کارت بازرگانی

کارت بازرگانی (61)

مزایا و معایب کارت بازرگانی

با توجه به مقاله های  کارت بازرگندانی و آنچه که در رابطه با کارت بازرگانی دانسته ایم و کارت بازرگانی خود را دریافت کردیم حال باید بدانیم با کارت بازرگانی چه کارهایی را میتوان انجام داد.این کار ها عبارتند از:

 1. واردات از مناطق آزاد
 2. ثبت سفارش و ترخیص کالا
 3. صادرات کالا
 4. مبادرت به حق العمل کاری در گمرک

اخذ کارت بازرگانی در اردبیل

اولین اقدام اساسی جهت انجام امور و فعالیت های تجاری، وارداتی و صادراتی اخذ کارت بازرگانی در اردبیل می باشد که تا حد امکان می توانید هر گونه سوءاستفاده های احتمالی را کاهش دهد و از فواید آن بهره مند گردید که متقاضیان اخذ کارت بازرگانی در اردبیل بعد از کسب اطلاعات و آگاهی های لازم از نظر روند و مراحل امور مربوطه می توانند جهت اخذ کارت بازرگانی در اردبیل اقدام نمایند :

84 24 40 32 – 026         |           174 1986 – 0912


جهت کسب راهنمایی و مشاوره ی لازم راجع به فرآیند دریافت کارت بازرگانی در اردبیل و سایر شهرستان ها در کل کشور، مراحل و مدارک مورد نیاز و همچنین اطلاع از هزینه های ثبتی با موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا مشاوران و کارشناسان مجرب و دارای سال ها تجربه درخشان ما تمامی مراحل قانونی و ثبتی را در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانند.

شهر اردبیل یکی از کلان شهرهای کشور ایران و مرکز استان اردبیل در شمال غربی این کشور می باشد. اردبیل به جهت دارا بودن تاریخ کهن در دوران مختلف و تکامل در این دوره‌ها صنایع دستی مختلفی را در جهت نیاز به آن به تکامل رسانده وبه جوامع گوناگون معرفی و صادر نموده‌است.

شرایط کارت بازرگانی در اردبیل

 • شخص بایست 23 سال تمام سن داشته باشد.
 • کارت پایان خدمت یا معافیت برای مردان
 • داشتن 3 سال سابقه فعالیت تجاری با تایید دونفر از دارندگان کارت بازرگانی
 • درصورت داشتن مجوز تولیدی هم میتوانید اخذ کارت بازرگانی خود را به تسریع بیندازید.
 • اقدام جهت اخذ دفاتر قانونی
 • حساب جاری معتبر از یکی از بانکهای کشور
 • داشتن پروانه کار و اقامت (فقط برای اشخاص غیرایرانی،این گزینه الزامی است)

فواید و کاربرد کارت بازرگانی در اردبیل ، مزایای کارت بازرگانی در اردبیل :

 • ثبت سفارش های بازرگان و ترخیص كالاها و محصولات
 • واردات از منطقه های آزاد کشور
 • مبادرت به حق العمل كاری در اداره ی گمرك
 • صادرات هر نوع کالاها و محصولات مجاز

مدارک لازم جهت اخذ کارت بازرگانی در اردبیل

 • تكمیل 3 برگ فرم عضویت اتاق و تعهدنامه عضویت در اتاق
 • تكمیل 5 برگ فرم مشخصات بازرگانی
 • اصل و تصویر فرم بانكی مبنی بر حسن اعتبار بانكی
 • تصویر مدرک تحصیلی
 • تصویر کارت ملی
 • اصل و تصویر فرم تعهد نامه دریافت كارت بازرگانی و تصدیق امضای منقاضی از سوی دفاتر اسناد رسمی
 • اصل اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگانی كه به تایید اداره ثبت رسیده باشند
 • اصل و تصویر گواهی پلمب دفاتر از اداره ثبت شركت ها
 • اصل و تصویر گواهی عدم سوء پیشینه
 • چهار قطعه عكس 4*6
 • تصویر تمامی صفحات شناسنامه (سن متقاضی حداقل 18 سال تمام) و رؤیت اصل
 • تصویر كارت پایان خدمت یا تصویر معافیت از خدمت سربازی برای آقایان و رؤیت اصل آن
 • كپی از كلیه صفحات سند مالكیت ششدانگ، یا ارائه اجاره نامه مخصوص محل كار

معایب کارت بازرگانی در اردبیل

زمان و هزینه کارت بازرگانی در اردبیل

هرگونه اقدام و سوالات خود را از کارشناسان تکسفیر جویا شوبد تا بشما اطلاعات لازم را ارائه دهند.

84 24 40 32 – 026         |           174 1986 – 0912

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

کارت بازرگانی در دماوند

دماوند از شهرستان های زیبایی در تهران می باشد که با توجه به آب و هوایی که دارد به خصوص کوه آن از زیبایی های بی نظیری برخوردار می باشد.تجارتی قانونی در این شهر بزرگ داشته باشید و در کار خود پیشرفت کنید.

با اخذ کارت بازرگانی در دماوند ، میتوانید تجارت خود را آغاز کنید ، در این راستا میتوانید از کارشناسان تکسفیر ، راهنمایی جویید :

84 24 40 32 – 026 | 174 1986 – 0912

کارت بازرگانی در اسلام شهر

شهرستان اسلامشهر در جنوب استان تهران قرار دارد و مرکز آن شهر اسلام‌شهر است. این شهرستان اسلام شهر از شرق و جنوب به ری و از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار قرار دارد. و دارای جمعیت بیش از 500 هزار نفر در سر شماری سال 1395 می باشند

این شهرستان کارخانه های بزرگ و قدیمی بسیاری را در خود جای داده است که پیرامون جاده قدیم ساوه مانند کارخانه ارج، ایران خودرو دیزل، کیان تایر، کارخانه میهن و ... که موجب جذب مهاجران بسیاری جهت کار و اقامت شان در این شهرستان شده است

و به دلیل مهاجرت بی بیشمار در این شهر باعث شده که رشد جمعیتی زیادی را به خود بگیرد و به لحظ جمعیتی، سیاسی و اجتماعی در جایگاه به خصوصی در حوالی استان تهران قرار گرفته است.

اسلام شهر از مناطق بسیاری تشکیل شده است که می توان از لحاظ داشتن مناطق مختلف ، به واردات و صادرات کالا در این شهر اصیل پرداخت. با اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر ، تجارتی امروزی دست و پا کنید و پیشرفت روزافزون خود را شاهد باشید.

کارت بازرگانی در پیشوا

امروز قصد داریم که به شهرستان پیشوا رفته و نوع در آمد زایی ، تجارت و کارت بازرگانی در پیشوا را به بررسی بگذاریم و پیشنهاداتی را جهت فعالیت و پیشرفت بیشتر در این شهرستان به گفتگو بپردازیم.

از آنجایی که برای شروع کار جدید ، واردات و صادرات به کارت بازرگانی احتیاج دارید تا تجارت خود را قانونی کنید ، پس اقدام به کارت بازرگانی در پیشوا نمایید. 

کارت بازرگانی در پیشوا ، در کمترین زمان و با کمترین هزینه ، از موسسه حقوقی تکسفیر :

84 24 40 32 – 026         |            174 1986 – 0912

کارت بازرگانی در پردیس

در شهر جديد پرديس با توجه به امکانات گردشگری ، توریستی و سیاحتی که دارد یکی از زیباترین شهرستان های استان تهران می باشد، وهمچنین ارتفاعات ،‌ آب و هواي مطبوع و موقعيت خاصی که دارد و جاذبه‌هاي طبيعي، شيب و پوشش گياهي مناسب با چشمه‌سارهای جاری در اقصی نقاط طبیعت جای دارد و در چهارفصل سال چشم‌انداز زیبایی را ایجاد کرده است

از جمله منطقه جوزک، منطقه آبشار کمرد، منطقه واصفجان منطقه پیست آبعلی، دریاچه سدلار و منطقه لار، دریاچه تار، و بسیاری از مکان‌های دیدنی و تاریخی که با نزدیکی به شهرستان دماوند، می‌تواند اوقات فراغتی سالم و به یادماندنی در ذهن توریستها، گردشگران و مسافران داشته باشد.

شروع فعالیت تجاری ، واردات و صادرات تنها با اخذ کارت بازرگانی میسر میگردد. کارت بازرگانی در پردیس را از کارشناسان تکسفیر بخواهید :

 84 24 40 32 – 026         |         174 1986 – 0912

اخذ کارت بازرگانی در شهر ری

شهر ری یکی از اصلی ترین نقاط استان تهران است. با اخذ کارت بازرگانی در شهر ری ، تجارتی سودآور داشته باشید ، زیرا این شهر آثار باستانی و دیدنی که دارد می تواند محل گردشگری توریستان و حتی محل گردشگری مردمان عزیز کشورمان قرار بگیرد و ایجاد اشتغال و فرصت شغلی به خصوصی را فراهم نمود.

