ثبت شرکت

ثبت شرکت (731)

چرا شرکت باید ثبت شود؟ - 5.0 امتیاز از 5 بر اساس 1 رای

موسسه حقوقی تکسفیرgridbandi peymankaran

ما به شما اطمینان می دهیم که پس از خواندن این مقاله ، به هیچ مقاله ای در خصوص ثبت شرکت

نیاز نخواهید داشت و می توانید با اطمینان خاطر راجع به مجموعه ای که میخواهید با آن همکاری داشته باشید تصمیم گیری نمایید.

در ابتدا قبل از اینکه راجع به نحوه ثبت شرکت ، مدارک مورد نیاز ، هزینه ها و مراحل ثبت شرکت صحبت کنیم توضیحی در ارتباط با تعریف شرکت ارائه می دهیم.شرکت همانطور که از نامش پیداست هم خانواده ی شراکت و شریک است.به طور کلی شرکت از اجتماع 2 یا چند نفر شریک یا سهامدار و یا موسس با اهداف مشترک (معمولا تجاری) تشکیل می شود، فعالیت میکنند نفعی میبرند و پس از کسر هزینه های انجام شده سود باقیمانده را بین اعضای شرکت طبق اساسنامه تقسیم میکنند.

انواع شرکت ها شامل شرکت های سهامی که خود شامل سهامی عام و سهامی خاص می باشد ، شرکت با مسئولیت محدود، تضامنی، مختلط سهام، مختلط غیر سهامی و نسبی می باشد.

چگونگی انجام مراحل ثبت شرکت در کرج

برای انجام مراحل ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج تنها کافیست به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید و کلیه مراحل را به ما بسپارید و در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کنید و در کمتر از یک هفته شرکت خود را ثبت کنید و برای پیشرفت کاری ، قانونی شدن فعالیت ،گسترش کسب و کار باید حتما اقدام به ثبت شرکت در کرج و هر ستانی داشته باشید موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را در انجام مراحل ثبت شرکت در هر استانی یاری میکند

اختیارات مدیران در شرکت های دولتی

به موجب ماده 300 ل.ا.ق.ت شرکت های دولتی تابع قوانین تاسیس و اساسنامه های خود می باشند و چنانچه موضوعاتی در قوانین و اساسنامه های آن ها ذکر نشده باشند تابع مقررات قانون تجارت می باشند.

حال برای بررسی قلمرو اختیارات مدیران در شرکت های دولتی و مقایسه آن با شرکت های سهامی بخش خصوصی به عنوان نمونه اساسنامه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی آن را مورد مطالعه قرار می دهیم .

به موجب ماده 12 اساسنامه مزبور، هیئت مدیره مرکب از سه معاون وزیر کشاورزی و چهار نفر ذیصلاح دیگر می باشد.

این مدیران برای مدت چهار سال انتخاب می شوند. تا انتخاب هیئت مدیره جدید، هیئت مدیره قبلی به مسئولیت خود ادامه می دهد.

در صورتیکه به موجب ماده 109 ل.ا.ق.ت مدت مدیریت مدیران در شرکت های سهامی نیز در صورت انقضای مدت مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت و اداره آن خواهد بود برای ثبت شرکت با ما در تماس باشید

اختیارات قانونی رئیس هیئت مدیره:

این اختیارات عبارتند از:

دعوت و اداره جلسات هیئت مدیره:

رئیس هیئت مدیره مکلف است علاوه بر دعوت مجامع عمومی سهامداران ،در مواردی هم که هیئت مدیره موظف به دعوت مجامع مزبور می باشد آن ها را دعوت نماید و هرگاه رئیس هیئت مدیره نتواند بطور موقت وظایف خود را انجام دهد نائب رئیس هیئت مدیره وظایف وی را انجام خواهد داد (مستفاد از مواد 120 و تبصره 2 ماده 119 ل.ا.ق.ت)

خصوصی سازی، نحوه واگذاری سهام

به موجب قسمت دوم اصل 85 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که می گوید:

«... مجلس شورای اسلامی می تواند تصویب دائمی اساسنامه سازمان ها، شرکت ها و موسسات دولتی یا وابسته به دولت را با رعایت اصل 72 به کمیسیون های ذیربط واگذار کند و یا اجازه تصویب آنها را به دولت بدهد...».

