مزایای ثبت شرکت هولدینگ

1.تنوع در سرمایه گذاری

قراردادن سرمایه در شرکت های هلدینگ باعث می شود تا برای شما تنوع سرمایه ایجاد شود. این یکی از مورد تاکید ترین بحث های کارشناسان روز سرمایه گذاری است. این کارشناسان بیان می کنند که داشتن تنوع در سرمایه گذاری به نسبت سرمایه گذاری در یک جا ریسک بسیار کمتری دارد. همچنین تنوع در سرمایه امکان رشد بیشتر سرمایه ی شما را فراهم می کند.

2.تضمین پرداخت از طرف شرکت های زیرمجموعه

اگر یک شرکت هلدینگ وامی دریافت کند، می تواند بازپرداخت آن را با استفاده از سرمایه های شرکت های فرعی تضمین کند. به همین دلیل شرکت های فرعی و سرمایه ی آن ها، شرکت هلدینگ را در موقعیتی قرار می دهد که حتی در صورت ورشکستگی می تواند جوابگوی مشکلات مالی خود باشد. چرا که در حالت ورشکستگی، شرکت هلدینگ در حالت روز اول خودش قرار می گیرد و نه پایین تر از آن.

3.سیاست های یکپارچه

از دیگر مزایای شرکت های هلدینگ، اتخاذ سیاست های یکپارچه در مقابل سیاست های نامنظم شرکت های کوچک است. به معنای دیگر، شرکت های هلدینگ می توانند برای تمام مجموعه های خود و شرکت های کوچکتر زیر مجموعه شان، سیاست های یکسانی را در نظر بگیرند بدون این که بخواهند در مدیریت فردی مدیران شرکت های تابعه مداخله کنند.

4.شرکت هلدینگ، ارائه کننده ی محصولات نیست

شرکت های هلدینگ به طور عمومی محصولی را تولید نمی کنند و یا خدماتی را ارائه نمی کنند. این شرکت ها تنها وسیله ای برای مالکیت سهام سایر شرکت ها هستند. به همین دلیل است که شرکت های هلدینگ با مشکلات تولید و یا خدمات کمتر مواجه می شوند.

5.ریسک در شرکت های هلدینگ کمتر است

از برترین مزایای شرکت های هلدینگ، این است که کمتر از سایر شرکت ها با ریسک های معمول در سرمایه گذاری مواجه هستند. تنها ریسکی که ممکن است با این شرکت ها همراه باشد، سرمایه ای است که در آن سرمایه گذاری شده و ممکن است برگشت داده نشود.

6.خوش نامی شرکت های تابعه به شرکت هلدینگ هم می رسد

شهرت و اعتبار شرکت های زیر مجموعه ی یک شرکت هلدینگ، در نهایت به خود شرکت اصلی نیز باز می گردد و این مسئله دارای مزایای فراوانی است. در عین حال شرکت های هلدینگ با ریسک هایی که شرکت های کوچک زیر مجموعه را تهدید می کند طرف نیستند

 موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

با تشکر مدیریت سایت موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر ( ثبت شرکت در کرج  )

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید امور ثبتی خود را به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر بسپارید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.