موسسه حقوقی تکسفیر با کادری متخصص و متعهد و با دارا بودن کارشناسان باتجربه در خصوص خدمات جواز در راستای پیشبرد اهداف تجارت گستر میهن عزیزمان و نیزکمک به پیشرفت چرخه صنایع و مشاغل در زمینه های خدمات جواز به شرح ذیل آماده خدمت رسانی می باشد:

-جواز تاسیس

-جواز تاسیس جهاد کشاورزی

-جواز تولید و بسته بندی

-جواز طراحی و مونتاژ

-جواز فنی و مهندسی

-جواز کسب

-مجوز بهداشت

-مجوز بهداشتی صادرات و واردات

-مجوز از سازمان غذا و دارو

-مجوز پخش

-مجوز تاسیس انبار

صبح شده ،از خواب بیدار میشوم،ناگهان چشمانم به سقف خیره می شود به فکر فرو می روم.همه چیز جواز می خواهد؟

سقفی که بالای سرم بنا شده برای ساختنش جواز لازم است.آبی بر صورت خود زده و مسواک را برمی دارم!برای تولید مسواک هم جواز لازم است؟خمیر دندان:جواز؟ در خانه نگاهی به اطرافم می اندازم .

برای ساختن و تولید کردن هر شیءو اقلامی که می بینم جواز لازم است؟کفش هایم را به پا کرده و از منزل خارج میگردم .در دایره محیط اطرافم در بیرون ،به هر کسب و کاری،به هر خدمات رسانی،به هر شغلی،به هر مغازه ای ،به هر شرکتی و در حالت کلی به هر چیزی که نظرم می افتد برای انجام دادنش نیاز به اخذ مجوز یا جواز دارم.

برای شروع شغل مورد نظرم از کجا باید شروع کنم؟آگهی روزنامه را بر می دارم و نیز چرخی هم در دنیای مجازی میزنم.

با دفا تری که مشاوره های ثبت شرکت یا اخذ جواز را میدهند تماس میگیرم و با سیل واژگانی همچون جواز کسب،جواز تاسیس،مجوز فعالیت،مجوز بهداشت،

جواز جهاد کشاورزی،جواز صنایع و کلمات دیگری نظیر ثبت شرکت،ثبت برند،ثبت علامت تجاری و اصطلاحات دیگری روبرو می شوم که نیاز به واکاوی و تفسیر های فراوان دارد.گوشی را می گذارم وبه فکر فرو میروم.کی میره این همه راه!...

ثبت شرکت تکسفیر مشاور و امین شما در خدمات جواز و هموار ساختن راه برای شغل و خدمات مناسب شما

ریشه واژه جواز:

واژه‌ی جواز یا پروانه جدا از نام حشره، در فارسیِ کهن و باستان به معنای «پیشرو لشکر، رهبر و راهنما» معنا میداده است و نیز به دلیل دربرداشتنِ مفهومِ راهگشایی، به معنای مجوز و اجازه‌نامه نیز به کار رفته است. در گذشته دور پروانه یا جواز به معنای فرمان پادشاهان یا حکم به کار می‌رفته است که امروزه نیز جواز از معنای گذشته خود وام می گیرد.(رجوع شود به فرهنگ معین یا فرهنگ واژگان فارسی(

ریشه لغوی واژه جواز:

درباره ریشه لغوی واژه جواز موارد متعددی مطرح می گردند که در ذیل به برخی از این موارد اشاره می گردد:

- جوازمصطلح است در اصول فقه به معنای هرکاری که در اصولات شرعی از نظر شرعی حرام نباشد یا صرفا کار مباح شرعی باشد.

- جوازبه معنای روا بودن کاری یا سیراب کردن و عبور کردن یا در گذشتن از خطاست.

-جواز به معنای روا بودن و در واقع به مفهوم سپری کردن و گذشتن از میانه راه می باشد.

- جواز در احادیث به معانی بالا و نیز هم چنین جواز به معنی آسان گرفتن و تساهل و سبک کردن و تخفیف به کار رفته است.

- جواز در علوم اسلامی و به ویژه در علوم عقلی به معنای امکان،احتمال و شک می باشد.

- جواز در اصول فقه به معنای امکان به کار می رود.

- جواز در رایج ترین اصطلاح خود به معنای روا بودن یک کار از نظر شرعی و ممنوع نبودن یک کار است.

- جواز به معانی تساهل،امکان،رفتن و گذشتن،سپری کردن،روا بودن،روا شدن ،مجاز گردیدن، روان شدن،روا دیدن،مجاز گردیدن،رخصت دادن،اجازه دادن،مباح بودن و... نیز به کار می رود.

