ثبت شرکت در بهبهان

سپتامبر 08

ثبت شرکت در بهبهان

ثبت شرکت در بهبهان

اگر قصد ایجاد یک شغل مناسب برای خود و دیگران را دارید و می خواهید تمام فعالیت های کاری خود را به نتیجه دلخواه برسانید می بایست به ثبت شرکت اقدام نمایید تا از فوایدی که ثبت شرکت در اختیار شما قرار می دهد بهره مند گردید و آن را در راستای رونق و توسعه کاری خود به کار ببرید.

ثبت شرکت در پاسارگاد یکی از این امور مهم می باشد. یکی از شهرهایی که در جنوب غربی کشور ایران می باشد و در استان خوزستان واقع است شهرستان بهبهان است که در جنوب شرقی این استان واقع شده است.

ثبت شرکت

شهر بهبهان از گذشته های دوری دارای صنایع‌دستی متنوع و زیبایی بوده است که با ظهور مشاغل جدید و تحولات بازار اقتصادی که ایجاد شده است باعث کم رنگ شدن این صنایع ارزنده گردد که از مهمترین آن ها، مسگری، ورشوسازی، ظروف سفالی، عبابافی، نمدمالی، لحاف‌دوزی، تولید کلاه نمدی، گیوه و … بوده که از بین این صنایع فقط عبابافی، نمدمالی، لحاف‌دوزی و گیوه‌دوزی باقی‌مانده‌است. که اگر قصد دارید که این صنایع باقی مانده را حفظ نمایید و موجب گسترش این هنرها در سطح شهر و کشور شوید بهتر است ثبت شرکت نمایید.

چرا که با ثبت شرکت می توانید در جهت افزایش پیشرفت و توسعه صنایع دستی از تسهیلات و وام بانکی و تبلیغات گسترده برخوردار گردید.

با دارا بودن اماکن تفریحی، تاریخی، مذهبی، کاروانسراها و بازار در این شهر موجب شده هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب کند.

صاحبان شرکت می توانند جهت تغییرات شرکت خود به موسسات حقوقی و ثبتی مراجعه نمایند و موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر آماده ی انجام امور ثبتی از جمله ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و ... با بیش از ده ها سال تجربه می باشد.

اقسام و انواع ثبت شرکت در بهبهان

1-ثبت شرکت سهامی خاص در بهبهان

2- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بهبهان

3- شرکت سهامی عام

4- شرکت تضامنی

5- شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

6- شرکت نسبی

7- شرکت تعاونی (تولید و مصرف)

مراحل ثبت شرکت در بهبهان

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را می توانید از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از اینکه تایید نهایی اطلاعات شما انجام شد، حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید شدن نام های شرکت از طریق سامانه به اطلاع همه اعلام می گردد.

درصورت عدم تایید شدن نام مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری دریافت می کنیم. در صورت تایید نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های بهبهان ارسال می کنیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بهبهان

برا ی اینکه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بهبهان نمایید نیاز به اقدام دو نفر یا بیشتر برای ثبت شرکت می باشد . سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین شود .

سرمایه نزد مدیر عامل می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذاشته اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمودهه زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود ، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت عنوان و درج گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا شود.

مدت زمان ثبت شرکت در بهبهان

مدت زمانی که برای انجام امور ثبت شرکت در بهبهان لازم است پس از تکمیل مدارک و انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز کاری می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات لازم خود را در راستای انجام فعالیت انجام دهند. بنابراین قبل از شروع پروسه ثبت شرکت در بهبهان از مدت زمان قطعی آن اطلاعات لازم را بیابید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 256 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:07
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image