خرید و فروش شرکت ثبت شده

نوامبر 24

خرید و فروش شرکت ثبت شده

اگر نمیتوانید پیگیر مراحل ثبت شرکت باشید و کارهای ثبت شرکت را انجام دهید و فرصت این کار را ندارند برای خرید  شرکت رتبه دار و خرید شرکت بدون رتبه میتوانید به موسسه ی با سابقه و باتجربه ی تکسفیر مراجعه کنید .

برای افرادی که زمان کافی برای ثبت شرکت ندارند و زمانی را ندارند تا برای اخذ رتبه ی شرکت خود بگذارند، خرید شرکت ثبت شده راه مناسبی برای رسیدن به اهداف است .

خرید و فروش شرکت

هزینه خرید و فروش شرکت

در زمینه ی هزینه خرید و فروش شرکت مسائل گوناگونی تعیین کننده ی هزینه ی شرکت هستند نوع شرکت و توجه به شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود و… از اولین موارد است که در هزینه ی خرید و فروش شرکت نقش بسزایی دارد،‌ اگر شرکتی رتبه داشته باشد هزینه آن بالا تر از شرکتی است که رتبه نداشته باشد .

همچنین‌ نوع رتبه شرکت از قبیل رتبه پیمانکاری ،‌ رتبه مشاور و… متفاوت است ،‌ مدت زمانی که از ثبت شرکت گذشته باشد تاثیر گذار است و هرچه شرکت قدیمی تر باشد قیمت آن بالا تر است ، دارا بودن کد اقتصادی و نداشتن بدهی مالیاتی توسط آن شرکت بسیار مهم است ، در شرکت های رتبه دار هرچه زمان حضور مهندس در شرکت بیشتر باقیمانده باشد آن شرکت از هزینه ی بالاتری برخوردار است .

برای شرکت در مناقصات و مزیدات و پیروزی و کسب اعتماد کارفرما و موفقیت در کار خود باید با توجه به فعالیت اقتصادی خود به خرید رتبه بندی اقدام کنید .

 

خرید شرکت

مزایای خرید و فروش شرکت

با خرید و فروش شرکت خود در زمان صرفه جویی میکنید زیرا شما زمانی را صرف انجام مراحل ثبت شرکت نمیکنید ،مراحلی مثل اخذ کد اقتصادی ، گواهی مالیات بر ارزش افزوده را طی نمیکنید و از سابقه ی شرکت خود میتوانید استفاده کنید همچنین نیازی نیست زمان خود را صرف گواهی عدم سوء پیشنه برای انجام مراحل ثبت شرکت کنید .

اگر شرکتی که شما خریداری کرده اید کارکرد داشته باشد میتوانید از سابقه و رزومه‌ی شرکت در فعالیت ها و کسب و کار خود استفاده کنید و دارای اعتبار بیشتری در انجام کار ها در دید کارفرما خواهید داشت .

اگر شرکت شما دارای رتبه باشد با پشت گرمی بیشتری در مزایدات و مناقصات شرکت ها خواهید داشت و زمان خود را برای انجام مراحل اخذ رتبه تلف نخواهید کرد. و وقت خود را صرف رشد اقتصادی و کاری خود میکنید .

هنگامی که بخواهید شرکت مد نظر خود را خریداری کنید بدون هیچ اتلاف وقت و بدون هیچ دردسری صاحب تمام دارایی‌ها ، سهام و یا سهم‌الشرکه و… میشوید .

با رتبه بندی شرکت ها و گرید شرکت ها میتوانید برای کار فرمایان رتبه ی خود را مشخص کنید تا اعتبار شما و شرکتتان و صلاحیت شما به وضوح مشخص شود تا در مناقصات و مزایدات شرکتها امتیاز کسب کنید .

خرید کلیه ی رتبه شرکتها در رشته های گوناگون را به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر بسپارید .

خرید رتبه ی شرکت های مشاور در رشته های : شهرسازی و معماری ، راه و ترابری ، مهندسی آب مطالعات کشاورزان ، مخابرات ، انرژی ، معدن ، صنعت ،نفت و گاز را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید .

خرید رتبه ی شرکت های پیمانکاری در رشته ی ،ساختمان ،صنعت و معدن ، راه و ترابری ، ارتباطات ، نفت و گاز ، تاسیسات ،کشاورزی ،آب ،انرژی ،مرمت آثار باستانی ،کاوش های زمینی ره به موسسه ی با تجربه و با سابقه ی تکسفیر بسپارید .

