رتبه بندی

رتبه بندی (188)

اخذ رتبه انفورماتیک

شرکت انفورماتیک، شرکتی است که در حوزه انفورماتیک فعالیت دارد و به طور قانونی ثبت شده است. رتبه انفورماتیک، شرکتهای فعال در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را در زمینه های سطح کیفی بررسی میکند. رتبه انفورماتیک از ۱تا ۷طبقه بندی میشود و 1 بالاترین رتبه و 7 پایین ترین رتبه است.

برای اخذ رتبه انفورماتیک باید به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری یا شورای عالی انفورماتیک کشور مراجعه کرد.

با توجه به پیچیدگی و تخصصی بودن مراحل اخذ رتبه بندی میتوانید مراحل اخذ رتبه خود را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کنید.

شما میتوانید با توجه به میزان حقوق و دستمزد پرداختی شرکت ها به کارکنان ، درآمد مشمول بر مالیات ، رضایت مشتریان در انجام پروژه های قبلی نسبت به اخذ رتبه ی شرکت انفورماتیک خود اقدام کنید.

رتبه بندی شرکت های انفورماتیک در شاخه و رشته های زیر صورت میپذیرد:

1)فعالیت در زمینهارائه و پشتیبانی سخت‌افزاری Mainframe

2)فعالیت در زمینه تولید و ارائه رایانه‌های غیرMainframe

3)فعالیت در زمینهتولید و ارائه دستگاه‌های جانبی

4)فعالیت در زمینهتولید و ارائه قطعات و ملزومات

5)فعالیت در زمینهتولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری

6)فعالیت در زمینهارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری و نرم افزارهای حامل محتوا

7)فعالیت در زمینهارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای پایه، سیستم و ابزارها

8)فعالیت در زمینهخدمات شبکه‌های اطلاع رسانی Providers

9)فعالیت در زمینهشبکه داده‌های رایانه ای و مخابراتی

10)فعالیت در زمینهامنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات

11)فعالیت در زمینهمشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی

12)فعالیت در زمینهآموزش و پژوهش

13)فعالیت در زمینهخدمات پشتیبانی

14)فعالیت در زمینهسیستم‌های ویژه

15)فعالیت در زمینهسیستم های اتوماسیون صنعتی

برای انجام مراحل تخصصی و پیچیده ی اخذ رتبه بندی شرکت خود به موسسه ی تکسفیر که با سابقه و با تجربه خود سالها توانسته است به موفقیت دست یابد مراجعه کنید و کلیه ی مراحل را به ما بسپارید

مراحل اخذ رتبه انفورماتیک

1)در ابتدایی ترین مرحله برای اخذ رتبه باید برای دریافت شناسه کاربری و گذر واژه وارد سامانه

http://sajat.mporg.ir شوید. در این مرحله باید شما باید مدارکی مانند اسکن روزنامه رسمی تاسیس ،اسکن روزنامه رسمی تغییر نام شرکت یا روزنامه رسمی تغییر نوع شرکت (در صورت وجود تغییرات در نام یا نوع شرکت)را بارگذاری کنید.

2) باید به سامانه ذکر شده مراجعه کنید و به ورود به سیستم با استفاده از گذرواژه دوم اقدام کنید . در این مرحله باید اطلاعات عمومی ، سهامداران و هیات مدیره و پرسنل ، خود اظهاری و پرسشنامه و بارگذاری مجوزهای تولید و قراردادها را درج کنید . و باید همزمان با ارجاع پرونده الکترونیکی به دبیرخانه شورا ، مدارک فیزیکی را به آدرس دبیرخانه نیز ارسال کنید.