تاسیس شرکت ها

طبقه بندی و قواعد عمومی تاسیس شرکت های دولتی در حقوق ایران و فرانسه

شرکت های دولتی در حقوق ایران و فرانسه انواع مختلفی دارد، این نوع شرکت ها را می توان در حقوق ایران به سه طبقه تقسیم نمود:

شرکت هایی که به حکم قانون تاسیس شده و صد در صد سهام آن ها به دولت تعلق دارد.

شرکت هایی که ملی یا مصادره شده و بیش از پنجاه درصد از سهام آن ها به دولت تعلق دارد.

شرکت هایی که با بیش از پنجاه درصد سهام آن متعلق به دولت تاسیس می شوند (قانون محاسبات عمومی کشور). ( روزنامه رسمی 1366)

در حقوق فرانسه نیز شرکت های دولتی به سه طبقه تقسیم می شوند که عبارتند از شرکت های دولتی (در معنای اخص کلمه) ، ملی شده و مختلط اقتصادی

ثبت شرکت در کرمانشاه


کرمانشاه، نهمین شهر پر جمعیت است و می توان گفت یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان کرمانشاه در ایران است که دارای جمعیتی بالغ بر 947هزار نفر در سال 95 می باشد . شهر کرمانشاه بزرگترین شهر کُردنشین و مهمترین شهر در منطقه مرکزی غرب ایران است. استان کرمانشاه ناحیه ای کوهستانی است که بین فلات ایران و جلگه بین النهرین قرار گرفته و سراسر آن را کوه ها، قله ها و ارتفاعات رشته کوه های زاگرس پوشانده است. رشته کوه های زاگرس در محدوده استان کرمانشاه به صورت موازی قرار دارند و دشت های مرتفع کوهستانی و گذرگاه های مهم زاگرس در این بین شکل گرفته است .

 

 

ثبت شرکت تولید لوازم التحریر - 4.0 امتیاز از 5 بر اساس 1 رای

ثبت شرکت تولید لوازم التحریر

در تمامی مقاطع زندگی ، نوشت افزارها و لوازم التحریر همراه همیشگی ما هستند. در دنیای کودکی با مداد رنگی ها، مداد شمعی ها و ... سرو کار داریم و در بزرگسالی نیز این مدادها و خودکارها لحظه ای از ما جدا نمی شوند .

 

ثبت شرکت در انگلستان

بدون تردید کشور انگلستان در جایگاه یکی از قطب های اصلی اقتصاد دنیا قرار دارد. که همواره تجار و بازرگانان بزرگ دنیا به منظور توسعه کسب و کار و تجارت خود ، انگلستان مورد توجه قرار می دهند.

کشور انگلستان با کشورهای اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی به عنوان اتحادیه بریتانیا کبیر شناخته می شوند.این کشورها تحت قوانین خاص و یکپارچه اقتصادی و تجاری کار می کنند و به غیر از برخی از قوانین تجاری خاص در مرکز هر کشور قوانین جاری در این کشورها همسان هستند.

 

ثبت شرکت های تعاونی

چنانچه تاکنون گفتیم ،شرکت تجاری در شکل های مختلف جلوه می کند.علاوه بر شرکت های موضوع قانون تجارت مصوب 1311 و لایحه ی قانونی 1347 راجع به شرکت های سهامی عام و خاص ،عرف شرکت هایی را می شناسد که به غیر از پاره ای جهات از مقررات سنتی حقوق تجارت پیروی نمی کنند.شرکت های دولتی عمده ترین این نوع شرکت ها محسوب می شوند که تابع قانون و اساسنامه ی خود هستند ،جز در صورتی که قانون و اساسنامه ی آن ها ،در خصوص موضوع خاصی پیش بینی نکرده باشد که تنها در این صورت از لایحه ی قانونی 1347 تبعیت می کنند.همین طور شرکت های دیگری نیز هسیتند که مانند شرکت های تعاونی ...