خرید رتبه شرکت های انفورماتیک در انواع رشته های تولید و پشتیبانی موارد سخت‌افزاری Mainframe  ،تولید و ارائه بخش های رایانه‌ ای غیرMainframe  ، تولید و ارائه قطعات جانبی و ملزومات ، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی ، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش کاربر ، تولید ، ارائه و پشتیبانی پکیج های نرم‌افزاری از جمله نرم افزارهای محتوا محور ، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای پایه ، سیستم و ابزارها ، خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی ، شبکه داده‌های مخابراتی و رایانه ای ، تامین امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات ( پنتست ) ، مشاوره ، طرح ریزی و نظارت بر اجرای پروژه های انفورماتیکی ، آموزش و پژوهش در حوزه های انفورماتیک ، خدمات پشتیبانی در حوزه های انفورماتیک ، سیستم های اتوماسیون صنعتی و سازمانی ، ارائه سیستم های ویژه را به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر بسپارید .

همچنین میتوانید در خرید شرکت با رتبه بندی شرکت های EPC طرح و ساخت در کلیه ی رشته ها اعم از رشته طرح و ساخت ساختمان ، رشته طرح و ساخت آب ، رشته طرح و ساخت راه و ترابری،کشاورزی ، دامپروری و منابع طبیعی به موسسه تکسفیر مراجعه کنید و در امنیت کامل و با هزینه ای مناسب و به بهترین نوع ممکن به خرید شرکت خود به صورت رتبه دار در هر زمینه ،رشته ، و هر پایه و رتبه ای ( 1و 2 و 3) بپردازید .

مدارک خرید و فروش شرکت

مدارک خرید و فروش شرکت

تهیه ی مدارک شناسایی کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه ی اعضاء و سهامداران فعلی و جدید شرکت .

کپی از روزنامه رسمی تاسیس و آگهی تاسیس شرکت .

اگر تغییراتی در شرکت ها انجام شد تهیه ی کپی از آگهی آخرین تغییرات شرکت .

 

فروش شرکت

برای فروش شرکت خود در زمانی که قصد ادامه فعالیت در شرکت را به هر دلیلی ندارید میتوانید به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کرده و اقدام به فروش شرکت خود کنید .

با فروش شرکت خود مسئولیت ها و کلیه ی امور شرکت خود را به فرد دیگر میسپارید و اعضای شرکت فعلی خارج میشوند و اعضای جدید که خریدار شرکت هستند وارد شرکت میشوند و از تاریخ خرید شرکت به بعد مسئولیت ها به طور کامل به اعضا جدید شرکت واگذار میشود با خرید و فروش شرکت هم فروشنده ی شرکت میتواند به جای پرداخت هزینه برای انحلال میتوانید به فروش شرکت خود اقدام کنید .

و از خریدار پول دریافت کنید همچنین خریدار شرکت نیز میتواند در زمان کم صاحب شرکت شوند و کسب و کار خود را به سرعت گسترش داده و در مناقصات و مزایدات شرکت کنید.از طرفی انحلال شرکت ها مراحلی را به همراه دارند که با فروش شرکت خود از این مراحل فارغ میشوید.نقل و انتقال شرکت خود را به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر بسپارید .

 کارشناسان موسسه حقوقی تکسفیر با تجربه ی کاری بالا میتوانند شما را در خرید شرکت یاری نمایند و همچنین میتوانند در امور فروش شرکت نیز برای شرکت شما مشتری پیدا کنند و مراحل نقل و انتقال را در کمترین زمان ممکن به انجام رسانند و برای موفقیت شما تمام تلاش و تجربه ی خود را دارند.

خرید و فروش شرکت ثبت شده

خرید و فروش شرکتهای پیمانکاری ، خرید و فروش شرکتهای مشاور ، خرید و فروش رتبه شرکتها ، خرید و فروش رتبه بندی شرکتها ، خرید و فروش شرکتهای پیمانکاری و مشاور ، تخصص ما و کارشناسان ماست. مشاوره رایگان با موسسه حقوقی تکسفیر با شماره گیری :

 84 24 40 32 - 026      ||||       174 1986 - 0912

خرید و فروش شرکت ثبت شده

خرید و فروش رتبه بندی شرکتها به دسته بندی آنها و نوع شرکت بستگی دارد ، که به انواع شرکتها اعم از شرکتهای پیمانکاری و مشاوره در قیمت و رده های مختلف به فروش میرسند.خرید و فروش شرکتهای ثبت شده ، خرید و فروش رتبه بندی شرکتها را با مشاوره ای مطمئن با کارشناسان ما انجام دهید : 34145-026

رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری دارای 5 رتبه ، که بالاترین آن 1 و پایین ترین آن 5 می باشد.

