ثبت برند در کرمان

ثبت برند از جمله امور مهمی می باشد که برای هر صاحب حرفه ای در عرصه تجارت موردنیاز می باشد چرا که با استقاده از ثبت برند خود علاوه بر توسعه فعالیت های خود در بازار رقابت تجاری از سوء استفاده سایر رقبا که در صنف شما مشغول فعالیت هستند جلوگیری می شود.

در زیر به اختصار مراحل ثبت برند در کرمان برای آشنایی شما خواننده گرامی ارائه می گردد برای انجام مراحل ثبت برند خود میتوانید با موسسه ی ما در ارتباط باشید

شهر کرمان یکی از استان های کشور ایران می باشد که در جنوب شرقی کشور واقع شده است که جمعیتی بالغ بر بیش از 3 میلیون نفر را دارد.

که این استان از پهناورترین استان های کشور ایران به شمار می رود و همچنین نهمین استان پرجمعیت ایران به حساب می آید و شما می توانید در این استان ثبت شرکت نمایید و فعالیت هایی از قبیل حقوقی، خدماتی، تجاری، صنایع و ... را به ثبت برسانید.

ثبت برند

استان کرمان از استان‌های مهم و تاریخی کشور ایران به شمار می‌رود. که از جهت شناساندن و شهرت آثار تاریخی شهر و کشور خود می توانید ثبت برند نمایید.

این استان به نوعی شاخصه اصلی صنعتی، سیاسی، فرهنگی، کشاورزی، دانشگاهی علمی، مذهبی و سایر شاخص‌ها در میان استان‌های مناطق جنوب دیگر کشور می باشد.

که از افتخاراتی که این استان دارد شش اثر به ثبت رسیده در میراث جهانی یونسکو را دارا است و نخستین رتبه کشور ایران را از لحاظ آثار ثبتی دارد. و همچنین استان کرمان چند سال به طور پی در پی نخستین رتبه صادرات غیرنفتی کشور را به خود اختصاص داده است. و یکی از مهمترین تولیدکننده های مس در کشور، استان کرمان است.

اقتصاد در این استان شامل صنایع و معادن متعددی است که صنایع در استان کرمان به دو دسته صنایع ماشینی و دستی دسته بندی می شود که این صنایع ماشینی خود به 3 دسته کارگاهی بزرگ، کوچک و متوسط تقسیم بندی می شوند که شامل: خانه سازی، سیمان، مواد غذایی و لبنیات، نوشابه، زغال سنگ ، مس و ... می باشد که از شهرت خاصی برخوردار است که صاحبان شرکت می توانند جهت ثبت تغییرات شرکت و یا تغییرات شرکت به موسسه حقوقی و ثبت ی تکسفیر تماس حاصل فرمایند.

ثبت برند در حوزه های کاری متفاوت

صنایع دستی استان کرمان عبارتند از: گلیم بافی، جاجیم بافی، قالی بافی و خورجین بافی می باشد که از رایج ترین صنایع دستی استان کرمان است. که می توانید برای جهانی شدن ایم هنرهای زیبا با ثبت شرکت در کرمان می توانید با تبلیغات گسترده از این مزایای ثبتی برخوردار گردید.

استان کرمان دارای مناطق ویژه ای است که می توان به منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم، منطقه ویژه ی اقتصادی سیرجان، منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان را اشاره نمود.

شما می توانید با تماس به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت برند در کرمان مدارک مختلف و همچنین مراحل زیادی وجود دارد که به اختصار توضیحی در ارتباط با ثبت برند و مرحل آن خدمت شما ارائه می گردد:

اولین اقدام جهت ثبت برند ، انتخاب نام برند است. مشاورین ما در ثبت برند تکسفیر از نام پیشنهادی شما استعلام گرفته و شما را در انتخاب نامی متمایز همراهی خواهند کرد.

پس از انتخاب نام برند، مراحل ثبت برند در کرمان به قرار ذیل است :

_ تکمیل فرم مربوطه در سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir  

این مراحل شامل اطلاعات مالک ، مشخصات دریافت کننده ابلاغیه ، بارگذاری ضمائم اظهارنامه ، بازبینی تمامی اطلاعات و ضمائم بارگذاری شده برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات ، پرداخت هزینه ثبت اظهارنامه می باشد.

- دریافت رمز اظهارنامه و کد پیگری

_ بررسی اولیه توسط کارشناس مربوطه بعد از واریز هزینه اظهارنامه پرونده. ( پس از تکمیل اطلاعات در سامانه پاسخ اداره ممکن است یکی از سه وضعیت اخطار نقص / رد پرونده / آگهی نوبت اول باشد. در حالت آگهی نوبت اول یعنی اشکالی در اطلاعات وارد شده وجود نداشته و می بایست نسبت به ارائه مدارک اقدام نمایید. )

- ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی

- پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

ثبت علامت، در دفتر مخصوصی با قید مراتب ذیل به عمل می آید :

تاریخ و شماره ترتیب اظهارنامه – تاریخ و شماره ثبت علامت

– اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– و اسم و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت و مرکز اصلی موسسه او

– اسم و اقامتگاه وکیل او در تهران ، در صورتی که اظهارنامه توسط وکیل داده شده باشد

– رشته تجارت یا نوع صنعت صاحب علامت

– اسامی و اوصاف محصول یا طبقات محصولاتی که علامت برای تشخیص و امتیاز آن اختیار شده است

– تعریف علامت به طور اجمال، با تعیین اجزایی که تقاضاکننده می خواهد حق استعمال انحصاری آن را برای خود تخصیص دهد

– حق الثبتی که دریافت می شود

– امضای درخواست کننده با قائم مقام او ، به طریقی که قسمتی از امضای او در روی صفحه و قسمتی در روی علامت باشد

– امضای رئیس اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی یا قائم مقام او .

پس از ثبت علامت

پس از ثبت علامت، تصدیقی با الصاق یک نمونه کامل از علامت بر روی آن، به صاحب علامت یا تماینده او، تسلیم می شود.

تصدیق مزبور، باید از جمله حاوی تاریخ ثبت علامت و شماره ثبت آن، اسم و شغل و اقامتگاه و تابعیت صاحب علامت، نوع کالا یا محصول و طبقات محصولی که علامت برای تشخیص آن به کار می رود، تعیین اجزایی که صاحب علامت حق استفاده انحصاری آن را به خود اختصاص داده است،

تاریخ صدور تصدیق، مدت اعتبار ثبت علامت ، و امضای رئیس اداره مالکیت صنعتی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و مهر اداره مزبور باشد. همان طور که اشاره شد، در ظرف سی روز پس از ثبت برند، اداره کل مالکیت صنعتی باید آگهی حاوی کلیه مطالب مندرج در تصدیق یا گواهینامه را در روزنامه رسمی به هزینه صاحب علامت تجاری منتشر کند.

هر گاه علامت ثبت شده، ظرف سه سال از تاریخ ثبت آن ، از طرف صاحب علامت یا قائم مقام یا نماینده قانونی او ، بدون عذر موجه ، مورد استفاده تجاری در ایران یا در خارجه قرار نگیرد، هر ذی نفعی می تواند ابطال آن را از دادگاه درخواست نماید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت شرکت تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همکاران ما در ثبت برند تکسفیر، با افتخار در خدمت شما خواهند بود.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.