فرآیند ثبت شرکت تولید چای

امروزه در سراسر دنیا به ندرت می توان محلی را پیدا کرد که نوشیدن چای بخشی از فعالیت های زندگی روزانه حداقل عده ای از ساکنان آن نباشد. نوشیدن چای درهر ساعت از روز و در هر مکانی عادی و مرسوم است. از جمله درحین کار و فعالیت روزانه، در خانه، در جمع دوستان، در چایخانه ها و... در بعضی از کشورها مثل انگلستان، روسیه، ژاپن و چین نوشیدن چای جزء آداب و سنن فرهنگی محسوب می شود.

ثبت شرکت در سوئیس

سوئیس یکی از کشورهای اروپای غربی می باشد که شهرت جهانی خود را مدیون امنیت، و بانک های مشهور است. بر اساس آمارهای بانک های جهانی در سال 2007 میلادی سوئیس پنجمین کشور ثروتمند جهان معرفی شده است. سوئیس مقرّ بسیاری از سازمان ها و ارگان های بین المللی مانند صلیب سرخ، سازمان تجارت جهانی، یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل متحد است.
کشور سوئیس کوهستانی ترین و مرتفع ترین کشور اروپا است، مساحت کلی سوئیس 41,290 کیلومتر مربع است و پایتخت آن شهر بورن است.

ثبت شرکت در پرتغال

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا که دارای قدیمی ترین دانشگاه های اروپا می باشد . بزرگ ترین تولیدکننده چوب پنبه ، قدیمی ترین کتابخانه دنیا و بزرگ ترین پل اروپا را دارا است.
این کشور یکی از مقاصد محبوب اروپایی است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. شهر زیبای لیسبون پاینخت کشور پرتغال است که در سواحل اقیانوس اطلس واقع شده است.

ثبت شرکت تولید دستمال کاغذی

دستمال کاغذی به نوعی بافت نرم نازک، جذب کننده رطوبت و یکبار مصرف می گویند که برای استفاده روی صورت مناسب است  این دستمال ها جایگزین یکبار مصرف برای دستمال های پارچه ای است . در دوران کنونی، پیشرفت علم به همراه آگاهی مردم برای حفظ سلامت فردی و همچنین آسانی در مصرف باعث شده است  که تولید دستمال کاغذی در تمام جهان فراگیر شده و تبدیل به یکی از صنایع مهم درهر کشور و منطقه ای گردد. به راحتی می توان گفت که هیچ مکانی نیست که دستمال کاغذی در آن یافت نشود .

در نام شرکت چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟

یکی از مهم ترین آثار شخصیت حقوقی شرکت تجاری این است که شرکت نام، اقامتگاه ، تابعیت ، دارایی و حیات مستقل و اختصاصی پیدا می کند. در این مقاله ، به بررسی تمامی نکات قانونی در انتخاب نام شرکت می پردازیم. با ما در ثبت شرکت و ثبت برند تکسفیر همراه باشید.

برای ثبت شرکت چه اقداماتی لازم است؟

برای انجام کلیه ی امور ثبتی مخصوصا ثبت شرکت خود به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید و مراحل ثبت را به ما بسپارید ودر وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و شما با مراجعه به به موسسه ی با تجربه و با سابقه ی تکسفیر تنها کار شما تهیه ی مدارک لازم میباشد و با تهیه ی مدارک اعضاء و سهامداران خود میتوانید به موفقیت دست یابید و کلیه ی مراحل را از صفر تا صد به ما بسپارید

خرید شرکت چه مراحلی دارد؟

برای خرید شرکت نگران نباشید و به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید و کلیه ی امور را از صفرتاصدبه ما بسپارید ما میتوانیم مراحل خرید شرکت را برای شما به آسانی انجام دهیم و صورتجلسات و تغییرات مربوط به آن را به نحو احسنت به پایان برسانیم

