خرید شرکت آماده

دسامبر 01

خرید شرکت آماده

خرید شرکت آماده

از آنجایی که ثبت شرکت دارای روند پیچیده و طولانی و همچنین صرف زمان می باشد بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای اینکه به صورت مستقل بخواهند شرکتی را ثبت نمایند ، اقدام به خرید شرکت آماده نمایند چرا که با خرید شرکت دیگر متحمل هزینه ها و صرف زمان مخصوص ثبت شرکت نمی باشند.

همچنین با خرید شرکت می توان به موضوعنامه موردنظر در آن شرکت دسترسی یافت و در آن حوزه فعالیت نمود چراکه بسیاری از موضوعنامه ها دارای مجوز می باشند و گرفتن مجوز در بسیاری از فعالیت ها کار سهل و آسانی نمی باشد به همین دلیل می توان با خرید شرکت آماده در موضوعنامه خاص درخواستی به راحتی به آن موضوعنامه دسترسی پیدا نمود.

خرید شرکت

امروزه به دلیل گسترش فعالیت های تجاری و اقتصادی و لزوم ثبت قانونی فعالیت های موردنظر در هر حوزه فعالیت ، داشتن شماره ثبت در هر حوزه از ضروریات آن محسوب می گردد، لذا بسیاری از افراد در ابتدای امر برای انجام کیه امور تجاری خود اقدام به ثبت شرکت می نمایند ؛

اما در بسیاری از مواقع به دلایل مختلفی همچون صرفه جویی در زمان ، اهمیت کارکرد شرکت، گرید شرکت ،تعداد اعضای شرکت، مهندسین دارای سابقه کار در شرکت و بسیاری از دلایل دیگر خرید شرکت از اهمیت خاصی برخوردار می شود.انجام کلیه ی امور خرید شرکت آماده در موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر به نحو احسنت انجام می پذیرد.

به همین دلیل پیدا نمودن شرکت خاص موردنظر با شرایط درخواستی خود کار زمانبری می باشد که صرفا توسط متخصصین و کارشناسان حوزه ثبتی امکان پذیر می باشد.

خرید شرکت آماده در کرج

مجموعه حقوقی و ثبتی تکسفیر با تجربه ای بالا و ارتباطات گسترده با سایر شرکت ها و موسسات خاص دارای مجموعه ای وسیع از شرکت های کارکرده ، گریددار ، ثبت شده ، بااستعلام و غیره چه به صورت سهامی خاص و چه به صورت مسئولیت محدود می باشد به صورت تازه تاسیس یا کارکرده در موضوعات مختلف اعم از عمرانی ، ساختمانی ، خدماتی ، مشاور، پیمانکاری، تجاری، غیر تجاری و سایر موضوعات شرکت می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید شرکت در استان های خرید شرکت در تهران ، خرید شرکت در کرج ، خرید شرکت در اصفهان ، خرید شرکت در شیراز ، خرید شرکت تبریز و سایر استان ها با ما در تماس باشید .

در صورتی که قصد خرید شرکت با شرایط اختصاصی مدنظرتان می باشید با کارشناسان موسسه تکسفیر در تماس باشید تا با ارائه پیشنهادات متنوع در زمینه خرید شرکت ، یاری رسان شما باشند تا بتوانید بهترین خرید را با همان اوصاف و ویژگی های موردنظرتان داشته باشید. با ما در تماس باشید.

اگر برای ثبت شرکت زمان کافی ندارید و قصد دارید در مناقصات شرکت کنید و مناقصه شما نزدیک است میتوانید یک شرکت ثبت شده را خریداری کنید و اقدام به خرید شرکت کنید

 

خرید شرکت در موسسه ی حقوقی تکسفیر

برای خرید شرکت مدنظر خود به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید شما میتوانید برای خرید شرکت خود در زمان هایی که فرصت به ثبت رساندن شرکت خود را ندارید و همچنین فرصتی برای رتبه بندی شرکت خود ندارید میتوانید با مراجعه به موسسه ما شرکت خود را خریداری نمایید . کلیه امور خرید شرکت در موسسه ی تکسفیر در مدت زمان کوتاه صورت میپذیرد و شما میتوانید به صورت حرفه ای به فعالیت خود بپردازید شما تنها با تهیه ی مدارک خرید شرکت خود که برابر اصل مدارک شناسایی شما و اعضای جدید میباشد میتوانید باقی مراحل را به ما بسپارید.

