ثبت شرکت در خمینی شهر

یکی از شهرهای استان اصفهان در مرکز ایران خمینی‌شهر یا همایون شهر است. و از سومین شهر پر جمعیت استان پس از اصفهان و کاشان به شمار می آید.

ثبت شرکت در خمینی شهر یکی از اموری است که با تاسیس شرکت همراه بوده و جهت رسیدن به دستاوردهای بیشمار می بایست شرکت خود را به ثبت برسانیم تا بتوانیم شامل امتیازات دولت شده تا از مزایای آن بهره مند گردیم.شما میتواید مراحل ثبت شرکت خود را به ما بسپارید

که این شهر از نظر کشاورزی درسالهای نه چندان دوریکی ازتولیدکنندگان اصلی گلابی درسطح استان وکشور ایران بود. باغ داران این شهرعلاوه برشاه میوه، گلابی دوفصله وانواع دیگرگلابی محصولی منحصربه فرد و بومی به نام سیبری تولید می‌کنند

این میوه خوشمزه، آبدار، تردوباطعم گلابی است که رایحه سیب راهمراه داد. همچنین این شهر از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گل، انواع کاکتوس ومحصولات گلخانه‌ای می‌باشد از جمله پرورش گل شب بو می توان نام برد، به طوری که بزرگترین شهرک گلخانه‌ای کشور دراین شهر واقع است.

خمینی شهر از بزرگترین شهرهای استان اصفهان بوده و از نظر موقعیت علمی دانشگاهی و صنعتی قابل توجه می‌باشد. و فارق التحصیلان این شهر می توانند با سرمایه گذاران با توجه به حرفه و تخصص خود به تاسیس و راه اندازی یک شرکت بپردازند و فرصت شغلی مناسبی را برای خود و سایر فارق التحصیلان ایجاد کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر ازبزرگترین وپرافتخارترین دانشگاه‌های آزادایران بابیش از۱۰۰۰۰ دانشجو می‌باشد. همچنین دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی وتحقییقاتی استان اصفهان واولین پارک رشد علم وفناوری یونسکو درخاورمیانه می باشد و و جود سایر دانشگاه های برتر دیگر.

از صنایع خمینی شهر می‌توان سنگبری، موزائیک سازی، خاتم کاری، قلمزنی، تولیدی ظرف ملامین، نساجی، دباغی، حوله بافی و کشاورزی را نام برد که بیشتر کارخانه‌های سنگبری در شهرک صنعتی محمودآباد و شهرک صنعتی دوشاخ واقع می باشند که از شهرتی جهانی برخوردار هستند(پایتخت سنگ ایران).

ثبت شرکت در خمینی شهر

یکی از اقدامات اساسی که برای امور اداری، خدماتی، تجاری و غیره انجام می پذیرد ثبت شرکت می باشد.

جهت ثبت شرکت در خمینی شهر می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل از همکاران و کارشناسان موسسه ثبت شرکت کار و فعالیت خود را شروع نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در خمینی شهر

تعیین یک نام مناسب برای شرکت

ثبت نام در سامانه

اخذ و دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

ارسال اوراق از طریق پست به اداره جهت انجام ثبت شرکت در خمینی شهر

بررسی مدارک

تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی جهت درخواست ثبت شرکت

ارسال آگهی برای منتشر کردن در روزنامه رسمی کشور

اقدام به امور ایجاد تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

اقدام به امور تبلیغاتی پس از ثبت شرکت

مدت زمانی که جهت انجام این پروسه به طول می انجامد به طور تقریبی 20 الی 25 روز می باشد.

انواع ثبت شرکت در خمینی شهر

اشخاص متقاضی جهت ثبت شرکت می بایست به کلیه قوانین ثبت شرکت اشراف داشته واطلاعاتی از قبیل نوع شخصیت حقوقی و بررسی قوانین مرتبط با آن می باشد.

انواع اشخاص حقوقی برای ثبت شرکت:

شرکت با مسئولیت محدود در خمینی شهر

شرکت سهامی خاص در خمینی شهر

شرکت سهمی عام

شرکتهای تعاونی

شرکتهای مختلط سهامی و غیر سهامی

شرکتهای نسبی

شرکت های تضامنی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این نوع از شرکت ها و آگاهی نسبت به شرایط و قوانین هر یک از شرکتهای ذکر شده با دریافت اطلاعات ضروری از کارشناسان موسسه ما اقدام به ثبت شرکت در خمینی شهر نمایید.

اوراق ثبت شرکت در خمینی شهر

با توجه به نوع شرکت حقوقی که جهت ثبت انتخاب می شود نوع اوراق ثبتی متفاوت می باشد. به طور مثال اوراق ثبتی شرکتهای سهامی خاص شامل مدارک مورد نیاز از قبیل اساسنامه، اظهارنامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین می باشد و اوراق شرکت های با مسئولیت محدود شامل اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین هستند. بقیه انواع شرکت های نام برده شده دارای اوراقی شبیه به هر دو نوع شرکت حقوقی ذکر شده (شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص) می باشند.

مزایای ثبت شرکت در خمینی شهر

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار میگیرد تا در خصوص پیگیری های لازم و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر فواید ثبت شرکت در خمینی شهر امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات فراهم می شود.

با انجام مراحل ثبت شرکت در خمینی شهر وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.شما میتوانید امور ثبت برند و همچنین ثبت برند در کرج و ثبت برند در تهران را به موسسه ی حقوقی ما بسپارید

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.