اخذ کد اقتصادی در عباس آباد

ژانویه 03

اخذ کد اقتصادی در عباس آباد مطلب ویژه

اخذ کد اقتصادی در عباس آباد

اگر قصد دارید یک فعالیت گردشگری و یا تجاری یا حتی ثبت شرکت و به دنبال آن انجام مراحل اخذ کد اقتصادی در عباس آباد را شروع کنید و عجله در تاسیس و احداث یک فعالیت دارید و نمیخواهید زمان از دست دهید.

و در زمان صرفه جویی نمایید می توانید هر چه سریعتر با موسسه حقوقی تکسفیر تماس حاص نمایید تا با مشاوران متخصص ما در مورد قوانین و چگونگی ثبت شرکت خود راهنمایی و آگاهی کامل کسب نمایید.

و با خیالی آسوده به کسب و کار خود رونق بخشید موسسه ما در راستای ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و اخذ کد اقتصادی در عباس آباد و آماده ی ارائه خیلی از خدماتی که با افتخار به یاری شما در سال ها خدمت گذاری را دارد.

شهر عباس‌آباد در واقع یکی از محله‌های استان تهران می باشد که بخش کلی آن در منطقه ۷شهرداری تهران و بخش کوچک آن در منطقه ۶استان تهران واقع شده‌است. این محله در واقع قسمتی از اراضی بزرگ عباس‌آباد محسوب می‌شود.

ما میتوانیم شما را برای اخذ کد اقتصادی در عباس آباد آماده کنیم.

محله عباس آباد دارای مجموعه فرهنگی و تفریحی بسیار بی نظیری را در خود جای داده است طراحی فضاهای زیبایی مانند باغ کتاب، موزه دفاع مقدس، هنر، موسیقی، باغ فلسفه و ... که از طراحی های اراضی عباس آباد استان تهران می باشد.

به خصوص بوستان آب و آتش که در شمال مجموعه ی اراضی عباس آباد و در تقاطع خیابان دیدار و بزرگراه آفریقا قرار دارد. که ای ن طراحی بی نظیر در این بوستان نماد گلستان حضرت ابراهیم(ع) و یا همان بوستان آب و آتش می باشد.

و همچنین یکی از طرح هایی که باعث جذابیت مجموعه تپه های عباس آباد شده است ساخت تله کابین در آن می باشد که یکی از طرح های بسیار اساسی برای بازدیدکنندگانی که به این مجموعه فرهنگی دیدار می کنند می تواند ضمن رفت و آمد بین بخش های مختلف این مجموعه در منطقه مسلط شده و منظره های زیبایی را تماشا کنند.

با توجه به وجودد این تفرجگا های فرهنگی تفریحی زیبایی که محله عباس آباد تهران دارا می باشد و همچنین بازدیدکنندگان و گردشگران بسیاری را در خود جای داده است اشخاصی که قصد تشکیل یک فعالیت فرهنگی می باشند می توانند با ایده خود یک فعالیت تجاری، گردشگری و خیلی از ایده های برتری را فراهم نمایند ما به طور مثال به چند مورد اشاره های می نماییم.

در این شهر می توان یک شرکت گردشگری را تاسیس نمود و با توجه به آمار بازدید کنندگانی که از مناطق دور در این شهر سفر می کنند تا از مجموعه ی زیبای این تفرجگاه دیدن نمایند می توانید در ثبت شرکت گردشگری در راستای معرفی و خدمات قابل ارائه ای را به گردشگران ارائه نمایید.

خدمات مسافرتي به دو نوع تقسيم مي شود :

1. تنظيم برنامه مسافرتهاي هوايي به طور مستقيم يا غير مستقيم ‌به منظور فروش بليت مسافرتهاي هوايي ، ذخيره جا ، با رعايت قوانين و مقرارت و دستورالعمل هاي سازمان .

2. انجام خدمات مورد ضروری در زمينه ايرانگردي و جهانگردي ، تنظيم مسافرت گروهها و گشتهاي داخلي و خارجي با وسايل زميني ، هوايي ، دريايي و به طور كلي هر گونه فعاليت و خدمات ايرانگردي و جهانگردي با رعايت قوانين و مقرارت و دستورالعملهاي وزارت .

برای دریافت مشاوره ی رایگان در خصوص مدارک اخذ کد اقتصادی میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان متخصص و حرفه ای ما ارتباط برقرار کنید.

چگونگی اخذ کد اقتصادی در عباس آباد

هر شرکتی که به ثبت میرسد برای کسب اعتبار بیشتر در انجام فعالیت های خود و برای انجام امور مالیاتی خود و شرکت در مزایدات و مناقصات باید نسبت به اخذ کد اقتصادی خود اقدام نماید .فعالیت اقتصادی که در عباس آباد و یا در هر جامعه صورت میگیرد برای نظارت بر اعمال آنها و حمایت فعالان اقتصادی باید ابتدا آنها را شناخت و این امر در عباس آباد زمانی امکان پذیر است که اخذ کد اقتصادی در عباس آباد برای این افراد انجام شده باشد.

و قابل ذکر است که مطابق قانون شما برای انجام یک فعالیت تجاری در عباس آباد ابتدا باید شرکت خود را ثبت کنید و بعد از آن نسبت به اخذ کد اقتصادی در عباس آباد اقدام کنید

هزینه ی اخذ کد اقتصادی

هزینه ی اخذ کد اقتصادی طبق حق الوکاله و حق الزمه ی وکیل و پرداختی های اداره ی دارایی تعیین میشود

کد اقتصادی در عباس آباد

کد اقتصادی در گذشته 12 رقمی و امروزه 16 رقمی هستند که میتوانید برای اخذ این کد به موسسه ی ثبتی تکسفیر مراجعه کنید.

برای دریافت مشاوره ی رایگان در خصوص اخذ کد اقتصادی در شهر های گوناگون و در هرننوع کسب و کار و صنفی میتوانید به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید و مشاوره ی رایگان ببینید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ کد اقتصادی در عباس آباد

  برای کسب اطلاعات در خصوص مدارک اخذ کد اقتصادی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و در این زمینه مشاوره بگیرید

ما میتوانیم کلیه ی مراحل اخذ کد اقتصادی شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم.

کد اقتصادی در عباس آباد

انجام مراحل کد اقتصادی را به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر بسپارید

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست برای اخذ کد اقتصادی در عباس آباد و کرج میتوانید با ما تماس بگیرید و کلیه ی مراحل را به ما بسپارید.

بازدید 352 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 بهمن 1397 ساعت 15:39

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید