ثبت شرکت در کرمانشاه

سپتامبر 08

ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه

جهت ثبت شرکت در کرمانشاه نیاز است که با نحوه و چگونگی ثبت شرکت آشنا شویم تا یک ثبت شرکت موفقی داشته باشیم. استان کرمانشاه از نظر وسعتی که دارد 17 امین استان های کشور ایران می باشد. و راه های ارتباطی که دارد از شمال به استان کردستان و از جنوب به استان لرستان و استان ایلام محدود می شود که از موقعیت های مناسبی جهت ایجاد شغل دارا می باشد.

جاذبه‌های تاریخی که این استان با خود به همراه دارد به تعداد 3000 اثر تاریخی می توانیم برشماریم. که فرصت خوبی برای اشخاصی است که قصد دارند ثبت شرکت گردشگری را افتتاح نمایند.

استان کرمانشاه از جهت صنایع دستی که دارد از سابقه طولانی برخوردار است و علاوه بر صنایع دستی که دارد به موازات آن کشاورزی و دامداری توسعه و پیشرفت هایی داشته است که در اقتصاد زندگی مردم کرمانشاه اهمیت بسیاری داشته است. و شما می توانید ثبت شرکت صنایع دستی نمایید. و در این استان می توان موقعیت های اقتصادی و اجتماعی خوبی را ایجاد نمود. و موجب کاهش نرخ بیکاری در این استان شود.

معادن در این استان از جهت ذخایر معدنی دارای اهمیت بسیاری می باشد که مهمترین آنها را می توان آهن، آلومیت، کوارتزیت و ... را نام برد.

که جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت ثبت شرکت تکسفیر و یا پر نمودن مشاوره آنلاین در سایت اقدام نمایند.

اقسام و انواع ثبت شرکت در کرمانشاه

1-ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

2- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمانشاه

3- شرکت سهامی عام

4- شرکت تضامنی

5- شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

6- شرکت نسبی

7- شرکت تعاونی (تولید و مصرف)

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را می توانید از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از تایید نهایی اطلاعات حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید شدن نام های شرکت از طریق سامانه به اطلاع همه اعلام می گردد. درصورت عدم تایید شدن نام مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری دریافت می کنیم. در صورت تایید نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های کرمانشاه ارسال می کنیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمانشاه

برا ی اینکه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمانشاه نمایید نیاز به اقدام دو نفر یا بیشتر برای ثبت شرکت می باشد . سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین شود .

سرمایه نزد مدیر عامل باقی می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذاشته اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمود زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود ، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت عنوان و درج گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه مشخص گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا شود.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

برای ثبت شرکت با سهامی خاص تمامی سرمایه ی مورد نیاز برای بر پایی شرکت توسط موسسین تامین می شود و 35 درصد از کل سرمایه به نام ثبت شرکت به حسابی که اعلام می شود واریز می گردد و 65 درصد بقیه سرمایه در تعهد سرمایه داران می ماند . برای ثبت این نوع شرکت ها گواهی بانکی که نشان دهنده واریز 35 درصدی از سرمایه می باشد لازم و ضروری است .

در شرکت سهامی خاص بعد از نام ثبتی شرکت باید عبارت سهامی خاص ذکر گردد. کمترین سرمایه در ثبت شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال (1000000 ریال) می باشد .

تمامی شرکت های سهامی خاص باید یک جلد دفتر سهام جهت ثبت سهام شرکت تهیه نمایند و تمامی تغییرات سهام نیز در آن ثبت گردد.

ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه

یکی از مسائلی که امکان دارد بعد ازثبت شرکت پیش آید ایجاد تغییرات در شرکت می باشد، این تغییر می تواند شامل بسیاری از موارد مانند تغییر نام ، تغییر آدرس و یا تغییر مواضع و قوانین امور کاری باشد.

برای انجام تغییرات شرکت نیاز به مجوز های لازم خواهید داشت اما ایجاد تغییر در شرکت در هر زمانی که نیاز باشد قابل انجام خواهد بود.

تغییرات مورد نیاز باید با اعلام و تهیه صورتجلسه انجام شود و این موارد باید به صورت رسمی و قانونی انجام شود .

همانطور که مستحضر می باشید شریکان و سهام داران یک شرکت و مجموعه ممکن است با اختلافات و یا تغییر نظریات همراه باشند، البته همیشه تغییرات در محوریت مشکلات نخواهند بود و ممکن است برای پیشرفت کاری و یا ایجاد تغییرات مناسب و مفید برای شرکت انجام شوند .

اگر اشخاص حقوقی پس از ثبت نیاز به تغییر و تحولاتی در اساسنامه شان داشته باشند با مراجعه به یک موسسه حقوقی و ثبتی و درخواست تغییرات شرکت، تصمیمات خود را در رابطه با اصلاح مشکلات قبلی اصلاح می نمایند.

برای ارائه کردن روش های جدید و یا اصلاح مشکلات گذشته نیز کاربرد دارد و می تواند در بسیاری از موارد در جهت های مثبت و موثری ایجاد شود، در بیشتر موارد شریکان با ایجاد تغییرات اوضاع شرکت تجاری خود را سامان می بخشند و از این طریق می توانند کسب و کار خود را رونق بخشند.

برای اخذ و دریافت اطلاعات ثبتی و حقوقی خود و یا ایجاد تغییرات در نام شرکت می توانید به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با کادری مجرب و متخصص مراجعه نمایید .

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای ثبت برند و ثبت برند در کرج با ما تماس بگیرید

بازدید 1103 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 16:06