جواز کسب

جواز کسب (33)

هزینه اخذ جواز کسب - 4.0 امتیاز از 5 بر اساس 1 رای

هزینه اخذ جواز کسب

جواز کسب یا همان پروانه کسب برای شروع و ادامه کسب و کار یا حرفه به شکل موقت یا دائم، به شخص یا اشخاص صنفی برای یک مکان مشخص یا وسیله کسب معین صادر می گردد، جواز کسب یک نوع مجوز به حساب می آید که قانونی است و دارای طبقه بندی خاصی می باشد که اولویت دریافت جواز کسب برای افرادی است که بیکار هستند و یا فاقد پروانه کسب هستند.

مراحل صدور جواز کسب فروشگاه های زنجیره ای

اتحادیه کشوری فروشگاه های بزرگ زنجیره ای موظف است طبق آیین نامه موصوف و ضوابط داخلی ابلاغی(طبق ماده ۸۶قانون نظام صنفی وهمچنین تبصره ماده ۱۱آیین نامه اجرایی مراحل و نحوه صدور پروانه کسب و تمدید پروانه کسب فروشگاه های زنجیره ای) نسبت به صدور پروانه کسب برای متقاضیان پروانه کسب فروشگاه های زنجیره ای در کشور اقدام نماید.

انتقال پروانه کسب

برا ی شروع و یا ادامه کسب‌ و کار و حرفه ، حال به صورت موقت یا دائم به فرد یا افراد صنفی اخذ جواز کسب یا پروانه کسب الزامی است. مدت اعتبار پروانه کسب موقت یک‌ سال و پروانه کسب دائم پنج‌ سال است.

اخذ جواز کسب در تهران

تهران مرکز، پایتخت و بزرگترین شهر ایران ؛ در شمال کشور و جنوب دامنهٔ رشته‌کوه البرز و دریای خزر جای گرفته است.تهران علاوه بر این ‌که مرکز سیاسی کشور مهم‌ترین قطب اقتصادی کشور نیز می باشد. با این ‌که تنها ۱۱درصد جمعیت کشور در تهران زندگی می‌کنند، حدود ۲۵درصد تولید ناخالص داخلی ایران مربوط به این شهر است.

مراحل اخذ جواز کسب سوپر مارکت

اخذ جواز کسب سوپر مارکت

اخذ جواز کسب یا گرفتن پروانه کسب برای شروع یک کسب کار الزامی است ، بدون گذشتن از سد اتحادیه هرگز نمی توان کسب و کاری راه اندازی کرد. برای انجام کلیه فعالیت های بازرگانی ، دریافت وام ، تسهیلات و بطور کلی استحصال هر نوع منفعتی به مجوزی بنام جواز کسب نیاز خواهید داشت. در برخی مشاغل و اصناف برای واگذاری مجوزها ، اصول و مصلحتی در نظر گرفته شده با این حال روشهای معمول دریافت پروانه کسب در بسیاری موارد مشترک است.

شروع فعالیت در سوپر مارکت نیاز به اخذ جوز کسب از اتحادیه اغذیه فروشان و مواد غذایی است .

مراحل تمدید پروانه کسب

دارندگان جواز کسب دائم یا به طور کلی متقاضيان تعويض و تمديد پروانه کسب دائم و يا متقاضیان تبديل پروانه کسب موقت به پروانه کسب دائم بايد به سامانه صدور پروانه كسب به نشاني www.iranianasnaf.ir مراجعه و تقاضاي خود را ثبت و نسبت به اخذ كدرهگيري اقدام نمايند.

اخذ جواز کسب نانوایی - 1.0 امتیاز از 5 بر اساس 1 رای

شغل نانوایی جزء مشاغل تخصصی و فنی است و مطابق با ماده 13 قانون نظام صنفی صدور پروانه کسب برای مشاغل تخصصی و فنی مستلزم اخذ پروانه تخصصی و فنی از مراجع ذیربط به وسیله متقاضی می باشد بنابراین جهت اخذ پروانه کسب نانوایی ، شخص متقاضی می بایست آموزش ها و آزمون های مد نظر اتحادیه را در مراکز اعلامی اتحادیه که به تایید سازمان صنعت ،

معدن و تجارت رسیده و یا در قالب تفاهم نامه همکاری فی مابین اتحادیه و مراکز آموزش سازمان فنی و حرفه ای با سر فصل های مشخص آموزشی و آزمون مهارت حرفه ای با سر فصل های مشخص آموزشی و آزمون مهارت حرفه ای پخت نان منعقد گردیده گذرانده و تاییدیه آنرا ارائه نمایند .

مدارک لازم جهت صدور پروانه کسب پنجساله

  • ارائه پروانه ساختمانی یا گواهی پایان کار تجاری اداری واحد صنفی
مراحل اخذ پروانه کسب گیم نت - 4.5 امتیاز از 5 بر اساس 2 رای

هر شخص حقیقی یا حقوقی در صورت احراز شرایط ، پس از ارائه مدارک و اخذ مجوز گیم نت ، میتواند اقدام به تاسیس گیم نت کند ، گیم نت مکانی است که در آن کاربران با محوریت یک سرور تجربه بازی جمعی و رقابتی را می آزمایند و به انجام بازیهای رایانه ای می پردازند .

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image