مراحل ثبت برند پوشاک در ایران

اشخاص حقیقی به دلیل ارتباطات کاری که می توانند با اشخاص حقوقی داشته باشند نیاز به ثبت شرکت را دارند زیرا اگر

تمایل به عقد قرارداد با چنین شخصیت های حقوقی را داشته باشند باید خودشان هم دارای چنین شخصیتی باشند

کسانی که بخواهند در زمینه تولید پوشاک شرکت ثبت کنند ابتدا باید نسبت به مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک اطلاعات کافی داشته باشند.

یکی از پرکاربردترین قالب های ثبتی برای شرکتهایی با موضوع تولیدی پوشاک ،شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود هستند.

شرکتهای با مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر بالای 18 سال به ثبت می رسند و شرکتهای سهامی خاص با حداقل 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس قابل ثبت هستند.

ثبت شرکت در کرج

نکته ی قابل توجه در ثبت چنین شرکتهایی این است که اگر قصد قید کلمه تولید در موضوع فعالیت شرکت را دارید با توجه به حوزه ی ثبتی نیاز یا عدم نیاز به مجوز در زمینه تولید مشخص می گردد.

برای نمونه شرکتهایی که در کرج به ثبت می رسند بابت قید کلمه تولید در موضوع فعالیت مجوز به اداره ثبت شرکتها ارائه می دهند ولی اگر در تهران به ثبت برسند به مجوز نیاز نیست.

بعد از مشخص نمودن حوزه ی ثبتی شرکت،با ارائه مدارک شناسایی تمام اعضا به کارشناسان ثبتی ما و مشخص نمودن میزان سرمایه و سهم الشرکه افراد ومراحل ثبت نام سامانه ای و سپس تنظیم اوراق انجام می شود و بعد از امضای اوراق توسط اعضا و موسسین ،مدارک جهت بررسی کارشناس و صدور اگهی تأسیس به اداره ثبت شرکتها ارسال می گیرد.

برای اطلاع از فرایند کاری و ثبتی مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک می توانید با مشاوران و وکلای زبده موسسه حقوقی تکسفیر تماس حاصل نموده و از فرایند خدمات ثبتی و حقوقی و همچنین مشاوره رایگان بهرمند شوید.

هزینه ثبت برند پوشاک

برای موفقیت به دگرگونی در کسب و کار خود نیازمند هستید و باید برای رشد کاری خود به پیشرفت بیندیشید و در تمامی مراحل کاری خود پیشرفت کنید برای اطلاع از هزینه ثبت برند پوشاک با ما در ارتباط باشید و مشاوره ای دقیق از ما بگیرید تا به پیشرفت کاری برسید

برای ثبت شرکت تولیدی پوشاک باید یک شرکت تعاونی ثبت نمایید.

شرکتهای تعاونی

تمامی شرکت های شما با مسئولیت محدود ، سهامی خاص ، سهامی عام ، تعاونی در موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر به ثبت میرسد

شرکتهای تعاونی از لحاظ فعالیت به دو دسته تقسیم میشوند.

(1شرکتهای تولیدی                 2) شرکتهای توزیع

از لحاظ عضویت به دو دسته تقسیم می شوند:

1)شرکتهای تعاونی خاص         2)شرکت تعاونی عام

خرید برند

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که

مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند

و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید برای انجام مراحل ثبت برند پوشاک در ایران ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج به موسسه ی ما مراجعه کنید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.