ثبت شرکت از طریق اینترنت

اکتبر 15

ثبت شرکت از طریق اینترنت

ثبت شرکت از طریق اینترنت

امروزه به دلیل اینترنتی شدن سیستم اداره جات، تعداد مراجعین به سازمان ها کاهش یافته و افراد بسیاری از کارها را به صورت غیر حضوری انجام دهند و در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی می کنند.

شما میتوانید مراحل ثبت برند در کرج و مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و از مزایای بیشمار ثبت برند و ثبت شرکت بهره مند شوید و راه و مسیر پیشرفت در حوزه ی کاری خود را هموار سازید(ثبت برند)

قبلا ارباب رجوع مراجعه مستقیم به اداره ثبت داشت و از طریق فرم مربوطه ،اسامی مورد نظر را پیشنهاد می داد و این اسامی فقط در اداره ی ثبت تهران مورد بررسی قرار می گرفت،

سپس متقاضی مراجعه می نمود وبه صورت دستی ،مدارک ،صورت جلسات و اساسنامه راارایه می کرد تا توسط کارشناس ثبت شرکتها مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید در دفاتر ثبت شرکتها ثبت شود و پس از اخذ امضاهای لازم، شرکت به ثبت رسد ،

ولی در دنباله این تحول ، نحوه ی ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها نیز از حالت سنتی خارج شده است و با اجرایی شدن سامانه ی ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری مراجعات ارباب رجوع به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ی اینترنتی http://irsherkat.ssaa.ir به طور غیر حضوری انجام می گیرد.

علاوه بر آن می توان کلیه اطلاعات مربوط به چگونگی تنظیم درخواست ها و مدارک مورد لزوم بخشنامه ها و شیوه نامه های اجرایی ثبت شرکتها و اطلاع رسانی ها را نیز از طریق پایگاه اطلاع رسانی ثبت شرکت ها به آدرس http://sherkat.ssaa.ir رصد و پیگیری نمود.

بنابراین برای ثبت شرکت پس از ورود به سامانه ی http://irsherkat.ssaa.ir به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت مراجعه کنید. فرمی پیش روی شما ظاهر می شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل کنید.اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم ها باید بنویسید.

مشخصات اولیه خودتان را در فرم تکمیل کنید.انتخاب نام شرکت، نشانی شرکت،سرمایه ی شرکت ،معرفی شرکا ،مشخص نمودن سهام شرکا و معرفی شعبه های شرکت از جمله کارهایی است که قبل از رجوع به سایت می بایست راجع به آنها تصمیم گیری نهایی شده باشد.

در سایت، اساسنامه ی شرکت را نیز باید ارایه دهید .شرکت نامه ها و اساسنامه ها ،فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر خواستید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید.

سپس باید تصویر برابر اصل شده از اساسنامه خود را در سایت اداره ی ثبت شرکت ها بار گذاری کنید و سایرموارد قابل توجه در فرم پیش رو ،انتخاب نوع شرکت است که مراحل و مدارک مورد نیز براساس نوع شرکت در قسمتهای مختلف سایت توضیح داده شده .

مدارک ثبت شرکت

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج

همانطور که می دانید ثبت شرکت در کرج یکی از خدمات بسیار اساسی و تخصصی است که توسط موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر ارائه می شودثبت شرکت که امروزه یک امر اساسی و مهم در تجارت محسوب می شود برای اثبات هویت رسمی تجاری شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد .

طبق قوانین تجارت کلیه شرکت ها مستلزم به ثبت شرکت هستند و باید شرکت خود را به ثبت رسمی سازمان ثبت شرکت ها برسانند، بدون شک فعالیت شرکت

غیر رسمی و ثبت نشده غیر قانونی خواهند بود و افرادی که بدون ثبت شرکت اقدام به فعالیت تجاری می نمایند و کسب و کار خود را راه اندازی می نمایند به عنوان یک شرکت متخلف شناخته شده و مشمول پرداخت جریمه خواهند بود و در برخی موارد نیز حکم انحلال شرکت برای آن ها نیز صادر می شود .

فعالیت کلیه شرکت های متخلف غیر رسمی و غیر قانونی بوده و به هیچ عنوان نمی توان اساسنامه ها و قرار داد های این دسته از شرکت ها را پیگیری حقوقی نمود.

اقدامات لازم برای ثبت شرکت

  • برای ثبت شرکت باید به یک موسسه ثبتی و حقوقی معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید به صورت اصولی و صحیح شرکت خود را ثبت نمایید.
  • در رابطه با مبلغ مورد نیاز برای ثبت شرکت و تمامی هزینه ها با متخصص ثبت به توافق برسید .
  • تمامی مراحل و مدارک مورد نیاز را تهیه کنید .
  • اهداف خود را از ثبت شرکت به کارشناس ثبت ارائه دهید تا مشاوره های لازم برای رسیدن به مقصود شما را ارائه دهند .
  • به یاد داشته باشید که برای تمامی مراحل ثبت شرکت نیاز به وکیل خواهید داشت ، از معتبر بودن موسسه که به آن مراجعه کرده اید اطمینان لازم را کسب نمایید .

مدارک لازم برای درخواست ثبت شرکت

1-دو نسخه اظهارنامه تکميل شده

2-دو نسخه اساسنامه تکميل شده

3-تکميل فرم تعيين نام به ترتيب اولويت نام هاي پيشنهادي و همچنين فيش واريزي

4-اصل گواهي بانکي مبني بر پرداخت سرمايه تعهدي(حداقل 35% سرمايه) همراه با فيش واريزي

5-اصل مجوز فعاليت از مراجع ذيربط در مواردي ثبت موضوع نياز به مجوز داشته باشد

6-تصوير برابر با اصل مدارک احراز هويت سهامداران، مديران و بازرسان

7-اصل گواهي عدم سوءپيشينه جهت اعضاء هیأت مديره، مديرعامل و بازرسان

8-دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومي موسسين

9-دو نسخه صورتجلسه هيأت مديره تکميل شده

10-اصل وکالتنامه وکيل دادگستري در صورتي که ثبت شرکت توسط وکيل صورت پذيرد.

موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را در انجام مراحل ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج همراهی میکند

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید

و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

ثبت برند و ثبت شرکت خود را به ما بسپارید

بازدید 516 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 14:14
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image