چگونگی انجام مراحل ثبت شرکت در کرج

اکتبر 15

چگونگی انجام مراحل ثبت شرکت در کرج

چگونگی انجام مراحل ثبت شرکت در کرج

برای انجام مراحل ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج تنها کافیست به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر مراجعه کنید و کلیه مراحل را به ما بسپارید و در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کنید و در کمتر از یک هفته شرکت خود را ثبت کنید و برای پیشرفت کاری ، قانونی شدن فعالیت ،گسترش کسب و کار باید حتما اقدام به ثبت شرکت در کرج و هر ستانی داشته باشید موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را در انجام مراحل ثبت شرکت در هر استانی یاری میکند

1)در ابتدا شما باید شریک خوب پیدا کنید و سهامداران قابل اعتماد برگزینید و تصمیم بگیرید که ایا میخواهید شرکت خود را با مسئولیت محدود ثبت کنید یا سهامی خاص ، حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکتی با مسئولیت محدود ، ۲ نفر و در شرکت‌های سهامی خاص ۳‌نفر است.

2)مرحله ی بعد ورود به سامانه ثبت شرکت ها میباشد. باید در این سامانه به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت مراجعه کنید. فرمی پیش روی شما ظاهر می‌شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل کنید. اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم‌ها باید بنویسید. مشخصات اولیه خودتان را در فرم تکمیل کنید. گزینه «گام‌بعدی» شما را به مرحله بعد می‌رساند.

3)شما باید برای انتخاب نام شرکت خود اقدام کنید و موسسه ی حقوقی تکسفیر در این زمینه میتواند شما را یاری کند و یک نامی که تکراری نباشد و طبق قانون باشد را برای شما انتخاب کند حالا باید نام شرکت را در فرم وارد کنید. در این قسمت باید به ‌ترتیب اولویت ۵ نام برای شرکت انتخاب کنید تا از بین آنها یکی تأیید شود.

4)تعیین موضوع فعالیت شرکت گام بعدی شما محسوب میشود

مدت و موضوع فعالیت، اطلاعات مورد نیاز در مرحله بعدی است. در مورد این اطلاعات قبلا با شرکای خود مشورت کنید. برای مشخص کردن مدت فعالیت شرکت یکی از 2گزینه «محدود»یا «نامحدود» را باید انتخاب کنید. اما برای راحتی در انتخاب موضوع فعالیت، سامانه فهرستی را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و... در این فهرست گنجانده شده‌اند. یادتان باشد که برخی از فعالیت‌ها نیاز به مجوز دارد که برای ثبت شرکت آن را هم باید تهیه کنید.

در ادامه نیز باید نشانی شرکت خود را تعیین کنید،سرمایه شرکت را تامین کنید،سهام شرکا را مشخص کنید و تمامی مراحل کاری خود را به ما بسپارید

برای اطلاع از چگونگی انجام مراحل ثبت شرکت در کرج ، مدارک ثبت شرکت در کرج ، هزینه ثبت شرکت در کرج با کارشناسان موسسه ی حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید و مشاوره ای دقیق را از کارشناسان ما دریافت کنید

مدارک ثبت شرکت در کرج

اساسنامه تکمیل شده شرکت ، کپی شناسنامه همه اعضای شرکت که برابر اصل شده باشد ، گواهی عدم ‌سوء‌پیشینه اعضای شرکت ، اگر فعالیت شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد این مجوز را هم باید ضمیمه مدارک مورد نیاز کنید.بسته به نوع و فعالیت شرکت، فرم‌های مورد نیاز دیگر در سامانه و همچنین اداره ثبت شرکت‌ها انتظار شما را می‌کشند.

بازدید 204 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 10:53