طرح توجیهی

طرح توجیهی (5)

مزایای استفاده از طرح توجیهی

احتمال موفقیت و اینکه پروژه در چه زمانی و چگونه موفق می شود، از مزایای استفاده از طرح توجیهی می باشد.در یک طرح توجیهی یا امکان سنجی به بسیاری از سوالات متقاضیان پاسخ داده می شود نهایتا نشان می دهد که پروژه در یک زمان خاص سود مورد انتظار را دارد یا ندارد .

هزینه ثبت طرح صنعتی

ثبت طرح صنعتی ، طرح صنعتی ، هزینه ثبت طرح صنعتی ، ثبت طرح و ایده ، مدارک ثبت طرح صنعتی ، مراحل ثبت طرح صنعتی ، ثبت طرح صنعتی در تمامی استانها

طرح صنعتی ، به بسته بندی ، شکل ظاهری کالا و شمایل آن توجه دارد نه نوع عملکرد آن.با ثبت طرح صنعتی خود ، مالک حقوق فکری خود باشید.پرداخت هزینه ثبت طرح صنعتی ، با بهترین نرخ ممکن با موسسه حقوقی تکسفیر.

استعلام هزینه ثبت طرح صنعتی و داشتن مشاوره ای رایگان از کارشناسان متخصص این مجموعه با شماره گیری : 

84 24 40 32 – 026    -|-    1986 174 – 0912

نرم افزار کامفار چیست

طرح توجیهی در کل ارائه دهنده یک مدل تصمیم گیری برای مجریان طرح و پروژه است بنابراین سرمایه گذاران به دنبال راه حلهای مختلفی بودند تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

اما وجود پارامترهای فراوان با بیش از ۴۰۰۰ متغیرمحاسبات را آنقدر پیچیده میکرد که تصمیم گیرندگان از نتایج آنها اطمینان لازم را نداشتن و این باعث می شد که نتایج یکسان حاصل نشود.

تعریف طرح توجیهی

طرح توجیهی ( مطالعات امکان سنجی ) به طور کلی به معنای تجزیه و تحلیل برای شانس موفقیت یک فعالیت یا کسب و کار اقتصادی چه در بخش تولید و چه در بخش خدمات می باشد ؛ و همچنین طرح توجیهی ارائه یک مدل تصمیم گیری برای مجریان طرح است که نشان دهنده دورنمایی از وضعیت تولید محصول مورد نظر در آینده فعالیت اقتصادی فرد می باشد.

طرح توجیهی چیست؟

 جهت اخذ جواز تاسیس از سازمان هاي دولتي مانند سازمان صنعت ،معدن تجارت و يا جهاد کشاورزي و یا اخذ وام بانکی کلا اخذ تسهيلات بانکي و غیره به وجود طرح توجيهي نياز است.

طرح توجيهي چه براي يک کسب و کار کوچک چه برای راه اندازی يک مجتمع عظيم صنعتي و توليدي ، نياز اوليه يک متقاضی است.

طرح توجيهي به انگلیسیFeasibility Study مي باشد و عبارتست از گزارشي که توجيه پذيري يک طرح را از جنبه هاي مختلف بازار، فني، مالي و اقتصادي مورد بررسي و مطالعه قرار مي دهد.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image