برای سرمایه گذاران، سهامداران، اشخاصی که دارای تخصص و حرفه ای هستند که می توانند یک اشتغالزایی و کارآفرینی را در تصمیم خود دارند فرصت بسیار خوبی برای این دسته افراد وجود دارد.

وجود شهرک صنعتی شن زار این قاعده مستثنی نیست و می تواند یکی از بهترین مکان جهت تاسیس و راه اندازی شرکت یا حتی بهتر عنوان نمایم با ثبت شرکت در شهرک صنعتی شن زار فعالیت خود را آغاز نمایند و موفقیت های بیشتری را تجربه کنند.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با سال ها تجربه با کارشناسان و مشاوران مجرب در زمینه ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و.. آماده همکاری با شما عزیزان می باشند.

ثبت شرکت فرایندی است که طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را مابین خود امضا می کنند که این قرارداد در برگیرنده قواعدی برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالت است.

شرکت ها بر حسب فعالیت و نوع تعامل مابین شریکان و سهامداران انواعی دارند مانند ثبت شرکت سهامی خاص در شهرک صنعتی شن زار، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرک صنعتی شن زار، شرکت تضامنی، سهامی عام، سهامی نسبی، مختلط سهامی و غیر مختلط.

و بر حسب نوع شرکت و قواعد و چارچوبی که دارا باشد و در نتیجه نوع قرارداد و مراحل ثبت شرکت نیز متفاوت خواهد بود.

فرایند و مراحل و چگونگی ثبت شرکت در شهرک صنعتی شن زار

برای ثبت شرکت در شهرک صنعتی شن زار ابتدا باید اطلاعات کاملی در زمینه ثبت شرکت کسب نماییم که یکی از مهمترین آنها در زمینه چگونگی فرآیند اداری ثبت شرکت درشهرک صنعتی شن زار می باشد و سپس اطلاعات مهم در زمینه نوع شرکت خود که می خواهیم انتخاب کنیم است که باید از بین 7 نوع شرکت تعریف شده در قانون تجارت ایران با توجه به نیازمان به انتخاب بپردازیم.

سپس چگونگی انتخاب نام شرکت و انتخاب نام مناسب جهت شرکت است و بعد از آن باید راجع به موضوع شرکت آگاهی کسب نموده که دقیقا کاری است که می خواهیم انجام دهیم که در موضوع شرکت آن را بگنجانیم و درباره تمامی مراحل بدانیم .

معرفی شهرک صنعتی شنزار

شهرک صنعتی شن زار یک شهرک صنعتی غیردولتی(خصوصی) می باشد که مجموعه ای کامل با مساحتی بالغ بر 450 هکتار در 35 کیلومتری استان تهران و در مجاورت بزرگراه تهران - مشهد، انتخابی ایده آل برای استقرار واحدهای صنعتی در منطقه می باشد.

این شهرک صنعتی شن زار شاید اولین شهرک صنعتی با زیر ساخت فیبر نوری باشد که می تواند امکانات استفاده از تکنولوژی های مخابراتی و الکترونیکی برتر را در اختیار صاحبان صنایع قرار دهد.

شهرک صنعتی شن زار با هدف تامین فضای مناسب در سطح استاندارد های جهانی بنا گردیده که از امکانات وسیع،گسترده و کافی به همراه مزایای جذاب در محیطی انعطاف پذیر آماده ایجاد و تشکیل فضای فعالیت کسب و کاری ایمن می باشد.

واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شنزار

زمین های موجود در قطعات قسمت بندی پیش بینی شده برای استقرار واحدهای صنعتی از شغل های دسته بندی شده زیر طراحی گردیده است:

صنایع سلولزی - صنایع نساجی - صنایع فلزی - کانی غیر فلزی - صنایع برق و الکترونیک - مجموعه صنایع فن آوری اطلاعات پژوهشی - بازرگانی.

که این ترکیب بندی به همراه صنایع کوچک کارگاهی خدماتی رفاهی ، در مجموعه ای با ارتباط علمی و منطقی فضاها طراحی و اجرا گردیده است.

ترکیب قطعه بندی قطعات صنعتی طوری طراحی شده است که می تواند صنایع از متراژ 1700 متر به بالا را در خود جای دهد.

وجود امکانات ارائه شده در شهرک صنعتی شنزار :

زمین تسطیح شده با حصارکشی دور تا دور فضاها، ماموران امنیتی آموزش دیده و کنترل های مکانیزه امنیتی، راه های دسترسی مناسب، آب و برق و گاز متناسب با واحدهای صنعتی، فضای سبز مناسب و کافی.

واحدهای خدماتی شهرک صنعتی شنزار

واحدهای کارگاهی مطابق با پلان و قسمت های تعیین شده شامل حدود 490 واحد سوله به مساحت تقریبی بین 90 الی 450 متر مربع بوده وشامل نیم طبقه و سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد. تامین برق و آب مناسب، این واحدها را آماده بهره برداری نموده است.

نماسازی و رعایت کیفیت ساخت در تمامی جزئیات اجرائی آن به چشم می خورد، به طور مثال به پوشش سقف و دیواره ها می توان اشاره نمود که از ساندویچ پانل های مرغوب به منظور عایق برودتی و حرارتی استفاده شده است.

ترکیب ساخت پیش بینی شده منحصر به فرد بوده و تنها در این شهرک می توان واحدهای کارگاهی با مشخصات لازم و فوق الذکر را مشاهده کرد.

این شرکت بر اساس مطالعات زیست محیطی و اقلیمی پس از طی تمامی مراحل قانونی و اخذ و دریافت مجوزهای مربوطه نسبت به تاسیس این شهرک صنعتی به همراه کاربری های مربوطه اقدام نموده است.

عملیات اجرائی با فازبندی مشخص در دست اقدام می باشد و از مزایای این شهرک وجود 5 حلقه چاه عمیق برای تامین آبرسانی به همراه مخزن آب به ظرفیت 5000 متر مکعب طبق محاسبات فنی مهندسی مربوطه باشد.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر، دارای سال ها تجربه بسیاری می باشد، پس با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.