از جمله مزایای ثبت شرکت اخذ مجوزها و اعتبارات و امتیازاتی مانند وام از نهاد های دولتی است که در بسیاری از موارد تنها به شرکت ها تخصیص می یابد .ثبت شرکت ها این امکان را می دهد که حضور درمناقصات و مزایدات سود قابل توجهی برای طرفین معامله به همراه داشته باشد.

مزایای ثبت شرکت عبارتست از:

 

-      ثبت کسب و کار به صورت رسمی و مورد تایید قانون

2-      امکان استفاده از تسهیلات بانکی و مالی

3-      امکان تبلیغات گسترده

4-      جهانی شدن وعقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی کشورهای دیگر

5-      شرکت در مناقصات و مزایدات

6-      تحت پوشش بیمه قرار گرفتن

7-      بهره گیری از فعالیت های دارایی با توجه به نوع فعالیت

شما میتوانید مراحل ثبت شرکت را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و از مزایای بیشمار ثبت برند و ثبت شرکت بهره مند شوید و راه و مسیر پیشرفت در حوزه ی کاری خود را هموار سازید

با توجه به وابستگی مردمان امروزی جهت تامین خدمات و کالاها به غیر انتخاب گزینه ایی مناسب و مورد اطمینان جهت انجام فعالیت مورد نظر امری بسیار حائز اهمیت است .به طبع انتخاب مجموعه ای از افراد برای پذیرش تعهد کار بهتر از یک شخص

می باشد .قانونی ترین فرم فعالیت اقتصادی ثبت شرکت است .

مهم ترین مزیت ثبت شرکت این است که شما یک فعالیت رسمی و قانونی خواهید داشت و اعتبار بیشتری هم کسب می کنید.

با ثبت کردن شرکت فعالیت های شرکت تحت کنترل قانون قرار خواهد گرفت و افراد حقیقی و حقوقی برای شروع یک همکاری جدید تردیدی نخواهند داشت .

با ثبت شرکت تمام جزییات آن از جمله میزان سرمایه، میزان سهام و ...... به صورت مکتوب و همچنین قانونی در اساسنامه شرکت و مابقی اسناد قید می شود.

اگر مشکلی بین اعضاء و اشخاص ثالث (مشتری ها) پیش بیاید ،روند حل اختلاف خیلی ساده تر از وقتی است که شراکت شخصی باشد.

از جمله مزایای  ثبت شرکت این است که می توان به شکل حضوری در مزایده ها و مناقصه ها شرکت کرد و از مضایای آن بهره مند شد ،حضور در این مزایده و مناقصه ها باعث می شود که با شرکت های بزرگ آشنا شده و معاملات پرسودی انجام داد.

 

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.