3)مدارک مورد نیاز الکترونیکی جهت بارگذاری در سامانه :

۱- فایل اسکن شده ای از روزنامه رسمی تأسیس شرکت

۲-فایل اسکن شده ای از روزنامه رسمی تغییر موضوع فعالیت شرکت

۳- فایل اسکن شده ای از روزنامه رسمی تغییر نام شرکت

۴- فایل اسکن شده ای از روزنامه رسمی تغییر مدیرعامل شرکت

۵- فایل اسکن شده ای از مدارک تحصیلی ، صفحه اول شناسنامه ، تصویر پشت و رو ،کارت ملی ، برای آقایان کارت پایان خدمت مدیرعامل ، یک قطعه عکس که توسط مدیر عامل برابر اصل شده باشد که با مهر شرکت مهر شده باشد

6- فایل اسکن شده ای از سه لیست بیمه اخیر شرکت(شامل دو کارشناس ، مدیر عامل )

7- فایل اسکن شده ای از فیش‌ های پرداختی سه لیست اخیر بیمه مذکور که دو کارشناس و مدیر عامل در آن درج شده باشد.

مدارک برای اخذ رتبه انفورماتیک

*تهیه مدارک شناسایی ، مدارک تحصیلی و عکس پرسنلی مدیرعامل

*تهیه لیست بیمه 2 سال اخیر مربوط به مدیرعامل و کارشناسان و لیست بیمه یک سال اخیر سایر پرسنل

*تهیه روزنامه تاسیس و روزنامه آخرین تغییرات شرکت

*تهیه اظهارنامه مالیاتی 2 سال اخیر شرکت

*تهیه برگ قطعی عملکرد مالیاتی شرکت در 2 سال اخیر

*تهیه تعهدنامه مبنی بر رعایت مقررات قید شده در سر برگ شرکت. مدیرعامل باید تعهدنامه را مهر و امضا کند.

*درخواست کتبی مبنی بر اخذ رتبه­بندی انفورماتیک. مدیرعامل باید درخواست را مهر و امضا کند.

* ارائه تعهدنامه مبنی بر تحویل روزنامه تغییر موضوع فعالیت اگر به حکم دبیرخانه شورا ، شرکت ملزم به تغییر موضوع فعالیت باشد

*شرکت تازه تاسیس یا شرکتی که به تازگی کارشناس خود را تغییر داده اند ملزم به ارائه تعهدنامه مبنی بر تحویل لیست بیمه ماه های بعد نیز هستند.

*برچسب آدرس شرکت که باید شامل نشانی دقیق و کد پستی شرکت باشد.

*کپی جدیدترین اساسنامه شرکت

شرایط اخذ رتبه انفورماتیک

مدیرعامل شرکت باید حداقل دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته های کامپیوتری یا مهندسی در رشته های عمران، مکانیک، صنایع، شیمی و برق یا علوم پایه فیزیک، آمار یا ریاضی باشد. اگر مدرک تحصیلی وی دیپلم یا فوق دیپلم باشد ملزم به ارائه مدارک مبتنی بر سابقه کار در امور کامپیوتری است. تمام وقت بودن مدیر عامل نیز ضروری است.

قید موضوع فعالیت شرکت در زمینه ی انفورماتیک در اساسنامه شرکت الزامی است.

باید حتما اظهارنامه مالیاتی سال قبل را تحویل داده باشند.

موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر با سالها تجربه در زمینه رتبه بندی شرکت و فعالیت در زمینه خرید و فروش شرکت شما را به موفقیت و کسب رضایت میرساند و تمام تلاش و نیروی خود را دارد تا با صداقت تمام و به نحو احسنت کار شما را پیش ببرد

رتبه بندی پیمانکاری

با توجه به تخصصی بودن و مراحل پیچیده و گسترده ی اخذ رتبه بندی میتوانید مراحل اخذ رتبه بندی را به کارشناسان با تجربه ی ما بسپارید با اخذ رتبه بندی در پروژه های بزرگ شرکت میکنید در ابتدا باید مفاهیم رتبه بندی را شرح دهیم در واقع رتبه بندی معیاری است که صلاحیت بر اساس استانداردهایی را تعیین میکند.

و همچنین رتبه بندی پیمانکاری برای شرکتها، به بررسی میزان توانایی شرکت ها بر اساس نفرات و سوابق آن ها و تجربه ی کاری و توان مالی میپردازد.

