فرم ثبت اختراع

اکتبر 17

فرم ثبت اختراع

فرم ثبت اختراع

اگر شما فردی مخترع هستید ، اختراع و ابداعی دارید ، بایست قبل از افشاء آن ، سریعا فرم ثبت اختراع ، را از اتاق رسمی اداره مالکیت فکری دریافت و به تکمیل آن بپردازید.تکمیل فرم ثبت اختراع به شما کمک خواهد کرد تا از حقوق فکری خود دفاع کنید.جهت اخذ فرم ثبت اختراع و ثبت اختراع با موسسه حقوقی تکسفیر همگام شوید.

تکسفیر با سابقه ای درخشان ، با کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری ، مشاوره رایگان با شماره گیری : 84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

دانلود فرم پرسشنامه ارزیابی  اختراع

دانلود فرم پرسشنامه ادعا نامه متقاضيان

دانلود فرم بررسي قابليت ثبت  اختراع

دانلود فرم پرسشنامه متقاضيان  تأييد اختراع

 

درخواست حق تقدم با تکمیل فرم ثبت اختراع

  • اداره مالکیت صنعتی رونوشت اظهارنامه ای را از متقاضی ظرف مدت معین خواستار است که توسط مرجع ثبت مبنی بر حق تقدم متقاضی گواهی شده باشد.
  • با پذیرش درخواست حق تقدم ،حمایتهای مذکور در کنوانسیون پاریس شامل را خواهد شد.درصورت عدم مراعات شرایط مندرج در این ماده و مقررات مربوط به آن، اعلامیه مذکور کانلمیکن تلقی میشود.
  • اداره مالکیت صنعتی تاریخ تقاضا را همان تاریخ دریافت اظهارنامه تلقی خواهد کرد مشروط بر این که اظهارنامه در زمان دریافت، حاوی نکات زیر باشد:
  1. ذکر صریح یا ضمنی تقاضای ثبت اختراع
  2. ضمن تسریع در شناخت هویت متقاضی
  3. توصیف اجمالی اختراع :

درصورت نقصان در اظهارنامه ، طی یک مهلت سی روزه ، متقاضی میتواند اصلاحات لازم را انجام دهد که لذا بعد از این مدت ، اظهارنامه کانلمیکن تلقی خواهد شد.

ثبت اختراع در خارج از کشور

ثبت اختراع در خارج از کشور نیز ، با تکمیل فرم ثبت اختراع انجام میگیرد.البته مخترع با سفر به کشور مقصد و رجوع به اداره مربوطه میتواند این مراحل را به پایان برساند و یا توسط نماینده قانونی خود این مراحل صلب اداری را طی نماید.از موسسه حقوقی تکسفیر بخواهید تا نماینده قانونی شما در کشور مورد نظر خود باشد تا ثبت اختراع شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد.

ثبت اختراع ، اختراعات قابل ثبت

اختراعی که شامل بدعت و نوآوری باشد و بتواند مشکل موجود در صنعت را از بین ببرد.کاربردی و مفید باشد و مهارتی عادی شمرده نگردد.ثبت اختراع میتواند در هر رشته ای باشد : صنایع دستی ، کشاورزی ، ماهیگیری و خدماتی و ...

در صورت نیاز به اقدامات لازم در خصوص راهنمای ثبت اختراع در تمامی استانها اعم از :

•        ثبت اختراع در تهران

•        ثبت اختراع در کرج

•        ثبت اختراع در قزوین

•        ثبت اختراع در تمامی استانها و شهرستانها

کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید : 84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

از همراهیتان سپاسگزاریم.

ثبت شرکت در کرج "تکسفیر" با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و با چندین دهه تجربه ی موفق، با افتخار آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان، در زمینه های حقوقی و ثبتی نظیر ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت می باشد.

"در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت در کرج تکسفیر و تمامی استانها و شهرستان ، میزبان شما بزرگواران هستیم."

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر ، ارائه دهنده انواع امور ثبتی ، اعم از ؛ ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت ، ثبت اختراع و فرم ثبت اختراع ، ثبت طرح صنعتی ، ثبت رتبه بندی شرکت ها ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، رتبه بندی مشاوران شرکتها ، رتبه بندی پیمانکاران ، پلمپ دفاتر و ...

مشاوره رایگان : 84 24 40 32 - 026         -|-         174 1986 - 0912

ثبت اختراع , مدارک ثبت اختراع , مراحلثبت اختراع , مزایای ثبت اختراع , ویژگی ثبت اختراع ,ثبت اختراع معافیت از سربازی ,ثبت اختراع در ایران ,ثبت اختراع در آمریکا ,ثبت اختراع در اروپا , هزینه ثبت اختراع , چگونگی ثبت اختراع  

بازدید 596 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 13:36
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image