شما میتوانید از صفر تا صد مراحل خرید شرکت،فروش شرکت،اخذ کد اقتصادی،جواز تاسیس وکلیه ی امور ثبتی را با آسودگی کامل به ما بسپارید

مزایای ثبت شرکت در کرج

برای رسیدن به هدف خود در زمینه های ثبتی نگران نباشید و به موسسه ی تکسفیر مراجعه کنید و برای رسیدن به هدف خود تلاش داشته باشید تا بتوانید کسب وکاریی قانونی در کرج راه اندازی کنید

هزینه ثبت شرکت خدماتی

با ثبت شرکت خدماتی میتوانید از بیکاری تا حدودی جلوگیری کنید و یک اشتغال زدایی خوب راه اندازی کنید در ایام نزدیک به عید با ثبت شرکت خدماتی میتوانید به موفقیت برسید و هدف خود را پیش گرفته و قدم های اولیه را طی نمایید تنها کافیست با مشاوران حقوقی و ثبتی تکسفیر در تماس باشید و نگران هزینه ی ثبت شرکت خود نباشید

هزینه ی ثبت شرکت در کرج

شما میتوانید برای انجام کلیه ی امور ثبتی خود به موسسه ی ما مراجعه کنید و گواهی برند ذشرکت و کار خود را در کوتاه ترین زمان ممکن از ما تحویل بگیرید کافیست با شماره های موجود د سایت تماس بگیرید و کلیه ی پرسش های خود را در زمینه ها ی

مدارک های لازم برای ثبت شرکت در کرج،هزینه ی ثبت شرکت در کرج ،مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در کرج را با کارشناسان ما در میان گذاشته پرسش های خود را مطرح نمایید و پاسخ درست و منطقی را دریافت نمایید مهم ترین ملاک ما در کار صداقت است و شما را در ابتدای کار از کلیه ی هزینه ی ثبت شرکت در کرج اگاه میسازیم و در حین انجام کار هیچگونه هزینه ای را به قرارداد شما اضافه نخواهیم کرد

خرید شرکت تضامنی

با توجه به این نکته که ثبت شرکت تضامنی زمان براست خرید شرکت یک راه مناسب برای صرفه جویی در وقت است یکی از خدمات موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر می باشد که می تواند با تخصص جامع و کافی در زمینه ثبت شرکت کلیه امور حقوقی و ثبتی مورد نیاز را انجام دهد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره های لازم در این خصوص می توانید با این موسسه تماس حاصل نمایید

خرید شرکت تعاونی

هرگاه تصمیم گرفتید ک یک شرکت تعاونی را به ثبت برسانید اما زمان کافی برای صرف ثبت شرکت را نداشتید میتوانید اقدام به خرید شرکت تعاونی کنید و در مدت زمان بسیار کم شرکت خود را به ثبت برسانید و یا خریداری کنید

مزیت های ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج بزرگترین مزیتی که دارد موفقیت شماست امروزه از مزیت های ثبت شرکت در کرج ، و دریافت جواز کسب از جمله اقداماتی است که بسیاری از افراد به دنبال رسیدن به آن هستند ، بسیاری از مدیران و یا سهامداران سعی بر این دارند

تا با مزیت های ثبت شرکت در کرج خود امتیازات و دسترسی های خود را در دنیای تجارت افزایش دهند و از این طریق بتوانند رشد چشمگیری در تجارت و کسب و کار داشته باشند.و بتوانند با ثبت شرکت در کرج از استعدادهای خود استفاده کنند و به نتیجه مطلوبی برسند

ثبت شرکت در کرج تضامنی

موسسه ی حقوقی تکسفیر مراحل ثبت شرکت در کرج از نوع تضامنی را به نحو احسن به پایان میرساند یکی از خدمات موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر می باشد که می تواند با تخصص جامع و کافی در زمینه ثبت شرکت در کرج کلیه امور حقوقی و ثبتی مورد نیاز را انجام دهد .برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره های لازم در این خصوص می توانید