فروش شرکت رتبه 5 آب

کلیه پیمانکارانی که در مناقصات دولتی شرکت میکنند ، رتبه شرکتهای پیمانکاری را اخذ نموده اند.اخذ رتبه پیمانکاری براساس معیارهایی اعم از ؛ عملکرد مالی شرکت در طی سالیان اخیر و فعالیت آنها ، صلاحیت ، کیفیت و نوع عملکرد پیمانکاران شرکتها انجام میگیرد.

اخذ رتبه 5 پیمانکاری شرکتها ، در رشته آب ازجمله بهترین رتبه و ممکن ترین آنها میباشد.رتبه 5 آب کمترین رتبه و رتبه 1 بالاترین رتبه می باشد.(همانطور که میدانید ، رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری ، از یک تا پنج انجام میگیرد.)

فروش شرکت رتبه 5 آب ، بسیاری از مراحل اداری (درخصوص انحلال شرکت) را برای شما آسان میسازید ، چرا که با فروش شرکت رتبه 5 آب ، فرد خریدار و صاحب جدید آن ، صاحب شرکتی امتیاز آور ، رتبه دار می نماید و همراه با مهندسینی که سه تا هفت سال سابقه بیمه خواهند داشت.

فروش شرکت رتبه 5 آب ، با کارشناسان و مشاوران زبده تکسفیر :

84 24 40 32 - 026            -|-             174 1986 – 0912

فروش شرکت رتبه 3 آب

اخذ رتبه شرکت پیمانکاری در رشته آب و البته تمامی رشته های پیمانکاری در 5 ردیف ، که یک بالاترین و پنج پایین ترین رتبه را شامل میشود.اخذ رتبه پیمانکاری ، براساس و باتوجه به معیارهایی از جمله ، عملکرد مالی شرکت ، توان ، صلاحیت و کیفیت کاراعضاء و پیمانکاران شرکت ، در ارائه خدمات بهتر حاصل میشود.

فروش شرکت رتبه 3 آب ، به مراتب از سهولت بیشتری نسبت به انحلال شرکت ، برخوردار است.فروش شرکت رتبه 3 آب ، با کارشناسان و مشاوران زبده تکسفیر :

84 24 40 32 - 026  -|-    174 1986 – 0912

فروش شرکت رتبه 2 آب

با فروش شرکت رتبه 2 آب ، از مراحل اداری انحلال شرکت گذر کرده و با واگذاری آن به دیگر افراد امتیازات شرکت و سهامدارن شرکت خود را یکجا به فروش برسانید.به آغاز فعالیت تجاری خود سرعت بخشید و از گذارن مراحل صلب اداری ، فارغ شوید ، چرا که با فروش شرکت رتبه 2 آب ، دارنده کلیه امتیازات شرکت و افراد پیمانکار خواهید شد.

فروش شرکت رتبه 2 آب ، در 5 گرید ، یک بالاترین و بهترین گرید و پنج پایین ترین و کمترین رتبه می باشد ، که هر کدام کاربردهای مختلف خود را دارد.این 5 رتبه نشانگر اینست که رتبه بندی شرکتهای آب نیز ، در بخش رتیه بندی شرکتهای پیمانکاری قرار میگیرد.

فروش شرکت رتبه 2 آب ، با کارشناسان و مشاوران متخصص تکسفیر :

84 24 40 32 - 026-|-174 1986 – 0912

فروش شرکت رتبه 1 آب

براساس معیارهایی اعم از ؛ نوع عملکرد و صلاحیت کار اعضاء  و پیمانکاران شرکت ، عملکرد مالی آنها ، رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری در تمامی رشته ها و البته رشته آب نیز انجام میگیرد.در اینجا به بررسی مراحل اخذ و فروش شرکت رتبه 1 آب خواهیم پرداخت.

