ثبت شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان خود را در موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر به ثبت برسانید یک شرکت دانش بنیان در زمینه ی تولید کالا فعالیت نمی کند در این شرکتها افراد تحصیلکرده ای هستند که اطلاعاتی را تولید می کنند و با همان اطلاعات درآمدزایی میکنند. این نوع شرکتها قصد دارند تا علم ، ثروت ، اختراع و نوآوری ها، اقتصاد های بر پایه ی دانش را توسعه و رونق بخشند .

ثبت شرکت دانش بنیان

هنگامی که شما ایده ای کارآمد در سر دارید و میخواهید اقدام به اختراع کنید باید اقدام به ثبت شرکت دانش بنیان کنید

طرح صنعتی و مالکیت معنوی محصولات برای شرکت دانش بنیان بسیار حائز اهمیت هستند

هنگامی که به وسیله ی دانش خود شروع به اختراع یک محصول میکنید و این محصول یک محصول کاربردی و مورد نیاز قشر جامعه باشد و یا یک خدمت جدید باشد،و یا یک نرم‌افزار مورد نیاز جامعه باشد را تولید میکنید و با تولیدات زیاد و ابوه این‌ محصول را به جامعه ارئه میدهید باید برای قانونی شدن فعالیت خود یک شرکت دانش بنیان را به ثبت برسانید و هم سود اقتصادی را تجربه کنید و هم نیاز افراد جامعه را برطرف کرده اید.

فواید ثبت شرکت دانش‌ بنیان

شرکت دانش بنیان نیاز های اساسی یک جامعه را برطرف میسازد به طور نمونه اختراع یک داروی ضد سرطان و اختراع ترکیباتی که مشکلات کشاورزان را حل کند میتواند بسیار مورد نیاز قشر جامعه باشد .ثبت شرکت دانش بنیان میتواند برای شما فواید و مزایای بیشماری داشته باشد زیرا که شما به طور قانونی ایده ها ،خلاقیت ها و اختراعات خود را به سرانجام میرسانید سود دهی و کار آفرینی میکنید و به جامعه ی خود خدمت میکنید شما با آسودگی خاطر و فکر باز میتوانید به صورت قانونی فعالیت کنید و به هیچ وجه نگران سودجویی سوء استفاده کنندگان نباشید موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر با تجربه و توان خود میتواند شما را به نحو احسنت به موفقیت برساند

نکات ثبت شرکت دانش‌ بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان را باید در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت برسانید

برای ثبت شرکت دانش بنیان باید ابتدا شرکت خود را طبق روال کلی ثبت شرکتها به ثبت برسانید و سپس اقدام به دانش بنیانی کردن شرکت خود کنید ، موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر شما را در ثبت شرکت دانش بنیان همراهی میکند و در این زمینه تجربه ی چندین ساله دارد که آن را برای شما در حوزه ی مشاوره ای حرفه ای ارائه میدهند.

این شرکت های دانش بنیان باید ابتدا اقدام به تولید کالاهای خود کنند و همچنین باید خدمات دانش ‌بنیان خود را یا یک نمونه آزمایشگاهی از آن را ارائه دهند.

هزینه ثبت شرکت دانش بیان

قابل ذکر است که هزینه‌ ثبت شرکت دانش‌بنیان به وسیله ی معاونت علمی ریاست جمهوری پرداخت می‌شود و شما نیازی نیست تا هزینه ای را پرداخت کنید 

مدارک ثبت شرکت دانش بنیان

مدارک ثبت شرکت های دانش بنیان

تهیه ی یک نمونه از رزومه شرکت

فراهم کردن آگهی تاسیس مربوط به شرکت و همچنین آخرین تغییراتی که در روزنامه رسمی شرکت صورت گرفته شده است

فراهم کردن اظهارنامه مالیاتی شرکت که به سازمان امور مالیاتی کشور فرستاده شده است

تهیه ی لیستی که به حاوی اطلاعات اعم از بیمه ی شرکت و حقوق دستمزد و مزایا

تصویر و کپی مجوز شرکت

تهیه ی نمودار سازمانی شرکت.

انواع شرکتهای دانش‌ بنیان

1- نوعی از شرکت دانش بنیان هستند که تنها اعضای هیات علمی میتوانند مالک آن باشند.

2- نوعی از شرکتها نیز هستند که دانشگاه ها هم در آنها مالکیت دارند.

 مزایای ثبت شرکت دانش بنیان

چگونگی ثبت شرکتهای دانش بنیان

برای ثبت شرکت های از نوع دانش بنیان شما میتوانید به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید و شرکت دانش بنیان خود را به ثبت برسانید کارشناسان ثبتی ما این توانایی را دارند تا ثبت شرکت شما را از صفر تا صد برعهده بگیرند و مراحل ثبت شرکت دانش بنیان شما را در زمانی کوتاه به ثبت برسانند. کارشناسان ثبتی موسسه ی ما با بیش از یک دهه تجربه و ثبت موسسات و شرکت های مختلف در اقسا نقاط کشور آماده ی پذیرش مراحل ثبت شرکت دانش بنیان شما عزیزان است.

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج و شهرستانها نیز توسط مشاوران ثبتی ما امکان پذیر است.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.