تغییرات شرکت

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

تغییرات شرکت (24)

راهنمای ثبت تغییرات شرکت ها

با توجه به ماده 7 قانون ثبت شرکت ها کلیه امور مربوط به ثبت شرکت ها باید در اداره ثبت اسناد یا اداره  ثبت شرکت ها انجام شود .

همچنین در صورت نیاز به ایجاد تغییرات در نمایندگان شرکت و یا مدیران شعب آن، باید به اداره ی ثبت شرکت ها مراجعه و تا زمانی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است ،مگر این که شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده ادعای حقی می کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت به رساند».

سامانه ثبت تغییرات

برای ثبت تغییرات در شرکت ، نیاز به ثبت در سامانه مربوطه خواهید داشت ، این اقدام باید از طریق سایت http://irsherkat.ssaa.ir انجام شود .با ورود به این سامانه تفاضای تغییرات را ارسال نمایید.

ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت بعد از ثبت شرکت یکی از امور پر متقاضی می باشد ، شما با مراجعه به موسسات حقوقی و ثبتی معتبر می توانید مشاوره های لازم در خصوص ثبت تغییرات و تنظیم صورتجلسات مورد نیاز برای آن را دریافت نمایید .

ثبت تغییرات شرکت در کرج

ثبت تغییرات شرکت در کرج یکی از پر متقاضی ترین موارد در امور ثبت شرکت ها می باشد ، که با مراجعه به موسسات حقوقی و ثبتی می توانید این امر را انجام دهید.

برای ثبت تغییرات شرکت در کرج لازم است تا با مراجعه به اداره ثبت شرکت ها و ارائه درخواست اینترنتی در سامانه مربوطه مراحل ثبت تغییرات شرکت را انجام دهید .

مدارک مورد نیاز برای تغییر شرکت

ثبت تغییرات شرکت یکی از مهم ترین اقدامات بعد از ثبت شرکت می باشد که به دلایل مختلفی مورد نیاز خواهد بود .

با تغییر در نوع فعالیت شرکت و اخذ تصمیمات جدید توسط موسسین و سهامداران ، هرگونه تغییر در ساختار و اساسنامه شرکت و البته نوع فعالیت شرکت باید به صورت کاملا رسمی و از طریق اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسد .شما میتوانید تغییرات شرکت خود را به ما بسپارید و کلیه ی مراحل ثبت شرکت و ثبت برند را به ما بسپارید

ثبت تغییرات شرکت سهامی

برای ثبت تغییرات شرکت های سهامی باید با توجه به اساسنامه و نوع شرکت ( عام یا خاص) صورتجلسه مورد نیاز تنظیم شود . تنظیم صورتجلسه تغییرات با توجه به تغییرات مورد نیاز برای شرکت یک امر تخصصی است که باید توسط کارشناس ثبت انجام شود.برای انجام مراحل تغییرات شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود به موسسه ی با سابقه ی تکسفیر مراجعه کنید و با کارشناسان با تجربه ی مادر ارتباط باشید

تغییر آدرس شرکت

هنگام ثبت شرکت نیاز به درج آدرس مرکز اصلی شرکت ( مکانی که کلیه فعالیت های تجاری و اقتصادی در آن انجام می شود ) در بند 3 اساسنامه ی آن قید می گردد.

در صورت تغییر مکانی شرکت می توان ، پس از ثبت شرکت نسبت به تغییر آدرس اقدام نمود. تغییر آدرس نیاز به انجام مراحلی دارد که در این متن به آن اشاره می شود .

ثبت تغییرات شرکت ها

با توجه به ماده 7 قانون ثبت شرکت ها کلیه امور مربوط به ثبت شرکت ها باید در اداره ثبت اسناد یا اداره ثبت شرکت ها انجام شود .

ثبت تغییرات نام در شرکت

یکی از مواردی که بعد ازثبت شرکت ممکن است اتفاق بیافتد ایجاد تغییر در شرکت می باشد ، این تغییر می تواند شامل بسیاری از موارد مانند تغییر نام ، تغییر آدرس و یا تغییر مواضع و قوانین کاری باشد.

برای انجام تغییرات در شرکت نیاز به مجوز های لازم خواهید داشت اما ایجاد تغییر در شرکت در هر زمانی که لازم باشد قابل انجام خواهد بود.

تغییر نام شرکت

همان طور که می دانیدثبت شرکت و وضع قوانین بعد از آن یکی از مهم ترین مسائل برای تاسیس شرکت ها می باشد، اما همیشه قوانین و برنامه ریزی های شرکت ها ثابت نبوده و نیاز به تغییرات دارد .

ایجاد هرگونه تغییر در ثبت شرکت باید به صورت رسمی ثبت شود و به آن ثبت تغییرات شرکت می گویند .

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image