با فروش شرکت رتبه 1 آب ، میتوانید مراحل صلب اداری درخصوص انحلال شرکت را فارغ آیید و با واگذاری و فروش آن به دیگر افراد ، به سودی رسیده باشید ، که حاصل از فروش امتیازات شرکت بصورت یکجا می باشد.

فروش شرکت رتبه 1 آب ، با کارشناسان و مشاوران زبده تکسفیر :

84 24 40 32 - 026  -|-    174 1986 – 0912

فروش شرکت رتبه آب

فروش شرکتهای پیمانکاری رتبه دار در شاخه های مختلف و متفاوتی قرار دارد که در اینجا به فروش شرکت رتبه آب ، میپردازیم.فروش شرکت رتبه آب نیز ، همانند دیگر رشته های رتبه پیمانکاری در 5 گرید قرار میگیرد.(یک بالاتری رتبه و 5 کمترین رتبه)

فروش شرکت رتبه آب ، با داشتن مشاوره ای به سبک تکسفیر ، از کارشناسان این مجموعه  :

84 24 40 32 - 026  -|-    174 1986 – 0912

فروش رتبه 5 ابنیه

اگر شرکت ابنیه دارید ، بایست بدانید بمنظور متمایزسازی شرکت خود از دیگران ، اخذ پروژه های دولتی و حضور در مناظرات مهم کشور ، به اخذ رتبه بندی شرکتها نیاز دارید.

جهت تسریع به این امور اداری اخذ رتبه شرکتها ، میتوانید شرکت ابنیه رتبه داری را خریداری نمایید از افرادی که قصد فروش رتبه 5 ابنیه شرکت خود را دارند و شروع تجارت خود را با سرعت بیشتری استارت بزنید.

فروش رتبه 5 ابنیه

رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری از 1 تا 5 رتبه و یک بالاتری و پنج کمترین رتبه را دارد.با خرید شرکت رتبه 5 ابنیه از فواید و کاربردهای آن استفاده نمایید.

فروش رتبه 5 ابنیه با کارشناسان زبده تکسفیر :

84 24 40 32 – 026    -|-    1986 174 – 0912

فروش رتبه 4 ابنیه

از جمله فعالیت های تجاری پرسود ، شرکت های ابنیه را میتوان نام برد.با خرید شرکت از اشخاصی که قصد فروش رتبه 4 ابنیه شرکت خود را دارند ، میتوان فارغ از گذراندن هرگونه مراحل صلب اداری جهت اخذ رتبه 4 ابنیه، تجارت خود را آغاز کرده و آنرا گسترش دهید ؛ چرا که شرکت ابنیه رتبه 4 ، کاربردهایی از جمله حضور در مناظرات ، عقد قراردادهای دولتی ، متمایزسازی شرکت از دیگر شرکتها و ... را بهمراه دارد.

فروش رتبه 4 ابنیه با کارشناسان متخصص تکسفیر :

84 24 40 32 – 026    -|-    1986 174 – 0912

فروش رتبه 3 ابنیه

اخذ رتبه پیمانکاری از 1 تا 5 رتبه را شامل میشود که 1 بالاترین رتبه و 5 کمترین و پایین ترین گرید را خواهد داشت و هرکدام از این رتبه ها کاربردهای متفاوتی دارد.رتبه بندی شرکتهای ابنیه یکی از رشته های شرکتهای پیمانکاری محسوب میگردد.

فروش رتبه 3 ابنیه

با خرید رتبه 3 ابنیه ، فعالیت تجاری خود را هر چه سریعتر آغاز نمایید. یکی از محبوب ترین و پرسود ترین کسب و کارهای موجود و ممکن داشتن شرکتی ابنیه است.شرکت ابنیه که رتبه دار نیز باشد ، کاربردهایی از جمله حضور در مناظرات ، عقد قراردادهای دولتی ، متمایزسازی شرکت از دیگر شرکتها و ... را بهمراه دارد.

فروش رتبه 3 ابنیه با کارشناسان زبده تکسفیر :

84 24 40 32 – 026    -|-    1986 174 – 0912

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image