انواع شرکتهای گردشگری یا مسافرتی در ایران

جون 12

انواع شرکتهای گردشگری یا مسافرتی در ایران

انواع شرکتهای گردشگری یا مسافرتی در ایران

در ایران شرکتهای مسافرتی از نظر فعالیت به چند دسته تقسیم میگردد:

شرکتهای مسافرتی مجوز بند ب

با در دست داشتن این مدرک این شرکتها میتوانند به برنامه ریزی سازماندهی اجرا نظارت بک برنامه سفر در غالب پکیج تور یا بسته سفر اقدام کنند. بدین معنی که میتوانند از یک تور یک روزه تهران گردی تا یک تور دور اروپا یا امریکا را برنامه ریزی و قیمت گذاری کرده و شروع به تبلیغ در رسانه های گروهی و به مسافر گیری دست بزنند.

این شرکتها حق صدور بلیط هواپیما چه به صورت چارتر و چه سیستم را ندارند و حق فعالیت در مسیرهای مکه مدینه کربلا سوریه و... را به هیچ وجه ندارند.

این شرکتها میتوانند با معرفی لیدر به زبان کشورهایی مورد نظر از سازمان گردشگری مجوز اقدام به کار برای گرفتن ویزا بکنند و دست به رزو هتل در سراسر جهان بزنند.

شما میتوانید مراحل ثبت برند در کرج و مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و از مزایای بیشمار ثبت برند و ثبت شرکت بهره مند شوید

شرکتهای مسافرتی بند الف

این گونه شرکتها تحت نظر سازمان هواپیمایی کشوری و میراث اداره میگردند که پس از کسب مدرک از سازمان هواپیمایی کشوری اجازه صدور بلیط هواپیما را میابند که بعد از این مرحله با گذارندن وجه تضمین به ایرلاینها کشور از انها تیکت دریافت گرده و نسبت به صدور ان اقدام میکنند در صورتی که درندگان بند الف در صدور بلیط خطوط خارجی به موفقیت رسیده و امار فروش بالایی داشته باشند ان شرکت از سازمان جهانی مقررات هوایی برای این شرکت تقضای یاتا کد میکنند که اعتباری برای ان شرکت محسوب می گردد.

شرکتهای مسافرتی بند پ

این گونه شرکتها فقط مجوزشان فعلیتشان در ضمینه اجرای تورهای زیارتی خلاصه میگردد و در این صنف بهترین و امن ترین مجوز میباشد چون مدیران انها در طول سال بیکار بوده و کوچک ترین توانایی و تخصص اجرایی در هیچ ضمینه گردشگری را ندارند و سازمان حج کلیه کارها را برایشان انجام میدهد و این افراد را میتوان حقوق بگیران سازمان حج معرفی کرد.

البته در بعضی از این گونه شرکت ها افراد توانمندی حضور دارند که به صورت قدرتمند در قسمت چارتر به سمت دمشق یا کربلا فعالیت میکنند وبا حسن انجام کار خاطرات زیبا و زیارتی به یاد ماندنی برای زوار رقم میرنند در شهرهای بزرگ سهمیه بند پ تا ده سال اینده عموما بسته است این مجوز برای نور چشمی ها و خودی ها عموما صادر می گردد.

مجوز صدور بلیط قطار (رجا)

این مجوز در دستان رجا میباشد و با برگزاری دوره ها درون سازمانی برای متقاضیان نسبت به صدور مجوز فعالیت اقدام می کند.

سود صدور این بلیط 4درصد بوده که حقوق کارمند مربوطه هم تامین نمیگردد.

شما میتوانید مراحل ثبت برند در کرج و مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و از مزایای بیشمار ثبت برند و ثبت شرکت بهره مند شوید و راه و مسیر پیشرفت در حوزه ی کاری خود را هموار سازید(ثبت برند)

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید اگر میخواهید مراحل ثبت شرکت شما در کوتاه ترین زمان ممکن و به نحو احسن به پایان برسد با ما تماس بگیرید

بازدید 1328 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 10:37
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image