امروزه به دلیل گسترش فعالیت های تجاری و اقتصادی و لزوم ثبت قانونی فعالیت های موردنظر در هر حوزه فعالیت ، داشتن شماره ثبت در هر حوزه از ضروریات آن محسوب می گردد، لذا بسیاری از افراد در ابتدای امر برای انجام کیه امور تجاری خود اقدام به ثبت شرکت می نمایند ؛اما در بسیاری از مواقع به دلایل مختلفی همچون صرفه جویی در زمان ، اهمیت کارکرد شرکت، گرید شرکت ،تعداد اعضای شرکت، مهندسین دارای سابقه کار در شرکت و بسیاری از دلایل دیگر خرید شرکت از اهمیت خاصی برخوردار می شود.

به همین دلیل پیدا نمودن شرکت خاص موردنظر با شرایط درخواستی خود کار زمانبری می باشد که صرفا توسط متخصصین و کارشناسان حوزه ثبتی امکان پذیر می باشد.

مجموعه حقوقی و ثبتی تکسفیر با تجربه ای بالا و ارتباطات گسترده با سایر شرکت ها و موسسات خاص دارای مجموعه ای وسیع از شرکت های کارکرده،گریددار،ثبت شده،بااستعلام و غیره چه به صورت سهامی خاص و چه به صورت مسئولیت محدود می باشد به صورت تازه تاسیس یا کارکرده در موضوعات مختلف اعم از عمرانی ، ساختمانی ، خدماتی ، مشاور، پیمانکاری، تجاری، غیر تجاری و سایر موضوعات شرکت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید شرکت در استان های خرید شرکت در تهران ، خرید شرکت در کرج ، خرید شرکت در اصفهان ، خرید شرکت در شیراز ، خرید شرکت تبریز و سایر استان ها با ما در تماس باشید .

در صورتی که قصد خرید شرکت با شرایط اختصاصی مدنظرتان می باشید با کارشناسان موسسه تکسفیر در تماس باشید تا با ارائه پیشنهادات متنوع در زمینه خرید شرکت ، یاری رسان شما باشند تا بتوانید بهترین خرید را با همان اوصاف و ویژگی های موردنظرتان داشته باشید. با ما در تماس باشید.

اگر برای ثبت شرکت زمان کافی ندارید و قصد دارید در مناقصات شرکت کنید و مناقصه شما نزدیک است میتوانید یک شرکت ثبت شده را خریداری کنید و اقدام به خرید شرکت کنید.

خرید شرکت


 

خرید یک شرکت ثبت شده میتواند بسیار کار آمد باشد در زمان هایی که برای شرکت در مناقصات و مزایدات عجله دارید.

در خرید و فروش شرکت ها باید به نوع شرکت با توجه به اینکه شرکت مسئولیت محدود است و یا سهامی خاص و یا هر نوع شرکت دیگر توجه کنید همچنین گرید شرکت نیز در هزینه و اعتبار شرکت بسیار با اهمیت است ، قدمت شرکت ها و اینکه چه مدت است که شرکت فعالیت میکند مهم است شرکتهایی که موسسه ی حقوقی تکسفیر برای فروش به شما ارائه میدهد بسیار شسته رفته میباشند این شرکت ها هیچگونه بدهی مالیاتی ندارند و به همراه کد اقتصادی هستند.

بنابراین یک شرکت قیمت معینی ندارد و به فروشنده و ویژگی های شرکت بستگی دارد.

برای خرید و فروش شرکت و رتبه بندی نمی‌توان قیمت مشخصی در نظر گرفت، زیرا قیمت شرکت ثبت شده به موارد مختلفی که به آن‌ها اشاره کردیم بستگی دارد.

مزایای خرید شرکت

با خرید شرکت میتوانید از مزایای بیشماری بهره مند شوید اگر شرکت رتبه دار باشد برای شما مزایای بیشماری را به ارمغان خواهد آورد.

تنها با خرید شرکتمیتوانید در وقت و زمان خودصرفه ‌جویی کنید زیرا با خرید شرکت مدنظر خود در مدتی کوتاه از انجام مراحل ثبت شرکت فارغ میشوید زیرا دیگر نیازی نیست تا مراحل اخذ کد اقتصادی و گواهی مالیات بر ارزش افزوده را طی کنید.

با خرید شرکت شما صاحب یک شرکت نونحال نمیشوید بلکه صاحب شرکتی با اسم و رسم میشوید و از حسن شهرت بهره مند میشوید .

شما با خرید شرکت مدنظر خود صاحب تمام دارایی‌ها و سهام شرکت میشوید.