اخذ کارت بازرگانی در شهر ری می تواند ایده خوبی برای افرادی که می توانند شرکتی جهت وتاردات و صادرات در این شهر قدیمی که دارای قدمت هزاران ساله می باشد قرار گیرد و علاوه بر خدمات گردشگری که یک شرکت گردشگری می تواند به عهده بگیرد

آشنا نمودن مهمانان شهر با آثار تاریخی، قدمت آنها، اسامی که شهر ری از گذشته تاکنون دچار تغییرات اسمی فراوانی بوده است و آشنا نمودن با دوره های پیش از اسلام و پس از اسلام می تواند یک جاذبه های دیدنی و فراموش نشدنی را برای بازدیدکنندگان فراهم آورد

مشاوران موسسه حقوقی تکسفیر در راستای راهنمایی دقیق و پاسخگوی تمامی سوالات اشخاصی که تصمیم به اخذ کارت بازرگانی در شهر ری دارند ، با کارشناسان تکسفیر در تماس باشید :

84 24 40 32 – 026       |         174 1986 – 0912

کارت بازرگانی در پایتخت

با توجه به جذب مهاجران بسیار در دهه اخیر در پایتخت و زیاد شدن جمعیت بیشمار در این استان باعث شده که نیازهای اشتغال و در آمدزایی افزایش یافته و می بایست در صدد ایجاد و تشکیل اشتغال زایی و کار افرینی و ایجاد امکانات و خدماتی جهت کارت بازرگانی فراهم نمود تا معضل بیکاری در پایتخت کاهش پیدا کند تا ایجاد شغل در برابر مهاجرت از شهرهای دیگر در این استان جبران و برطرف شود.

با اخذ کارت بازرگانی در پایتخت ، تجارت خود را آغاز کنید ، واردات و صادرات داشته باشید تا کسب و کاری عالی را برای خود رقم زده باشید.

در مشاوره ای تخصصی از کارشناسان ما ، درمورد کارت بازرگانی در پایتخت جویا شوید :

84 24 40 32 – 026           |         174 1986 - 0912

اخذ کارت بازرگانی در استان تهران

پایتخت کشور ایران استان تهران یکی از بزرگترین و مهاجر پذیرترین شهرهای کشور ایران می باشد و جمعیت زیادی را در خود اختصاص داده است.

از این رو در راستای رفع نیازهای شغلی، حقوقی، دارویی، غذایی، اقتصادی، تجاری و ... تجارت ، واردات و صادرات امری غیرقابل اجتناب است.با اخذ کارت بازرگانی در استان تهران ، تجارت خود را قانونی کنید تا پاسخگوی تمامی این نیاز های ذکر شده مردم استان تهران باشید.

امروز قصد داریم در مورد اخذ کارت بازرگانی در استان تهران برای شما عزیزان ، توضیحاتی ارائه دهیم.جهت اخذ کارت بازرگانی در استان تهران با کارشناسان و مشاوران این مجموعه در تماس باشید :

84 24 40 32 – 026        |             174 1986 - 0912

 

اخذ کارت بازرگانی در هشتگرد

شهرک صنعتی در شهرستان هشتگرد در شمال شهرک ولیعصر از شرق تا غرب آن امتداد یافته است و یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور را دارا می باشد و به دلیل وجود کارخانه های بسیاری که در این شهرستان دارد

مهاجران بسیاری را به خود جذب کرده و باعث تولید شغل برای هموطنان شهر هشتگرد و شهرهای اطراف آن گردیده است

با توجه به موقعیت جغرافیایی که در آن دارد موقعیت بسیار مناسبی را برای ایجاد شغل همچنین تاسیس و اخذ کارت بازرگانی دارا می باشد و می تواند فرصت های شغلی بی شماری را در زمینه هایی که اشخاص تخصص دارند انجام دهند

ما در این مقاله به یکی از این تخصص هایی که می تواند شما را در ایجاد شغل در هشتگرد کمک کند عنوان می کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

84 24 40 32 0- 026             |           174 1986 - 0912

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image