برای پلمپ دفاتر سال 1400 کافی است با شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس گرفته و مراحل پلمپ دفاتر خود را به کارشناسان ما با کمترین هزینه بسپارید.

پلمپ دفاتر سال 99

اگر برای دریافت پلمپ دفاتر خود اقدام نکنید به مشکل برخواهید خورد و مشمول جرائم مالیاتی و علی الراس شدن میشوید و ممیز دارایی با توجه به موضوع فعالیت شما شرکت شما را با شرکت هایی فعال در حوزه ی کاری شما مقایسه میکنند و برای شما مالیات رد میکنند.

حتی اگر هیچگونه فعالیتی را نداشته باشید همچنین میتوانید در صورت فعالیت نداشتن در شرکت خود اقدام به انحلال شرکت کنید ویا آن را به فروش برسانید تا هیچگونه مشکلی نداشته باشید.

در واقع انجام مراحل پلمپ دفاتر از اقدامات ضروری و واجب برای انجام امور مالی شرکتها است . که باید نسبت به طی مراحل آن در موعد معیین اقدام نمایید تا دچار مشکل نشوید شرکتها باید قبل از شروع به کار در سال مالی جدید به سامانه ثبت شرکت ها مراجعه کرده و سپس اظهارنامه ی مربوط به پلمپ دفاتر را تنظیم کنند و اقدام به ثبت نام آن نمایند.

مراحل ثبت نام پلمپ دفاتر سال 1400

برای انجام مراحل ثبت نام پلمپ دفاتر سال 1400 کافیست به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه نموده و این مراحل تخصصی را به کارشناسان مربوطه با هزینه ای بسیار اندک سپرده و از اتمام کار و رفع مشکلات مالیاتی آسوده خاطر شوید

ابتدایی ترین کار مراجعه به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir/Design/RqstAdmission/PolompRequest.aspx میباشد در این مرحله باید اقدام به درج نمودن سال مالی و روز مالی و شماره ی خود کنید. در مرحله بعد ابتدا باید اقدام به درج مشخصات شناسایی متقاضی شرکت که دارنده ی حق امضاء در شرکت است کرده و بعد از آن مشخصات شناسایی کلیه ی اعضای هیئت مدیره را نیز درج نموده.

و سمت هریک از اعضای هیئت مدیره را به طور دقیق و کامل قید کنید. و دفاتر مورد نیاز شرکت را به با تعداد صفحات آن مشخص کنید.

در انتها باید مدارک خود را در سیستم بررسی کنید و تایید نهایی ثبت نام را بزنید.

در پایان کار باید پرینت اظهارنامه ی پلمپ دفاتر را از سیستم بگیرید و زیر آنها را تمام صاحبان حق امضاء ی شرکت امضا کرده و مهر شرکت را نیز در آن درج نمایید.

اظهارنامه ی مد نظر را که مهر و امضاء شده است با کپی مدارک شناسایی مدیر عامل و یک نمونه کپی از روزنامه رسمی تاسیس شرکت و آخرین تغییرات شرکت و کپی از آگهی تاسیس شرکت را به اداره ثبت شرکت ها فرستاده اگر مدارک تکمیل باشند و مورد تایید کارشناسان باشد با پرداخت هزینه های مربوطه در سامانه ، دفاتر به آدرس متقاضی فرستاده میشود.

شما میتوانید با توجه به زمان بر بودن و تخصصی بودن مراحل ثبت نام پلمپ دفاتر سال 1400 کلیه ی مراحل را با هزینه ای بسیار کم به کارشناان و وکلای موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید.

هزینه ی ثبت نام پلمپ دفاتر سال 1400 بسیار ناچیز است و با پرداخت هزینه ای جزئی میتوانید از جرائم سنگین جلوگیری نمایید مدارک لازم برای ثبت نام پلمپ دفاتر سال 1400 در بالا شرح داده شده است

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.