با این موسسه تماس حاصل نمایید و کلیه ی امور ثبتی شما را به نحو احسن به پایان میرسانیم در واقع شرکت های تضامنی با هدف انجام امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود ، تامین هزینه های شرکت توسط کلیه اعضای شرکت انجام خواهد شد و در صورتی که شرکت مقروض به پرداخت هزینه باشد ٬هر یک از شرکا مسئول پرداخت تمام قروض می‌باشند

ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود

برای دریافت کلیه ی اطلاعات در زمینه ی ثبت شرکت در کرج با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید شما در ابتدای امر باید بدانید که شرکت با مسئولیت محدود حداقل اعضای آن باید 2 نفر (عضو هیئت مدیره) باشد

در رابطه با اعضای هیئت مدیره میتوان گفت بعد از انتخاب اعضای هیئت مدیره میتوان چند نفر را خارج از اعضای هیئت مدیره به عنوان سهام دار انتخاب کرد که میزان سهام افرادی که به عنوان سهام دار انتخاب شده اند باید معین شود که مزیت آن این است که عضوی که به عنوان سهام دار انتخاب میشود دیگر نیاز به تهیه ی گواهی عدم سوء پیشینه ندارد انتخاب اعضای هیئت مدیره و سهام داران باید نسبت به انتخاب موضوع فعالیت شرکت تصمیم بگیرند

انواع ثبت شرکت در کرج

از انواع ثبت شرکت در کرج میتوان ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت تضامنی از مهم ترین موارد ثبت شرکت در کرج میباشد و متقاضیان زیادی را داراست شما با ثبت شرکت در کرج در انواع مختلف میتوانید به نتیجه مطلوب برسید و در نتیجه فعالیت خود را قانونی کنید و شغل خود را آغاز نمایید

مرحله ی ثبت شرکت در کرج 

برای اگاهی از کلیه ی مرحله ی ثبت شرکت در کرج  با موسسه ی حوقی تکسفیر تماس بگیرید و با کارشناسان با سابقه ی ما در ارتباط باشید برای کسب اطلاعات در زمینه ی مدارک هزینه و مراحل ثبت شرکت در کرج با ما در تماس بگیرید و با کارشناسان ثبتی ما در ارتباط باشید و مشاوره ی سودمند را تجربه کنید

در ثبت شرکت در کرج ازنوع سهامی‌ عام، تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و مسئولیت سهام‌داران، محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. در این شرکت، عبارت «شرکت سهامی عام» باید قبل از نام شرکت با بعد از آن، بدون فاصله با نام شرکت در کلیه‌ی اوراق و اطلاعیه‌ها و آگهی‌های شرکت به طور روشن و خوانا قید شود.

مزیت ثبت شرکت در کرج

امروزه مزیت ثبت شرکت در کرج ، و دریافت جواز کسب از جمله اقداماتی است که بسیاری از افراد به دنبال رسیدن به آن هستند ، شمال میتوانید کلیه ی امور ثبتی خود را به ما بسپارید و از موفقیت کاری خود مطمئن شوید بسیاری از مدیران و یا سهامداران سعی بر این دارند

تا با مزیت ثبت شرکت در کرج خود امتیازات و دسترسی های خود را در دنیای تجارت افزایش دهند ما میتوانیم با نازلترین هزینه و به صرفه ترین هزینه مراحل ثبت شرکت در کرج را برای شما به پایان برسانیم و شما از این طریق بتوانید رشد چشمگیری در تجارت و کسب و کار داشته باشند.