1.       پیمانکاران پایه یک

2.       پیمانکاران پایه دو

3.       پیمانکاران پایه سه

4.       پیمانکاران پایه چهار

5.       پیمانکاران پایه پنج

رتبه بندی شرکت های مشاور نیز، دارای 3 رتبه که بالاترین آن 1 و پایین ترین ان 3 می باشد.

1.       ارزشیابی ( دقیق و کامل(

2.       تخصص و تجربه (مرتبط با فعالیت(

3.       توان مالی ( شرکت منظور(

رتبه بندی شرکتهای پیمانکاری در رشته های : ساختمان و ابنیه ، راه و ترابری ، صنعت و معدن ، ، تاسیسات و تجهیزات ، کشاورزی ، آب ، نیرو ، مرمت آثار باستانی ، کاوش های زمینی ، نفت و گاز و ارتباطات است.

رتبه بندی شرکتهای مشاوران در رشته های : گروه شهرسازی و معماری ، گروه راه و ترابری ، ، گروه مهندسی آب ، گروه مطالعات کشاورزان ، گروه پست و مخابرات ، گروه انرژی ، گروه نفت و گاز ، گروه معدن ، گروه صنعت و گروه تخصص های مشترک است.

خرید و فروش شرکت ثبت شده ، ثبت شرکت در کرج و تمامی دیگر استانها ، خرید و فروش رتبه بندی شرکتها ، خرید و فروش شرکتهای پیمانکاری در کرج با اطمینان خاطر ، توسط موسسه حقوقی تکسفیر انجام دهید.

در صورت نیاز به اقدامات لازم در خصوص خرید و فروش شرکت ثبت شدهدر کرج و دیگر استانها اعم از :

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده در کرج

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده در تهران

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده در اصفهان

•        خرید و فروش شرکت ثبت شده و تمامی دیگر استانها

 

خرید و فروش شرکت ثبت شده

 

ثبت شرکت یک امر بسیار مهم برای انجام فعالیت های تجاری می باشد ، با ثبت شرکت می توان امتیازات بسیار زیادی را وارد فضای کاری نمود و قرار داد های رسمی را منعقد نمود.با ثبت شرکت می توانید در بسیاری از مزایده ها و مناقصات مرتبط با نوع فعالیت شرکت ، مشارکت داشته باشید و از مزایای آن بهره مند شوید.

ثبت شرکت در موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با راهنمایی و بهره گیری از کارشناسان با تجربه و مجرب در زمینه های : موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

 

 

  • ثبت شرکت
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
  • ثبت شرکت سهامی عام
  • ثبت شرکت سهامی خاص
  • ثبت مؤسسه
  • ثبت شرکت تعاونی
  • ثبت شرکت در مناطق آزاد
  • ثبت شرکت خارج از کشور
  • ثبت شرکت تضامنی
  • ثبت شرکت نسبی

 

برای خرید شرکت و یا فروش شرکت ثبت شده می توانید به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه و راهنمایی های لازم در خصوص خرید یک شرکت ثبت شده معتبر و یا شرکت ثبت شده رتبه دار را دریافت نمایید .

 

بسیاری از افراد بعد از ثبت شرکت ، با توجه به شرایط و ضوابط موجود اعلام به واگذاری شرکت مربوطه می نمایند و با تعیین قیمت مناسب برای شرکت ثبت شده ، می توانند امتیازات و اختیارات شرکت را به شرکا و سهام داران جدید تحویل نمایند .

 

برای خرید شرکت نیاز است تا شما کلیه امور حقوقی و ثبتی را توسط کارشناس ثبت با تجربه انجام دهید .

برای دریافت اطلاعات جامع تر در زمینه ثبت شرکت، ثبت شرکت سهامی عام ، ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت تضامنی و ثبت شرکت با مسوولیت محدود می توانید با مشاورین موسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید .

با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید : 84 24 40 32 - 026      ||||       174 1986 - 0912

از همراهیتان سپاسگزاریم.

ثبت شرکت در کرج و دیگر استانها "تکسفیر" با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و با چندین دهه تجربه ی موفق، با افتخار آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان، در زمینه های حقوقی و ثبتی نظیر ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت می باشد.

"در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت تکسفیر ، میزبان شما بزرگواران هستیم."

 

مشاوره رایگان : 84 24 40 32 - 026      ||||       174 1986 - 0912

بازدید 12473 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 دی 1397 ساعت 14:11