خرید شرکت منجر به شرکت در مزایده ها و مناقصه ‌های معتبر بدون اتلاف وقت میشود.

برای خرید شرکت به انجام مراحل دریافت گواهی عدم سوء ‌پیشینه ندارید در حالی که برای ثبت شرکت به آن نیازمند هستید و لازمه ی آن نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه ای است.

هزینه خرید شرکت

شرکت‌ هایی که می‌توانید از ما بخرید؟

موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر هر شرکتی که شما به آن احتیاج دارید را برای شما فراهم میکند شما میتوانید شرکت رتبه دار و یا بدون رتبه ی خود را از موسسه ی ما خریداری نمایید.

شما میتوانید شرکتهای دارای رتبه پیمانکاری و یا رتبه مشاور را از ما خریداری کنید کارشناسان فعال و حرفه ای ما با ارائه ی مشاوره ای حرفه ای و دقیق شما را در راستای اهدافتان موفق میکند و به نتیجه مطلوب میرساند مهم ترین وظیفه ی ما رساندن شما به اهداف و موفقیت است با صداقت کارشناسان ما میتوانید به صورت حرفه ای فعالیت خود را به نحو احسنت آغاز نمایید.

شما برای انجام مراحل خرید شرکت باید آگاهی کامل نسبت به کلیه ی نکات یک شرکت را داشته باشید که موسسه ی ما با ارئه ی مشاوره های رایگان حرفه ای خود متناسب با نیاز شما میتواند شما را در این مسیر به موفقیت برساند.

هزینه خرید شرکت

برای مشخص کردن هزینه مربوط به خرید شرکت خود باید ابتدا اقدام به مشخص کردن نوع شرکت ،‌ رتبه ی شرکت و نوع رتبه ی شرکت ،‌ قدمت شرکت ، کد اقتصادی شرکت کنید تا هزینه شرکت را بررسی کنید.برای خرید شرکت آماده با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای خرید و فروش شرکت و رتبه بندی نمی‌توان قیمت مشخصی تعیین کرد. برای این که قیمت شرکت ثبت شده و قیمت رتبه بندی (قیمت گرید) به مسائل مختلفی که به آن‌ها اشاره کردیم بستگی دارد، بنابراین قیمت فروش شرکت و رتبه بندی به صورت توافقی و با توجه به نظر خریدار و فروشنده تعیین و نقل و انتقال آن انجام می‌گیرد.

خرید شرکت شما را یاری میکند تا در زمینه های مختلف کاری به موفقیت دست یابید و بسیار حرفه ای و با پشتکار قوی فعالیت کنید.

همچنین برای فروش شرکت خود نیز میتوانید به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید و کلیه ی مراحل نقل و انتقال شرکت خود را به ما بسپارید ما میتوانیم مشتری شرکت شما را به شما معرفی کنیم و مراحل کلی نقل و انتقال را با کارشناسان ثبتی با تجربه به انجام رسانیم .

کلیه ی مراحل خرید شرکت ،تنظیم صورتجلسات و تغییرات شرکتها را به کارشناسان ثبتی ما بسپارید.برای کسب اطلاعات در زمینه ی تهیه ی مدارک خرید شرکت میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

از دلایل دیگر خرید شرکت آماده ، توجه به اهمیت صرفه جویی در زمان می باشد.

از آنجایی که بسیاری از افراد برای انعقاد قراردادهای خود و انجام و ادامه فعالیت های خود به مدارک شرکت که اعم از آگهی تاسیس شرکت، روزنامه رسمی شرکت، اساسنامه ، تقاضانامه و سایر مدارک مربوط نیازمند هستند لذا با خرید شرکت آماده می توان به اوراق و مدارک شرکت دسترسی پیدا کرد و به انعقاد قرارداد و یا شرکت در مناقصات و مزایدات مربوطه نمود.

 

خرید شرکت

دلیل دیگر خرید شرکت آماده رتبه دار بودن شرکت(گرید) می باشد . از آنجایی که اخذ گرید شرکت دارای فرآیندی طولانی و زمانبر می باشد افراد متقاضی می توانند با خرید شرکت دارای رتبه به جای ثبت شرکت و اخذ گرید ، به راحتی صاحب شرکت دارای گرید گردید.

بسیاری دلایل دیگر نیز می باشد که افراد برای حل آن می توانند به خرید شرکت آماده اقدام نمایند. چنانچه شما نیز از این دسته از افراد می باشید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا یاری رسان شما در موضوع خرید شرکت آماده با خصایص و ویژگی های درخواستی شما باشند.