فروش شرکت رتبه دار

فروش شرکت رتبه دار ، نقل و انتقال رتبه شرکت , انتقال رتبه شرکت , انتقال شرکت رتبه دار , واگذاری رتبه شرکت , واگذاری شرکت رتبه دار , انتقال گرید شرکت , نقل و انتقال گرید شرکت , انتقال شرکت گرید دار , نقل و انتقال شرکت گرید دار برای اطلاع از مواری نظیر مدارک ثبت برند و یا ثبت شرکت و هزینه های مربوط به انها میتوانید با موسسه ی حقوقی تکسفیر ارتباط برقرار کنید

فروش شرکت دهه 80

بسیاری از شرکت ها پس از این که شرکت خود را در موضوعات مختلف (چه موضوعات دارای مجوز و چه بدون مجوز) به ثبت می رسانند و برای شرکت ثبت شده خود که دارای شماره ثبت و شناسه ملی می باشد ،پلمپ دفاتر و کداقتصادی اخذ می نمایند پس از مدتی فعالیت به دلایل مختلفی همچون عدم فعالیت شرکت، ناهماهنگی بین اعضاء شرکت ،مشکلات اقتصادی شرکت و یا هر دلیل دیگری قصد ادامه دادن در روند فعالیت های شرکت را ندارند و بنابراین اقدام به واگذاری شرکت خود می نمایند؛

این واگذاری و انتقال سهام شرکت بین سهامداران قدیم و خریداران جدید شرکت باید به صورت کاملا قانونی با ترتیب و تشریفات ویژه ای که از قبل توسط اداره دارایی و همچنین اداره ثبت شرکت ها تعیین شده است صورت بگیرد همچنین استعلامات کافی باید از مراجع ذیصلاح گرفته شود که شرکتی به تازگی تاسیس شده است و پس از مدت کوتاهی قصد فروش دارد دارای مشکل مالیاتی و یا سایر مشکلات در اداره دارایی نباشد.

با توجه به اینکه فروش شرکت دهه 90 دارای تشریفات قانونی و پیگیری های ثبتی فراوانی می باشد، لذا توصیه می شود برای عدم مواجهه با هرگونه مشکل خاصی در روند خرید شرکت تازه تاسیس به موسسات ثبتی و حقوقی مراجعه نمایید تا خرید مطمئن تر و راحت تری داشته باشید.امور ثبت برند خود را به ما بسپارید

فروش شرکت بارتبه

فروش شرکت با رتبه ، نقل و انتقال رتبه شرکت , انتقال رتبه شرکت , انتقال شرکت رتبه دار , واگذاری رتبه شرکت , واگذاری شرکت رتبه دار , انتقال گرید شرکت , نقل و انتقال گرید شرکت , انتقال شرکت گرید دار , نقل و انتقال شرکت گرید دار برای انجام کلیه ی امور ثبت برند در هر زمینه ی کاری با موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باشید

خرید شرکت رتبه دار

خرید شرکت رتبه دار ، نقل و انتقال رتبه شرکت , انتقال رتبه شرکت , انتقال شرکت رتبه دار , واگذاری رتبه شرکت , واگذاری شرکت رتبه دار , انتقال گرید شرکت , نقل و انتقال گرید شرکت , انتقال شرکت گرید دار , نقل و انتقال شرکت گرید دار شما میتوانید کلیه ی امور ثبت برند خود را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید

خرید شرکت بارتبه

خرید شرکت با رتبه ، نقل و انتقال رتبه شرکت , انتقال رتبه شرکت , انتقال شرکت رتبه دار , واگذاری رتبه شرکت , واگذاری شرکت رتبه دار , انتقال گرید شرکت , نقل و انتقال گرید شرکت , انتقال شرکت گرید دار , نقل و انتقال شرکت گرید دار

فروش شرکت رتبه 5مشاور

از جمله فعالیت های تجاری پرسود ، شرکت هایی است در رتبه ای عالی قرار دارند در صورتی که شما به هردلیلی تمایلی به ادامه فعالیت در زمینه شرکت های مشاور ندارید می توانید با واگذاری شرکت خود اقدام به فروش شرکت مشاور خود نمایید همچنین در این میان صاحبان اندیشه ای که به توسعه فعالیت های مهندسی و تجاری خود راغب هستند تا این شرکت های دارای ارزش را خریداری نمایند.

