خرید و فروش برند

محاسن بسیاری با خرید و فروش برند حاصل میشود برای اینکه فعالیت خود را به دور از سودجویی سواستفاده گران به انجام برسانید و با آسودگی کالای خود را تولید و روانه بازار کنید حتما باید قبل از آن اقدام به ثبت برند و یا خرید برند در طبقه ی فعالیت خود کنید.

رقابت در بازار کاری مستلزم به ثبت رساندن برند است محصول تولیدی با نام تجاری به رسمیت شناخته میشود و جایگاه والاتری را در ذهن مشتریان به وجود می آورد. شما میتوانید نام تجاری محصول خود را در قالب یک برند به ثبت برسانید.

همچنین در زمانی که فرصت کافی برای ثبت برند را ندارید میتوانید در موسسه ی تکسفیر اقدام به خرید برند تجاری آماده در طبقه ی فعالیت خود کنید خرید برند از میان برند های پیشنهای ما به شما میتواند به صرفه تر باشد زیرا که این امکان برای شما وجود دارد تا نام تجاری زیبا و دلنشین را انتخاب کنید و در زمان کوتاه صاحب برند خواهید شد و میتوانید از اعتبار آن برند نیز برای پیشرفت کاری استفاده کنید همچنین دیگر نیازی به تهیه ی مدارک لازم برای ثبت برند و طی نمودن مراحل ثبت را نخواهید داشت.

خرید و فروش برند

برند میتواند به صورت حقیقی به ثبت برسد و یا به صورت حقوقی ثبت شود در ثبت برند این نکته وجود دارد که اگر برند درخواستی شما تکراری نباشد و مشابه برند ها در طبقه ی کاری نباشد  و در فرهنگ دهخدا معنی داشته باشد به ثبت میرسد که این نکته در خرید برند وجود ندارد و شما با خرید برند خود قطعا صاحب برند خواهید شد و میتوانید فعالیت خود را آغاز کنید.

در ثبت برند نیز اگر در ارائه ی مدارک نقصی وجود داشته باشد پرونده رد میشود که این امر زمان شما را برای آغاز کسب و کار حدر میدهد که با خرید برند این مشکل را نخواهید داشت.

با خرید برند این امکان را دارید تا از میان برند هایی که برای فروش در موسسه ی تکسفیر هستند از میان صد ها برند به نام تجاری مورد علاقه و مطابق سلیقه ی خود دست یابید و از میان دریایی از تنوع نام های تجاری به هدف خود برسید.

مراحل ثبت برند نیز بسیار تخصصی و پیچیده هستند و حداقل 3 تا 4 ماه زمان میبرد در صورتی که با خرید برند در کوتاه ترین زمان و با طی مراحلی بسیار آسان میتوانید صاحب برند خود شوید.

خرید و فروش برند

همچنین افراد نیز میتوانند اقدام به فرش برند در طبقه ی کاری ای قصد ندارند در آن فعالیت داشته باشند کنند و با هزینه ی دریافتی به خرید برند در طبقه ی کاری که قصد دارند شروع کنند نمایند موسسه ی حقوقی تکسفیر این امکان را برای شما فراهم نموده است تا مراحل خرید و فروش برند خود را به آسانی طی نمایید.

از لیست برند ها میتوانید برند مطابق سلیقه ی و همچنین برند مناسب برای حوزه ی کاری خود را برگزینید.

خرید و فروش برند در ایران قانونی است و طی مدت زمان کوتاه میتوانید اقدام به خرید و فروش برند خود کنید.

خرید و فروش برند را میتوانید به وکلا و کارشناسان با تجربه و کاردان موسسه ی تکشسفیر بسپارید.

خرید برند قطعا مزایای بیشماری در حوزه ی تجارت و تبلیغات خواهد داشت.

مراحل خرید و فروش برند

مراحل خرید برند

برای انجام مراحل خرید برند میتوانید ابتدا برند مورد نظر را از بین برند های فروشی انتخاب کنید ما شما را از کلیه ی شرایط خرید برند آگاه میسازیم ودر مشاوره حظوری با شما همراه میشویم شما باید نسبت به تکمیل فرم برند آماده خود اقدام کنید با توافقات فی مابین بین شما و فروشنده برند مراحل خرید برند را برای شما آسوده میکنیم.

انتخاب برند مورد نظر و مطابق با سلیقه و مناسب برای حیطه ی کاری از میان برند های فروشی.

تکمیل فرم های لازم برای خرید یک برند آماده.

مشاوره ی دقیق و مناسب با حیطه ی کاری شما با کارشناسان موسسه ی تکسفیر.

بستن قرارداد بین خریدار و فروشنده ی برند.

تعیین هزینه ی خرید برند توسط فروشنده ی برند.

استعلام برند از اداره مالکیت معنوی.

تنظیم سند صلح و خرید و فروش برند.

قیمت خرید و فروش برند

قیمت خرید و فروش برند را فروشنده ی برند مطابق با سابقه ی برند و تعداد طبقات برند و .... تعیین مینماید این اطمینان را داشته باشید که قیمت خرید و فروش برند در موسسه ی حقوقی تکسفیر منصفانه و مطابق با قوانین است.

مدارک خرید برند

تمامی مدارک و اسناد مربوط به ثبت برند اعم از روزنامه ی تقاضا و آگهی ثبت برند .

مدارک هویتی و شناسایی(کارت ملی و شناسنامه ی) فروشنده و خریدار برند .

اسناد مربوط به موضوع نامه ی کسب و کار .

تکمیل و تنظیم قرارداد در دفترخانه پس از دریافت استعلام واگذاری برند .

اگر که میخواهید برند خود را به فروش رسانید و یا برندی را خریداری کنید می تواند با مشاوران ما در موسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید و در این زمینه مشورت داشته باشید و ابهامات و پرسش های خود را برطرف سازید.

خرید و فروش برند خود را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید شما میتوانید با خرید و فروش برند از مراحل دشوار ثبت برند دوری کنید و اگر قصد داریید در یک حوزه شروع به فعالیت کنید به خرید برند در ایین حوزه اقدام کنید.

موسسه ی حقوقی تکسفیر در خرید برند شما را یاری میکند و برند های مختلفی برای حوزه های مختلفی دارد که میتواند آن را برای فروش به شما پیشنهاد کند.

همچنین اگر شما در حوزه ای قصد ادامه فعالیت ندارید میتوانید برند خود را به فروش برسانید و هزینه ی مربوط به فروش برند خود را در کسب و کار جدید خود سرمایه کنید.

موسسه ی حقوقی تکسفیر شما در فروش برندتان یاری میکند موسسه ی حقوقی تکسفیر راه خرید و فروش برند را برای شما هموار میسازد شما میتوانید مراحل خرید و فروش برند را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید تا به نحو احسن در کوتاه ترین زمان ممکن مراحل خرید و فروش برند شما به پایان برسد.

 

هزینه خرید و فروش برند

هزینه خرید و فروش برند شما به طور توافق بین خریدار و فروشنده برند انجام میشود برند از اهمیت بالایی برخوردار است و شما میتوانید با برند خود معروف شوید و محصول خود را به فروش برسانید و تبلیغات محصولات خود را گسترش دهید.

مزایای خرید برند

مزایای خرید و فروش برند

با خرید برند شما در زمان خود صرفه جویی کرده ایی و دیگر نیازی نیست مراحل ثبت برند را طی کنید و مراحل سخت را پشت سر بگذارید همچنین یک برند آماده که قبلا فعالیت داشته است قبلا برای جامعه شناخته شده است.

 

 

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.