مقالات ثبت شرکت

فوریه 21

چگونگی ثبت برند بین المللی

ثبت برند بین المللی

صاحبان برند حقیقی یا حقوقی می توانند تعدادی تقاضانامه برای ثبت لوگوی خود در ادارات کشورهای گوناگون با هزینه های گوناگون تولید کنند.برای آسان شدن ثبت برند بین اللملی کشورهای عضو کنوانسیون پاریس سیستم مادرید را دستورالعمل ثبت برند بین المللی خود منصوب کرده اند.

ثبت برند مادرید یا بین المللی

دغدغه ی بسیاری از تاجران و یا بازرگانان که کار واردات و صادرات انجام میدهند ثبت برند در کشورهای گوناگون می باشد تا جلوگیری شود از کپی برداری.بازرگانان می توانند در آغاز کار ثبت برند لاتین را انجام دهند سپس در کشورمد نظر برای ثبت لوگوی خود اقدام کنند.

برای ثبت برند و علائم تجاری در کشور های مختلف چه کاری می توان انجام داد؟

با ارائه ی تقاضانامه های گوناگون با زبان های متفاوت و هزینه های گوناگون می توان پرداخت کرد و ثبت برند انجام داد.برای ثبت برند بین المللی به جای تقاضانامه های مختلف با یک تقاضانامه تحت سیستم مادرید علامت تجاری خود را در کشورهای عضو این سیستم ثبت کنید.

مزیت ثبت بین المللی برند در سیستم مادرید چیست؟

ثبت لوگو در آغاز کار باید در کشور مبدا صورت بپذیرد و بعد از آن با تعیین کردن کشور مورد نظر در سطح بین المللی انجام شود امتیازی که سیستم مادرید دارد باعث می شود متقاضی با ارائه یک اظهارنامه بین المللی با وایپو در همه ی هشتادوشش کشور عضو مادرید برند خود را ثبت کند.

مزیت آن در ساده،ارزان،مناسب بودن آن است که به واسطه ی یک تقاضانامه ی بین المللی واحد به یک زبان فرانسوی یا انگلیسی و همینطور پرداخت یک تعرفه به سوئیس تحصیل و تامین حمایت از لوگو یا خدماتی در کشورهای تعیین شده امکان پذیر می شود.همینطور هر تغییری در لوگو مبدا از طرف دارنده ی ان صورت می گیرد مانند نام،آدرس،مالکیت و تمدید آن با کامل کردن فرم ها و پرداخت هرینه ی کم تغییرات را در سطح بین المللی انجام داد. کارشناسان مجرب ما در تکسفیر با وجود تجربه و تخصص بهترین کمک رسانی را به شما میکنند و می توانید با ما تماس بگیرید.

ثبت برند بین المللی

 

بازدید 37 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید