مشاوره ثبت اختراع

ثبت اختراع ، اختراع ، چگونگی ثبت اختراع ، مراحل ثبت اختراع ، مدارک ثبت اختراع ، مشاوره ثبت اختراع ، اظهارنامه ثبت اختراع ، هزینه ثبت اختراع ، جستجوی ثبت اختراع ، پتنت در ایران

انجام تمامی این امور با موسسه حقوقی تکسفیر84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

مشاوره ثبت اختراع با کارشناسان متخصص تکسفیر را بصورت رایگان از دست ندهیدJ

ثبت اختراع بصورت اینترنتی انجام میشود و مراحل پیچیده و صلبی دارد که با سپردن به موسسه ما این مراحل را برای خود آسان سازید .

مشاوره ثبت اختراع در خارج از کشور! تنظیم اظهارنامه ثبت اختراع در خارج از ایران!

اولین اقدام جهت ثبت اختراع در تمامی کشورها ، تنظیم تقاضانامه (application)  ثبت و تشکیل پرونده (filing ) در اداره ثبت اختراعات آن كشور است. این تقاضانامه داراي قسمتهايي نظير عنوان اختراع، سابقه و شرح فني آن است.

پس از بررسی های کارشناسانه پرونده توسط کشور مقصد در راستای ثبت اختراع ، مفاد تقاضانامه در سطح عموم(publication) در صورت احراز شرايط، حق ثبت  را اعطا مي نمايد تا در سرتاسر همان كشور معتبر و قابل دفاع باشد.

انتشار ثبت اختراع بصورت عمومی ، به این معنا نیست که حق ثبت اختراع به فرد تعلق میگیرد.باید بصورتی مشخص و واضح، ذکر شود، که پس بررسي و احراز شرايط لازم از سوي دولت مربوط به ثبت رسيده و اعطا مي گردد.البته هر يك از كشورهاي انتخاب شده پس از بررسي پرونده مختار است آن اختراع را به ثبت رسانده و در سرزمين خود از آن حمايت كند و يا كلاٌ آن را رد كند .

ثبت اختراع به دو صورتروش اظهاری و روش تحقیقی انجام میگیرد.

مشاوره ثبت اختراع به شما میگوید که چه موضوعاتی اختراع محسوب نمیگردد!!!!

  • روش ها ، طرح ها و قواعد انجام کار تجاری و سایر فهعالیت های اجتماعی و ذهنی اختراع محسوب نمی شود.
  • کشفیات دارویی ، نظریه های مرتبط با علوم ، روشهای ریاضی و همچنین آثار هنری نیز اختراع به حساب نمی آید.
  • روشهای معالجه و تشخیص فیزیک و آناتومی بدن انسان و حیوانات در ثبت اختراع جای نمیگیرد.
  • منبع های ژنتیک و اجزاء متشکل آن در ژنتیک و همچنین فرآیند های بیولوژیک در جهت تولید آن ها نیز ، مورد ثبت واقع نمی گردد.
  • هرآنچه که در حرفه و فن و صنایع قبلی در سراسر جهان که از طریق انتشار کتبی ، شفاهی و مورد استفاده علم قرار گرفته باشد و یا حق تقدم فرد یا افرادی دیگر توسط اظهارنامه ثبت اختراع در روند تایید و ثبت یاشد، هر نقطه ای از جهان ، که افشاء شده باشد نیز ، مورد ثبت قرار نمیگیرد.
  • و آخرین مورد ، اختراعی که برخلاف شرایط و موازین شرعی ، نظام عمومی و کشور باشد ، نیز ، اختراع محسوب نمی گردد.

مشاوره ثبت اختراع در موسسه حقوقی تکسفیر مدارک لازم جهت ثبت اختراع را به شما خواهد گفت ، که مدارک لازم تعیین شده توسط اداره ثبت ، جهت ثبت اختراعچیست؟

1.       اظهارنامه ثبت اختراع

2.       وصف و توصیف کامل اختراع

3.       پلن و طرح و نقشه اختراع

4.       شناسنامه مخترع یا اگر برعهده موسسه یا شرکتی است ، آخرین روزنامه رسمی کشور

5.       ارائه فتوکپی روزنامه رسمی شرکت یا موسسه که دارای آخرین تغییرات درخصوص اعضای هیئت مدیره و دارندگان حق امضا مجاز.

6.       ارائه وکالتنامه در صورتی که مخترع وکیل گرفته باشد.

7.       درصورتی که ثبت توسط شرکت انجام میشود وجود امضاء دارندگان حق امضاء و مهر شرکت برای معرفی نامه الزامی است.

8.       کلیه مدارک ذکرشده بایست در قطعه ی A4  تنظیم و تایپ شده و در سه نسخه ارائه و تنظیم شود و کلیه اوراق اظهارنامه ثبت و مکتوبات شرح و توضیح ثبت ، خلاصه و طرح و نقشه اختراع بایست توسط مخترع و مخترع ها ثبت امضا گردد.

 

در صورت نیاز به اقدامات لازم در خصوص مشاوره ثبت اختراع در تمامی استانها اعم از :

مشاوره ثبت اختراع در تهران

مشاوره ثبت اختراع در کرج

مشاوره ثبت اختراع در قزوین

مشاوره ثبت اختراع در تمامی استانها و شهرستانها

کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید : 84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

از همراهیتان سپاسگزاریم.

ثبت شرکت در کرج "تکسفیر" با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و با چندین دهه تجربه ی موفق، با افتخار آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان، در زمینه های حقوقی و ثبتی نظیر ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت می باشد.

"در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت در کرج تکسفیر و تمامی استانها و شهرستان ، میزبان شما بزرگواران هستیم."

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر ، ارائه دهنده انواع امور ثبتی ، اعم از ؛ ثبت شرکت ،ثبت تغییرات شرکت ،ثبت اختراع و مشاوره ثبت اختراع ،ثبت طرح صنعتی ،ثبت رتبه بندی شرکت ها ، ثبت لوگو ،ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی، ثبت علائم تجاری ، پلمپ دفاتر و ...

مشاوره رایگان : 84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

ثبت اختراع , مدارک ثبت اختراع , مراحلثبت اختراع , مزایای ثبت اختراع , ویژگی ثبت اختراع ,ثبت اختراع معافیت از سربازی ,ثبت اختراع در ایران ,ثبت اختراع در آمریکا ,ثبت اختراع در اروپا , هزینه ثبت اختراع , چگونگی ثبت اختراع