اخذ کد اقتصادی در فردیس

ژانویه 03

اخذ کد اقتصادی در فردیس

اخذ کد اقتصادی در فردیس

یکی از مهمترین و ضروری ترین امور برای اشخاصی که دارای شرکت و فعالیت های تجاری می باشند می بایست ثبت شرکت داشته باشند و حتما یک کد اقتصادی برای شرکت خود داشته باشند، تا بتوانند به صورت قانونی به فعالیت خود ادامه دهند.

چرا که فردیس یکی از خیابان های اصلی به عنوان مرکز تجاری به شمار می رود به طور کلی اگر شرکت خود را به ثبت نرسانند در معرض هر نوع سوء استفاده قرار می گیرند.

بدین منظور موسسه حقوقی تکسفیر تمامی امور ثبتی از جمله ثبت شرکت و اخذ کد اقتصادی در فردیس، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر را در سریع ترین زمان ممکن برای شما به انجام می رسانند و شما می توانید با شماره تماس های درج شده با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

ما میتوانیم کلیه ی امور اخذ کد اقتصادی در فردیس را برای شما به نحو احسن انجام دهیم.

مدارک لازم اخذ کد اقتصادی در فردیس

کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضای هیئت مدیره.

کپی اساسنامه شرکت.

کپی از اظهارنامه شرکت.

کپی آگهی تاسیس شرکت و تغییرات ثبت شده شرکت.

تکمیل دفاتر تجاری.

دریافت فرمهای مربوطه و تکمیل آنها.

کپی آگهی روزنامه رسمی و تغییرات آن.

کپی سند مالکیت شرکت

کپی از نامه ی شروع و یا عدم شروع فعالیت شرکت

پرداخت مالیات حق تمبر اداره دارائی.

چگونگی اخذ کد اقتصادی در فردیس

برای اخذ کد اقتصادی در فردیس و انجام کلیه ی مراحل آن به صورت دقیق و کارشناسی توسط وکلا و کارشناسان مجرب و در زمان کوتاه و به هزینه ای مناسب میتوانید به موسسه ی با سابقه و با تجربه ی تکسفیر مراجعه کنید و این مراحل را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام دهید برای کسب مشاوره در خصوص چگونگی اخذ کد اقتصادی در فردیس میتوانید از مشاوره های رایگان موسسه ی حقوقی تکسفیر بهره مند شوید.

کد اقتصادی در فردیس

 

کد اقتصادی در فردیس برای افرادی که مشغول فعالیت اقتصادی هستند از واجبات است زیرا که این کد را در فاکتورها ی خرید و فروش خود ثبت میکنند تا برای محاسبه سود و زیان در معاملات دچار مشکل نباشند و این کار را با دقت بیشتری انجام دهند

برای کسب کلیه اطلاعات در زمینه های مختلف اخذ کد اقتصادی در فردیس به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید.

اشخاصی ملزم به اخذ کداقتصادی در فردیس

افرادی که شرکتی را به ثبت رسانیده اند باید برای اخذ کد اقتصادی در فردیس و همچنین برای پلمپ دفاتر خود نیز در پایان سال مالی اقدام کنند

بازدید 320 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 25 بهمن 1397 ساعت 10:28