اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن از عمده ترین فعالیت های هولدینگ اخذ جواز تک سفیر می باشد.اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن می بایستی از سازمان صنعت و معدن و تجارت استانی که سرمایه گذاری در آن واقع می گردد، شروع می شود. معمولا جواز تاسیس صنعت و معدن از جمله مجوز هایی می باشد که برای شروع هرگونه فعالیت تولیدی، مونتاژی، بسته بندی وغیره، لازم و ضروری است .

برای اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن ابتدا به ساکن می بایست به سازمان صنعت ومعدن و تجارت مراجعه نمود و پس از صحبت و گفت گو با کارشناس مربوطه به رسته کاری فرم درخواست جواز را ارائه داد.

پس از آن می بایست برای اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن طرح توجیهی و پرسش نامه صنایع را تکمیل نمود و در سایت بهین یاب ثبت مشخصات و اطلاعات نمود.

پس از آن کارشناس مربوطه اطلاعات را امکان سنجی نموده و اگر نیاز به رفع اشکال و تصحیح داشته باشد ، نسبت به رفع آن اخطار میدهد.

پس از طی این مراحل،استعلامات مربوطه به اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن صادر شده که می بایست شخص متقاضی نسبت به اخذ جواب استعلامات ادارات یا سازمان هایی نظیر دارایی، بهداشت، زین شهری، برق، آب، محیط زیست، امور اراضی، منابع طبیعی، اداره شهرک ها  و غیره،اقدامات لازم را مبذول دارد.

پس از آن مراحل اداری مربوطه طی می شود و اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن به وقوع می پیوندد.

در دنیای امروزه و در صنعت نو پویای امروزی اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن از درجه اولویت بالایی برخوردار می باشد، لذا در انتخاب رسته درست در اخذ جواز صنعت و معدن می بایست دقت کافی و وافی صورت پذیرد.

اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن از جمله معمول کارهای اداری می باشد که نیاز به مشورت و کارشناسی دارد چرا که انتخاب می بایستی هوشمندانه صورت پذیرد.

 

اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن مستلزم رعایت نکاتی می باشد که می بایست در مورد آنها دقت به خرج دهیم:

1-      اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن در چه محدوده ای مجاز است ؟

2-      آیا شرایط مکانی ملک مورد نظر حائز اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن می باشد ؟

3-      آیا دقت کافی برای انتخاب کد آیسیکهای مناسب برای تولید در اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن به کار گرفته شده است ؟

4-      اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن نیازمند چه میزان سرمایه گذاری می باشد ؟

5-      اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن دارای چه اهمیتی می باشد ؟

و هزاران سوالات دیگری که در خصوص اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن ممکن است به ذهن خطور کند.

اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن دارای ابعاد گوناگونی می باشد که می بایست به تمام وجوه آن دقت نمود و بعد سرمایه گذاری، بعد نیروی انسانی طرح، بعد تجهیزات طرح و بعد مواد اولیه و هزاران نکات دیگری که آنالیز دقیق این موارد در شناسایی و در نظر گرفتن ابعاد مختلف سرمایه گذاری راهبردی است.

از مهم ترین نکاتی که می بایست در اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن در نظر گرفت، این نکته می باشد که بازار محصول مورد نظر که می بایست تولید گردد دارای چه ظرفیتی است.

در نظر گرفتن ظرفیت مناسب و درست در اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن بسیار حائز اهمیت است .موارد و نکات بسیار زیادی است که در اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن نقش به سزایی دارند و در این مقاله نمی گنجد.

برای اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن با مشاوران با تجربه ما در تماس می باشید.

(کارگروه تخصصی اخذ جواز تاسیس صنعت و معدن هلدینگ تکسفیر)

 

 تعریف جواز تاسیس

مزایای جواز تاسیس

 تمدید جواز تاسیس

موافقت اصولی

جواز تاسیس صنایع

روال اخذ جوا تاسیس

نکات مهم در اخذ جواز تاسیس

اهمیت جواز تاسیس

جواز تاسیس در کرج

ابطال جواز تاسیس

اعتبار جواز تاسیس

تغییر نام جواز تاسیس 

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.