از دیگر عباراتی که مترادف با واژه جواز به کار می رود کلمه مجوز است که معمولا یکی به جای دیگری به کار می روند.کلمه مجوز نیز معانی را به ذهن می رساند که در ذیل به برخی از این معانی و موارد اشاره می گردد.:

-مجوز به معنای تجویز کرده شده و روا داشته شده می باشد.

-مجوز به معنای روا دارنده و رواگرداننده کاری. به معنای دیگرکسی که تجویز می کند روایی و ناروایی چیزی را و رخصت می دهد کردن و یا نکردن کاری را. (ناظم الاطباء)

-مجوز دارای معانی دیگری نظیراجازه، پته، پروانه، جواز نیز می باشد .

وقتی که صحبت از واژه کار می شود و راه اندازی یک شغل ،یا حرفه،یا خدمات تنها واژه ای که تکمیل کننده و تمام کننده خواهد بود ،واژه جواز است .نه تنها در کشور ایران بلکه در سایر کشورها نیز برای شروع یک حرفه ،

نیاز به گرفتن و اخذ جواز مربوط به راه اندازی آن حرفه می باشد و تشکل و مراجع ذیصلاح مختلفی بابت صدور مجوز فعالیت یا جواز تاسیس یا جواز کسب شکل یافته اند که کارشان صدور جواز و نظارت بر آن صنف یا حرفه می باشد.

برای تشخیص مرجع ذیصلاح صادر کننده جواز شغل یا حرفه شما با کارشناسان و متخصصان موسسه تکسفیر همراه باشید تا از کم و کیف مربوطه ،به طور دقیق و مبسوط با خبر شوید و مشاوری آگاه و با تجربه را در راه اندازی حرفه خود وام گیرید.(گروه مشاوره خدمات جواز هولدینگ تکسفیر) .

گامی مطمئن در راستای بهینه سازی هدف شما با گروه مشاوره خدمات جواز هولدینگ تکسفیر.با ما همراه باشید.

تجربه نشان داده است که وقتی شخصی می خواهد تجارتی را راه اندازی نماید،ابتدا به ساکن به دنبال مرجع صادر کننده مجوز آن حرفه می گردد.

هولدینگ تکسفیر با امکان سنجی سوالاتی که ممکن است در ابتدای راه برای هر شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی به ذهن خطور کند جوابی دارد که از کانال مشاوران متخصص و با تجربه خود در اختیار شما هم وطنان گرامی قرار داده تا شما عزیزان بتوانید با عزمی راسخ کلیه امور مربوط به اخذ جواز،

چه جواز کسب و یا جواز تاسیس،چه جواز فعالیت یا جواز تولید،چه جواز بهداشت یا مجوز محیط زیست و ... را به کاردانانی زبده در هولدینگ تکسفیر بسپارید

 

License Industry installations

License Founded Agriculture

License Production and packaging

License Installation

Technical -License

Business license

health licensing

Health permits import and export
Authorized by the Food and Drug Administration
Broadcast License
License Storage FacilityBy morning, I wake up, my eyes staring at the ceiling suddenly collapsed Rvm.hmh to think things will license?

The roof over my head Ast.by on his face torn to build the necessary licenses and take my toothbrush! Permit is required to produce the same brush? Tooth: licenses? To put around me at home to build and produce the items that you see every Shy’v license is needed to put on my shoes and I am out of the house. In the circle around me on the outside, in every business, in every services, to any job, in every shop, in every company and in general, anything that happens I need a permit or a license for doing it. established, licenses, health permits, licenses of agriculture, industry licenses and other words such as company registration, brand registration, trademark registration and other terms that need to analyze and interpret the many I encounter the Dard.gvshy and I thought Myrvm.ky goes all the way! ...

Registration Taksafir adviser and trustee license in services and pave the way for jobs and services for you

Permit root of the word:

Random permit or license insect Apart from the name, the old and ancient Persian means "leading the army, leader and guide" means extravagance and also due to the inclusion of the concept of the way, in the sense of permits and licenses are also used. License or permit in the distant past was used as kings or warrant that today the license of the meaning of their past loans. (See a certain culture or the culture of Persian words (

Etymological root permission:

About the etymological root of numerous licenses are introduced to some of these are mentioned below:

Licensemstlh the principles of the legal principles of Sharia law means anything that is not forbidden or permitted only work is prayer.

Licensebh a valid means of work or watered down and crossing or the crossing of the error.

-License Permissible means and, in fact, the concept is serving and passing through the middle.

Permit the High meanings and traditions as well as tolerance and permit easy means of getting used to the style and discounts.

Permissible in Islamic sciences and especially in intellectual knowledge as possible, and doubt is possible.

License means the ability to apply principles of jurisprudence.

Permit the most common term is meant to be a legally permissible and forbidden is not a job.

Permit the meanings of tolerance, opportunity, go and passing, serving, being reliable,

 

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.