خرید و فروش شرکت ثبت شده

خرید و فروش شرکتهای پیمانکاری ، خرید و فروش شرکتهای مشاور ، خرید و فروش رتبه شرکتها ، خرید و فروش رتبه بندی شرکتها ، خرید و فروش شرکتهای پیمانکاری و مشاور ، تخصص ما و کارشناسان ماست. مشاوره رایگان با موسسه حقوقی تکسفیر با شماره گیری :

 84 24 40 32 - 026      ||||       174 1986 - 0912

خرید و فروش رتبه بندی شرکتها به دسته بندی آنها و نوع شرکت بستگی دارد ، که به انواع شرکتها اعم از شرکتهای پیمانکاری و مشاوره در قیمت و رده های مختلف به فروش میرسند.خرید و فروش شرکتهای ثبت شده ، خرید و فروش رتبه بندی شرکتها را با مشاوره ای مطمئن با کارشناسان ما انجام دهید : 34145-026

رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری دارای 5 رتبه ، که بالاترین آن 1 و پایین ترین آن 5 می باشد.

1.       پیمانکاران پایه یک

2.       پیمانکاران پایه دو

3.       پیمانکاران پایه سه

4.       پیمانکاران پایه چهار

5.       پیمانکاران پایه پنج

رتبه بندی شرکت های مشاور نیز، دارای 3 رتبه که بالاترین آن 1 و پایین ترین ان 3 می باشد.

1.       ارزشیابی ( دقیق و کامل(

2.       تخصص و تجربه (مرتبط با فعالیت(

3.       توان مالی ( شرکت منظور(

رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری در رشته های : ساختمان و ابنیه ، راه و ترابری ، صنعت و معدن ، ، تاسیسات و تجهیزات ، کشاورزی ، آب ، نیرو ، مرمت آثار باستانی ، کاوش های زمینی ، نفت و گاز و ارتباطات است.

رتبه بندی شرکتهای مشاوران در رشته های : گروه شهرسازی و معماری ، گروه راه و ترابری ، ، گروه مهندسی آب ، گروه مطالعات کشاورزان ، گروه پست و مخابرات ، گروه انرژی ، گروه نفت و گاز ، گروه معدن ، گروه صنعت و گروه تخصص های مشترک است.

خرید و فروش شرکت ثبت شده ، ثبت شرکت در کرج و تمامی دیگر استانها ، خرید و فروش رتبه بندی شرکتها ، خرید و فروش شرکتهای پیمانکاری در کرج با اطمینان خاطر ، توسط موسسه حقوقی تکسفیر انجام دهید.

در صورت نیاز به اقدامات لازم در خصوص خرید و فروش شرکت ثبت شدهدر کرج و دیگر استانها اعم از :

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده در کرج

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده در تهران

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده در اصفهان

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده و تمامی دیگر استانها

خرید و فروش شرکت ثبت شده

ثبت شرکت یک امر بسیار مهم برای انجام فعالیت های تجاری می باشد ، با ثبت شرکت می توان امتیازات بسیار زیادی را وارد فضای کاری نمود و قرار داد های رسمی را منعقد نمود.با ثبت شرکت می توانید در بسیاری از مزایده ها و مناقصات مرتبط با نوع فعالیت شرکت ، مشارکت داشته باشید و از مزایای آن بهره مند شوید.

ثبت شرکت در موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با راهنمایی و بهره گیری از کارشناسان با تجربه و مجرب در زمینه های : موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

1-     ثبت شرکت

2-     ثبت شرکت با مسئولیت محدود

3-     ثبت شرکت سهامی عام

4-     ثبت شرکت سهامی خاص

5-     ثبت مؤسسه

6-     ثبت شرکت تعاونی

7-     ثبت شرکت در مناطق آزاد

8-     ثبت شرکت خارج از کشور

9-     ثبت شرکت تضامنی

10-ثبت شرکت نسبی

آماده عقد قرار داد با شما عزیزان خواهد بود . به محض انعقاد قرارداد تا دریافت شماره ثبت و روزنامه رسمی بطور تمام وقت پیگیر پرونده و پاسخگوی شما خواهد بود. ثبت شرکت تکسفیر ثبت خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است و آماده مشاوره ثبت شرکت در کرج می باشد.

برای خرید شرکت و یا فروش شرکت ثبت شده می توانید به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه و راهنمایی های لازم در خصوص خرید یک شرکت ثبت شده معتبر و یا شرکت ثبت شده رتبه دار را دریافت نمایید .

بسیاری از افراد بعد از ثبت شرکت ، با توجه به شرایط و ضوابط موجود اعلام به واگذاری شرکت مربوطه می نمایند و با تعیین قیمت مناسب برای شرکت ثبت شده ، می توانند امتیازات و اختیارات شرکت را به شرکا و سهام داران جدید تحویل نمایند .

برای خرید شرکت نیاز است تا شما کلیه امور حقوقی و ثبتی را توسط کارشناس ثبت با تجربه انجام دهید .

برای دریافت اطلاعات جامع تر در زمینه ثبت شرکت، ثبت شرکت سهامی عام ، ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت تضامنی و ثبت شرکت با مسوولیت محدود می توانید با مشاورین موسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید .

با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید : 84 24 40 32 - 026      ||||       174 1986 - 0912

از همراهیتان سپاسگزاریم.

ثبت شرکت در کرج و دیگر استانها "تکسفیر" با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و با چندین دهه تجربه ی موفق، با افتخار آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان، در زمینه های حقوقی و ثبتی نظیر ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت می باشد.

"در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت تکسفیر ، میزبان شما بزرگواران هستیم."

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر ، ارائه دهنده انواع امور ثبتی ، اعم از ؛ ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت اختراع ، ثبت طرح صنعتی ، ثبت رتبه بندی شرکت ها ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، رتبه بندی مشاوران شرکتها ، رتبه بندی پیمانکاران و ...

مشاوره رایگان : 84 24 40 32 - 026      ||||       174 1986 - 0912

متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.