فروش شرکت چندمنظوره

شرکت های چندمنظوره دارای موضوعنامه های وسیع و کاملی می باشد که درواقع چند موضوعنامه را یکجا شامل می شود. متقاضیان شرکت چندمنظوره با موضوع جامل و کامل می توانند در زمینه های بازرگانی،صادرات،واردات،توزیع،تامین و تولید فعالیت داشته باشند.

لذا حوزه فعالیت این دسته از شرکت ها بسیار گسترده و وسیع می باشد و مرزهای آن چه داخلی و چه خارجی مشخص نیست. به همین دلیل موضوعات فعالیت شرکت چند منظوره متفاوت و در عرصه های مختلف می باشد و ثبت آن دارای پیچیدگی ها و حساسیت بیشتری است

حتی ممکن است که بسیاری از موضوعات ذکر شده در اساسنامه دارای مجوز باشند که برای اخذ آن نیاز به پیگیری و دوندگی های فراوانی است.

لذا متقاضیانی که تمایل دارند بدون فوت وقت و هرچه سریع تر فعالیت های خود را به صورت کاملا قانونی و با استفاده از شماره ثبت ادامه دهند به دنبال شرکت هایی می گردند که با موضوع شرکت های چندمنظوره در حال فعالیت می باشند و به هر دلیل دیگری مایل به ادامه فعالیت نمی باشند می گردند تا با خرید شرکت چندمنظوره هرچه سریع تر به اهداف تجاری خود برسند.

خرید شرکت

بسیاری از سرمایه گذاران در زمینه شرکت های چندمنظوره فعالیت می نمایند برای آنکه بتوانند در مناقصات مختلف شرکت نمایند و قراردادهای مختلف با مناقصات و مزایدات انعقاد نمایند، قبل از هرچیز نیاز به شماره ثبت و همچنین روزنامه رسمی شرکت دارد.

از آنجایی که ثبت شرکت دارای مراحل مختلف و روند طولانی می باشد متقاضیان در این گونه موارد به جای ثبت شرکت اقدام به خریداری شرکت چندمنظوره می نمایند تا با صرف زمان و هزینه کمتر بتوانند صاحب شرکت چندمنظوره شوند و اقدام به انجام فعالیت های تجاری برای نیل به اهداف خود نمایند.

از دلایل دیگر خرید شرکت چندمنظوره می توان به کارکرد شرکت های قدیمی اشاره کرد چراکه هرچقدر کارکرد و سابقه شرکت بیشتر باشد شانس بیشتری در مناقصات با ارگان های دولتی و خصوصی دارد.

فروش شرکت

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر با سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش راهنمای خرید شرکت های چندمنظوره با ویژگی های مورد نظر شما می باشد.

چنانچه شما نیز از صاحبان شرکت های پیمانکاری می باشد که بنا به دلایلی دیگر تمایلی به ادامه فعالیت های شرکت پیمانکاری خود را ندارید می توانید اقدام به فروش شرکت چندمنظوره خود بنمایید.

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر با سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش شرکت راهنمای خرید شرکت راه و ساختمان با ویژگی های مورد نظر شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش شرکت چندمنظوره به صورت کاملا قانونی همراه با استعلامات کامل با کارشناسان ما در تماس باشید. باتشکر از همراهی شما

برای فروش شرکت و خرید شرکت با ما در ارتباط باشید و مراحل را به ما بسپارید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.