فروش شرکت رتبه 4مشاور

از جمله فعالیت های تجاری پرسود ، شرکت هایی است در رتبه ای عالی قرار دارند در صورتی که شما به هردلیلی تمایلی به ادامه فعالیت در زمینه شرکت های مشاور ندارید می توانید با واگذاری شرکت خود اقدام به فروش شرکت مشاور خود نمایید همچنین در این میان صاحبان اندیشه ای که به توسعه فعالیت های مهندسی و تجاری خود راغب هستند تا این شرکت های دارای ارزش را خریداری نمایند.هرگاه تصمیم به ثبت برند و یا ثبت شرکتداشتید پس از تهیه ی مدارک مربوطه در موسسه ی حقوقی تکسفیر مراحل را به نحو احسن به انجام برسانید

فروش شرکت رتبه 3مشاور

از جمله فعالیت های تجاری پرسود ، شرکت هایی است در رتبه ای عالی قرار دارند در صورتی که شما به هردلیلی تمایلی به ادامه فعالیت در زمینه شرکت های مشاور ندارید می توانید با واگذاری شرکت خود اقدام به فروش شرکت مشاور خود نمایید همچنین در این میان صاحبان اندیشه ای که به توسعه فعالیت های مهندسی و تجاری خود راغب هستند تا این شرکت های دارای ارزش را خریداری نمایند.شما میتوانید مراحل ثبت برند و ثبت شرکت خود را ب ما بسپارید

فروش شرکت رتبه 2مشاور

از جمله فعالیت های تجاری پرسود ، شرکت هایی است در رتبه ای عالی قرار دارند در صورتی که شما به هردلیلی تمایلی به ادامه فعالیت در زمینه شرکت های مشاور ندارید می توانید با واگذاری شرکت خود اقدام به فروش شرکت مشاور خود نمایید همچنین در این میان صاحبان اندیشه ای که به توسعه فعالیت های مهندسی و تجاری خود راغب هستند تا این شرکت های دارای ارزش را خریداری نمایند.برای ثبت برند و ثبت شرکت به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه نمایید

فروش شرکت مشاور 1

از جمله فعالیت های تجاری پرسود ، شرکت هایی است در رتبه ای عالی قرار دارند و در صورتی که شما به هردلیلی تمایلی به ادامه فعالیت در زمینه شرکت های مشاور ندارید می توانید با واگذاری شرکت خود اقدام به فروش شرکت مشاور خود نمایید همچنین در این میان صاحبان اندیشه ای که به توسعه فعالیت های مهندسی و تجاری خود راغب هستند تا این شرکت های دارای ارزش را خریداری نمایند.

فروش شرکت رتبه 4

از جمله فعالیت های تجاری پرسود ، شرکت هایی است در رتبه ای عالی قرار دارند و شما با خرید این شرکتها ، پیشرفت را در کار خود احساس می نمایید.فروش شرکت رتبه 4 ، از جانب صاحبان آنها ، بهردلیلی انجام میگیرد (دلایل مختلفی ، اعم از ، مسافرت ، مهاجرت ، تغییر شغل و...) و صاحبان اندیشه را به فکر خرید این شرکتها مینماید

موسسه ی حقوقی تکسفیر با سالها تجربه و پشتکاری قوی میتواند امور ثبت برند شما را به بهترین شکل ممکن به پایان برساند

فروش شرکت رتبه 3

از جمله فعالیت های تجاری پرسود ، شرکت هایی است در رتبه ای عالی قرار دارند و شما با خرید این شرکتها ، پیشرفت را در کار خود احساس می نمایید.فروش شرکت رتبه 3 ، از جانب صاحبان آنها ، بهردلیلی انجام میگیرد (دلایل مختلفی ، اعم از ، مسافرت ، مهاجرت ، تغییر شغل و...) و صاحبان اندیشه را به فکر خرید این شرکتها مینماید انجام امور ثبت برند خود را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image