شرایط و مدارک ثبت برند

سپتامبر 06

شرایط و مدارک ثبت برند

شرایط و مدارک ثبت برند

بر ای آگاهی از شرایط و مدارک ثبت برند شما میتوانید با موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باشید و کلیه سولات خود را از طریق مشاوره حضوری و یا تلفنی در زمینه ی شرایط و مدارک ثبت برند بپرسید و اطلاعات خود را در نحوه ثبت برند و شرایط و مدارک ثبت برند کسب کنید و به تهیه ی مدارک مورد نیاز ثبت برند پرداخته و مراحل ثبت برند خود را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید.

هزینه ثبت برند (شرایط و مدارک ثبت برند)

برای هزینه ی ثبت برند خود اصلا نگران نباشید زیرا که موسسه ی حقوقی تکسفیر با صداقت خود شما را در این راه همراهی نمیکند شما کافیست اطلاعات در زمینه شرایط و مدارک ثبت برند داشته باشید و مراحل ثبت برند خود را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید.

شرایط و مدارک ثبت برند

ثبت برند بسیار مهم است و برای یک کسب و کار بسیار سود آور است شما باید برای انجام مراحل ثبت برند اقدام به تهیه ی مدارک ثبت برند کنید موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را در کلیه ی مراحل ثبت برند ،ثبت برند و لوگو، ثبت شرکت همراهی میکند و هم مسیر شماست.

شرایط و مدارک ثبت برند

شرایط و مدارک لازم ثبت برند

شرایط و مدارک ثبت برند برای شخص حقیقی:

کپی مجوز فعالیت (جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

کپی شناسنامه

کارت ملی

کپی کارت بازرگانی(در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت برند

کپی مجوز فعالیت (جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)

کپی شناسنامه

کپی کارت ملی

کپی روز نامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)

مراحل ثبت برند

شما میتوانید مراحل ثبت برند خود را به ما بسپارید موسسه ی حقوقی تکسفیر با صداقت خود شما را در این مسیر همراهی میکند و راهنمایی های لازم را برای شما دارد ومراحل ثبت شما را با موفقیت به اتمام میرساند

مراحل ثبت برند به چند مرحله تقسیم می گردد. پس از تکمیل مدارک ثبت برند بایستی ابتدا متقاضی با ثبت اظهارنامه خویش تقاضای ثبت از اداره مالکیت صنعتی نماید. پس از دریافت شماره اظهار نامه ثبت علامت تجاری که با سال شروع میگردد و منحصر به فرد و پرونده میباشد روندش در اداره ثبت برند شروع می شود. پس از واریز هزینه از طریق درگاه اینترنتی رمز اظهار نامه از طریق سامانه پیامکی به شماره موبایل شما از طریق شماره 201212 ارسال میشود.

مراحل ثبت برند در ایران (شرایط و مدارک ثبت برند)

در صورت تایید کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره ثبت برند آگهی نوبت اول می شود و میتوانید آنرا در روزنامه رسمی قوه قضاییه درج نمایید. هزینه های پرداختی در اداره روزنامه به صورت برخط میباشد و نیازی به فیش واریزی در بانکها نیست. به مدت زمان یکماه با توجه به چاپ در روزنامه رسمی به اشخاص ثالث که در آن طبقه شغلی فعالیت مینمایند اجازه داده میشود که در صورت اعتراض آنرا به اداره مالکیت صنعتی و مراجع قضایی و دادگاهها اعلام نمایند.

نهایت مراحل ثبت برند (شرایط و مدارک ثبت برند)

پس از مدت فوق الذکر در صورت عدم اعتراض شخص یا اشخاص حقوقی، آگهی دوم رسمی مالکیت صادر می شود و مالکیت ده ساله اعطا می گردد. در طی این روند هر اظهارنامه از فیلتر کارشناس، کارشناس مسئول و رئیس اداره می گذرد و هرگونه مشابهت باعث عدم ثبت و در نهایت رد اظهارنامه می گردد. برای جلوگیری از پیچیدگی و سردرگمی در مراحل ثبت برند میتوانید با موسسه حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید

هزینه ی ثبت برند (شرایط و مدارک ثبت برند)

موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را در انجام مراحل ثبت برند همراه شماست و شما پس از تهیه ی مدارک ثبت برند دیگر نگران انجام مراحل ثبت برند خود نباشید و به ما اعتماد کنید موفقیت شما هدف ماست

ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست برای اگاهی از شرایط و مدارک ثبت برند با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید

بازدید 181 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 13:02
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image