کارشناسان ما با ارائه مجموعه ای قوی از شرکت های آماده ثبت شده و قوی خدمت رسان شما می باشند. با ما تماس حاصل نمایید تا بهترین تجربه را در خرید شرکت آماده درخواستی خود داشته باشید.

اگر برای ثبت شرکت زمان کافی ندارید و قصد دارید در مناقصات شرکت کنید و مناقصه شما نزدیک است میتوانید یک شرکت ثبت شده را خریداری کنید و اقدام به خرید شرکت کنید

مدارک خرید شرکت آماده

برای ثبت یک شرکت به مدارک بسیاری نیازمند هستید و باید سوء پیشینه ی عضای شرکت را هم فراهم کنید که زمانی حدود 2 هفته را باید سپری کنید اما با خرید شرکت آماده فقط نیازمند مدارک شخصی و شناسنامه خود میباشید

همچنین نیز شما بعد از تهیه ی مدارک ثبت شرکت و تحویل آنها به موسسه حقوقی تکسفیر باید 5 نام برای شرکت انتخاب کنید که احتمال بارها رد آن وجود دارد

و باید نامی را انتخاب کنید که قبلا ثبت نشده باشد و مشابه آن قبلا ثبت نشده باشد با تهیه ی مدارک خرید شرکت آماده در زمانی که فکر نمیکنید صاحب شرکت خود میشوید

شما با خرید شرکت آماده میتوانید شرکت خود را در هر رشته ای تک رشته ای ف2رشته ای ،3رشته ای و با هر رتبه ای تهیه کنید و برای پیشرفت خود و شرکت در مناقصات و مزایدات قدم اول را بردارید

خرید شرکت میتواند شما را به اهدافتان برساند و در زمان و وقت شما صرفه جویی میکند

هزینه خرید شرکت آماده

در خرید شرکت آماده باید این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه شرکت شما با توجه به سابقه ی فعالیت شرکت ،کارکرد های مالی شرکت ، نوع شرکت با توجه به مسئولیت محدود یا سهامی خاص بودن شرکت ،

و باتوجه به اینکه مهندسین شرکت هر 2 سال در شرکت حضور دارند اگر زمان مهندس آن روبه اتمام باشد از هزینه شرکت میکاهد و اگر از این 2 سال زمان کمی گذشته باشد هزینه ی آن شرکت بیشتر است مشاوران موسسه ی حقوقی تکسفیر با دارا بودن سابقه ای درخشان در زمینه ی خرید و فروش شرکت میتواند شما را به نحو احسنت به نتیجه ی دلخواهتان برساند

خرید شرکت آماده را به موسسه ی ما بسپارید ویژگی های شرکت مورد علاقه ی خود را با ما در میان گذاشته و شرکت شسته رفته ی خود را از ما تحویل بگیرید

از ویژگی هی منحصر به فرد موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر صداقت با مشتری است و شما را به طور کلی با ریز ریز جزئیات آگاه میسازد و هدف خود را بر کسب رضایت مشتری و با بهترین کیفیت بنا نهاده است بنابراین نگران هزینه خرید شرکت آماده خود نباشید و با مراجعه به کارشناسان ما در مناقصات و مزایدات خود پیشرفت کنید و پیروز شوید.

مزایای خرید شرکت آماده:

در وقت به خاطر حذف مراحل ثبت شرکت ، دریافت کد اقتصادی ، گواهی مالیات بر ارزش افزوده و سایر مراحل ثبت شرکتها صرفه جویی خواهد شد

داشتن حسن شهرت و سابقه شرکت ثبت شده

تعلق تمام امتیاز شرکت به خریدار (شامل تمام دارایی‌ها، سهام و یا سهم ‌الشرکه و..) به محض حضور در محضر و انجام مراحل نقل و انتقال

با خرید شرکت آماده در مزایده و مناقصه‌ها بدون هدر رفتن وقت شرکت میکنید

عدم نیاز به گواهی عدم سوء‌پیشینه

ثبت فعالیت و کسب و کار به صورت قانونی

استفاده از تسهیلات بانکی و وام بانکی

گسترش تبلیغات

عقد قرار داد با شرکت های معتبر و بزرگ

موفقیت در مناقصات و مزایدات

قرار گیری تحت پوشش بیمه کشور

    

بازدید 1702 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 دی 1397 ساعت 11:41