هزینه ثبت شرکت

برای ثبت شرکت موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر را انتخاب کرده اید ؟

به شما تبریک میگوییم . کلیه امور حقوقی و ثبتی و تنظیمات کلیه صورتجلسات لازم برای ثبت شرکت شما به عهده ما خواهد بود و در هر مرحله ای از ثبت شرکت در کنار شما خواهیم بود با همراهی کارشناسان با تجربه ثبت و امور حقوقی .

 

هرینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ی ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت و نوع خدماتی که از شرکت انتظار دارید متفاوت خواهد بود ، هزینه ثبت شرکت با توجه به رتبه بندی و میزان سهامی که در ابتدا برای تاسیس در نظر گرفته اید متغیر خواهد بود .

اما برای دریافت کمترین هزینه برای امور ثبت شرکت می توانید با تکسفیر در تماس باشید .

ثبت شرکت   در کرج از خدمات پر تقاضا در موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر می باشد . شما برای دریافت اطلاعات در زمینه ی ثبت شرکت و ثبت شرکت در کرج می توانید با این مرکز در ارتباط باشید .

بعد از ثبت شرکت در کرج می توان از خدمات، امکانات و امتیازات بسیاری در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات استفاده نمود با استناد به مدارک و محتوای کلی فعالیت تجاری تان می توان تصمیمات نهایی در رابطه با نوع شرکت و نوع فعالیت آن را اتخاذ نمود ، با ثبت شرکت اوضاع اقتصادی و انتفاعی شرکت ارتقا یافته و صاحبان شرکت شاهد پیشرفت های چشمگیر خواهند بود.

شرکت های متخلفی که ثبت شرکت را انجام نداده باشند ، طبق قانون تجارت کلیه فعالیت های آنها غیر قانونی و غیر رسمی خواهد بود و شرکتی که بدون ثبت شرکت فعالیت خود را ادامه دهد متخلف محسوب می شود و باید جریمه ی ناشی از عدم ثبت شرکت را به اداره ثبت شرکت ها بپردازد.

اولین اقدام برای ثبت شرکت ها مراجعه به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر و دریافت راهنمایی های لازم و مشاوره های تخصصی در این زمینه خواهد بود ، با تشکیل پرونده ی مربوطه و ارسال درخواست ها به سازمان ثبت شرکت ها می توان کلیه امور تخصصی ثبت را پیگیری و طی نمایید.

همان طور که بیان شد ، با ثبت شرکت شما دارای امتیاز شرکت در مناقصات ومزایده ها را کسب خواهید کرد و البته به جز موارد قید شده می توانید از مزایای زیر نیز بهره مند شوید :

  • خريد و فروش
  • صادرات و واردات کليه کالاهاي مجاز بازرگاني
  • اخذ و اعطاي نمايندگي داخلي و خارجي
  • شرکت درمناقصات و مزايدات دولتي و عمومي
  • ايجاد شعب در سراسر کشور
  • شرکت در نمايشگاههاي داخلي و خارجي
  • اخذ وام و تسهيلات از کليه بانکها و موسسسات دولتی و خصوصی

معمولا با ثبت این گونه شرکت ها علاوه بر کالاهای مجاز بازرگانی معمولا کالاهایی را که مربوط به حوزه فعالیت شرکت می باشند نیز قید می گردد و در واقع با این عمل حوزه فعالیت شرکت گسترده تر خواهد شد .

با تشکر، گروه کارشناسی ثبت موسسه حقوقی و ثبتی تک سفیر .

جهت مشاوره ی تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت با ما تماس بگیرید .

راهنمای ثبت شرکت در کرج و برند :

09125934724

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.