یک محصول را تولید می کنید باید به صورت قانونی آن را به ثبت برسانید.

این امر برای کسب و کار تجاری شما بسیار مفید است و مزایای آن را به خوبی لمس می کنید.موسسه حقوقی تکسفیر با تمام نیروی خود و صداقت خود و کارشناسان ماهر خود شما را در مراحل ثبت برند در کرج یاری می کند.داشتن علامت تجاری مگر در مواردی که دولت الزام بگذارد، اختیاری است.با ثبت برند و تمدید برند در هردوره ای شما حق استفاده از برند را به مدت ده سال دارید.


علامت یعنی؟
الف) علامت یعنی نماد و یا نشانی که میتواند به راحتی کالاها یا خدمات اشخاص حقیقی یا حقوقی را از یکدیگر تفکیک سازد و تمایز آنها را مشخص کند.
ب) علامت جمعی، یعنی هر نشان که با عنوان علامت جمعی در اظهارنامه ثبت میشود و میتواند تمامی خصوصیات محصولات اعم از کیفیت محصول یا خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی را نمایان است.

مدارک ثبت برند در کرج

ثبت برند در کرج چه فوایدی دارد؟

 • *ثبت برند تولیدکنندگان را ملزم به ارائه محصولات با کیفیت بالاتر میکند.
 • *برای دریافت گواهی و نشان استاندارد به برند نیازمند خواهید بود.
 • *ثبت برند از کلیه ی سوء استفاده های احتمالی جلوگیری می کند.
 • *چند برابرشدن ارزش برند زمانی تحقق میابد که آن را ثبت کنید.
 • *با ثبت علامت تجاری برای کسب و کار خود ، علامت و برند شما توسط مراجع قانونی حفاظت میشود.
 • *عـلامت تـجاری به صاحب خود رسمیت می بخشد.
 • *ثبت علامت تجاری مانع سوءاستفاده از محصولات و خـدمات میشود و هیچ کس اجازه ندارد تا محصولی مشابه محصول شما اما با کیفیتی نـامرغوب به بازار عرضه کند و برند شما را زیر سوال ببرد.
 • *با ثبت علامت تجاری در زمینه ی سـرمایه گذاری برای تولید و فـروش کالاها ی خود میتوانید اطمینان خاطر داشته باشید.
 • *همچنین با ثبت برند خود میتوانید گامی در راستای آسان کردن تجارت بین المللی خود برداشته و موفقیت بیشتری کسب کنید.
 • *علامت تجاری، جایگاه محصولات و خدمات شمارا در بازار رقابت مشخص میسازد .
 • *علامت تجاری این امکان را به مشتری میدهد تا محصولی بی کیفیت و با کیفیت را شناسایی کند.
 • *علامت تجاری که ب ثبت رسیده باشد باعث می شود که در بـازار رقابت و مـذاکرات تجاری دارای اسم و رسم باشید و جایگاه ویژه ای داشته باشید.
 • *با ثبت برند خود این آسودگی را خواهید داشت که در طبقه ی کاری خود هیچ کس حق ندارد که برندی مشابه برند شما را به ثبت برساند.
 • *علامت تجاری را میتوان تمدید نامحدود کرد که با  پرداخت مبلغی انجام میپذیرد. 
 • *ثبت برند برای دریافت وام از بانک ها میتواند مفید وکار راه انداز باشد. 
 • *برند میتواند وجهه خاصی به شرکت ها و کسب و کارها می دهد.
 • *اگر برند شما موفق شود و به جایگاه بالا دست یابد میتواند به دارایی ارزشمندی برای صاحب خود تبدیل شود.

مدارک ثبت برند در کرج برای فرد حقوقی کدامند ؟

 1. یک فتوکپی از مجوز فعالیت
 2. یک فتوکپی از کارت بازرگانی
 3. یک کپی از شناسنامه و کارت ملی مالکین
 4. کپی از مدارک روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت

 

مدارک ثبت برند در کرج برای فرد حقیقی کدامند ؟

 1. اگر برند درخواستی شما لاتین باشد کپی از کارت بازرگانی
 2. فتوکپی از شناسنامه و کارت ملی شخص
 3. کپی از مجوز فعالیت

 

 

بازدید 3303 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 18 آذر 1397 ساعت 08:48