ثبت شرکت در نائین

جولای 03

ثبت شرکت در نائین

ثبت شرکت در نائین

شهر نائین از شهرهای کویری در استان اصفهان می باشد که قدمتی بیش از 3000 سال را دارد که وجود مسجد جامع در شهر نائین قدمت داشتن این شهر را عنوان می کند. که شهرت جهانی که این شهر گرفته است مربوط به فرش و عبای مشهر نائین می باشد. شما با ثبت شرکت در نائین می توانید از موقعیت های شغلی بیشتری برخوردار گردید تا مزایای ثبت شرکت را به کار بگیرید.

از رایج ترین و معتبرترین صنایع در نائین عبا بافی می باشد. از مراکز مهم عبابافی نائین شهر در محمدیه واقع است. در این نمایشگاه‌ها تنوع قالی‌های دستباف در ابعاد کوچک و وجود رنگ ها و نقش‌های مختلف محسور کننده می باشد. علاوه بر آن در این سرداب‌ها می‌توانید از نزدیک شاهد هنرنمایی استادان عبابافی و گلیم بافی شوید.

شما می توانید جهت انجام و ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت و... به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با بیش از ده سال سابقه درخشان تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن امور ثبتی خود را به ثبت برسانید.برای ثبت برند و ثبت برند در کرج به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید

انواع شركت هاي تجارتي 7 نوع می باشند :

1.ثبت شركت سهامي خاص و عام.

2.ثبت شركت با مسئوليت محدود در بندر نائین

3.ثبتشركت تضامنيدر بندر نائین.

4.ثبت شركت مختلط غيرسهامي.

5.ثبتشركت مختلط سهامي.

6.ثبتشركت نسبي در بندر نائین.

7.ثبتشركت تعاوني توليدومصرف.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در بندر نائین

1- فتوکپی از مدارک هویتی مانند کارت ملی و شناسنامه ،

2- گواهی عدم سوء پیشینه مدیر عامل و اعضای هیات مدیره، کپی شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه بازرس اصلی و علی البدل (در ثبت شرکت های سهامی خاص(

3- انتخاب نام شرکت

4- آدرس شرکت باید فقط در محدوده منطقه ثبتی شرکت قرار داشته باشد.

5- مقدار میزان سرمایه شرکت

6- مشخص نمودن سهامداران و مقدار میزان سهام سهام داران

7- مشخص نمودن مدیران شرکت و نوع سمتی که دارا می باشند،یعنی مدیرعامل، رییس هیأت مدیر، نایب رییس هیأت مدیر

8- وجود حق امضای شرکت

9- تعیین بازرسین شرکت مخصوص ثبت شرکت های سهامی خاص

در این صورت می توانید به سهولت به ثبت شرکت خود در بندر نائین اقدام کنید.

مزایای ثبت شرکت در بندر نائین

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار میگیرد تا در خصوص پیگیری های لازم و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر فواید ثبت شرکت در بندر نائین امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات فراهم می شود. با انجام مراحل ثبت شرکت در بندر نائین وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 177 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 تیر 1397 ساعت 17:55
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image