ثبت برند انواع نوشیدنی

نوامبر 27

ثبت برند انواع نوشیدنی

ثبت برند انواع نوشیدنی

شما میتوانید برای ثبت برند انواع نوشیدنی ها(مانند نوشابه،اب میوه،شیر،شربت های مختلف)که دارای علامت استاندارد از وزارت بهداشت باشند اقدام نمایید و برند محبوب خود را ثبت نمایید تا بتوانید در امنیت بهتر کیفیت محصولات خود را بالا برده و در عرصه ی بازار رشد فوق العاده ای را تجربه کنید و به موفقیت دست یابید برای ثبت برند با موسسه ی حقوقی تکسفیر هماهنگ کنید و پس از تهیه ی مدارک خود برای ثبت برند اقدام نمایید.

در واقع باید دانست که اساس شروع هر فعالیت یا تولید انتخاب نام تجاری و ثبت برند تجاری باعث میشود که سایر افراد از کپی آن جلوگیری کنند و نتوانند از محصول و کیفیت شما سواستفاده کنند ثبت برند برای شما مزایای بیشماری را دارد.

شما میتوانید برای ثبت انواع نوشیدنی در هر شهر و استانی و در هر زمینه ی کاری اقدام نمایید و مراحل ثبت برند خود را به ما بسپارید.

نکات ثبت برند

در صورت ثبت نام تجاری در صنف خود می توان انحصار را در اختیار خود گرفت و اجازه استفاده و کپی برداری را از رقبای خود را گرفت. در صورتی برندها دارای ارزش مالی می شوند که نکات آن رعایت شوند.

نشان تجاری یا لوگو باید در بردارنده و نشان دهنده ویژگی های محصول باشد و از طرح و رنگ و نقش های ساده ، قابل فهم و تخصصی در آن استفاده شود.

اسامی مشهور قابل ثبت نمی باشد و همچنین لوگو و برند تجاری انتخابی که %۵۰ مشابه یک برند دیگر باشد قابل ثبت نمیباشد.نام مناطق جغرافیایی قابل ثبت نمی باشد.

برای ثبت علامت باید اظهارنامه به مرجع ثبت تسلیم شود و بنابر قاعده و سیستم هرکسی زودتر اظهارنامه خود را تسلیم اداره علامت نماید حق ثبت برند را خواهد داشت و تاریخ و زمان تسلیم اظهارنامه معیار اولویت و تقدم او نسبت به سایرین محسوب می شود .

بنابراصل اولین کسی که اظهارنامه تسلیم میکند اولین متقاضی و ثبت کننده علامت محسوب می شود و کسی که مدعی خلاف این اصل باشد باید دلیل و مدرک و بینه ارائه نماید تا خلاف آن را اثبات نماید.

واژه های عام قابل ثبت نمیباشند. مثلا اگر شرکتی قصد ثبت برند تجاری " میز " را برای فروش این محصول دارد. تقاضانامه ی ثبت این نام تجاری مردود است چون کلمه ی "میز" واژه ی عام برای این محصول است .

واژه های توصیف کننده محصول قابل ثبت نمی باشند. برای مثال واژه های بهترین ، کلاسیک قابل ثبت نمی باشند. مگر اینکه این واژه ها بخشی از نام تجاری باشند.

علائم گمراه کننده قابل ثبت نمیباشند، مثلا برای محصولات گیاهی نمی توان نماد گاو که نشان دهنده محصولات لبنی است را ثبت کرد.

علائمی که بر خلاف قوانین عمومی و اسلامی باشد قابل ثبت نمیباشند.

پرچم ها، نشان های سلطنتی و به طور کلی علائم رسمی دولتی نیز قابل ثبت نمی باشند.

برند و برندینگ ستون یک کسب و کار و به لحاظ تداوم در تجارت یک نام یا نشان ماندگار بسیار مهم است. به همین دلیل شرکت هایی هستند که بر این تلاشند تا نام و نشانی که برایش برنامه ریزی کرده اند به سلامت به مسیر موفقیت و پیشرفت خود ادامه دهد.

ثبت برند فقط به ثبت رسیدن آن نیست،قوانین استفاده،نگهداری و مسائل آن بسیارمهم می باشد. وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی تکسفیر بر این تلاشند تا اطلاعات دقیق و مهمی نسبت به ثبت برند، ثبت برند، ثبت لوگو، ثبت برند و دیگر موارد به موکلین خود اطلاع رسانی کامل نمایند.

هزینه ثبت برند

برای اطلاع از هزینه ثبت برند انواع نوشیدنی میتوانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و به موسسه ی ما مراجعه کنید تا شما را از صفر تا صد هزینه ثبت برند انواع نوشیدنی مطلع بسازیم

مراحل ثبت برند

شما میتوانید مراحل ثبت برند انواع نوشیدنی و ثبت برند در کرج در هر حوزه ای اقدام نمایید و مراحل را به ما بسپارید

بازدید 247 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 13:14