فروش شرکت خدماتی

شرکت های تجاری با هدف ارائه خدمات مختلف تاسیس و ثبت می شوند ، خدمات ارائه شده توسط این دسته از شرکت ها متفاوت بوده و ممکن است یکی از موارد زیر را شامل شود با سپردن امور ثبتی خود به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید

با فروش شرکت خود میتوانید مسئولیت های خود را به شخصی دیگری واگذار کنید

1-     حمل و نقل

2-     تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات

3-     امور آشپزخانه و رستوران

4-     خدمات عمومی(نظیر نامه رسانی، تلفنچی، تنظیفات، نگهبانی، امور آبدارخانه، پیشخدمتی)

5-     نگهداری و خدمات فضای سبز

6-     چاپ و تکثیر

7-     امور بهره برداری از تاسیسات

موارد ذکر شده جزء فعالیت های اصلی شرکت های خدماتی نظافتی محسوب می شوند و هر شرکت با توجه به حوزه فعالیت خود می تواند یک یا چند مورد از آنها را در اساسنامه شرکت خود قید نماید.

در زمان ثبت شرکت باید به این مورد دقت داشت که ثبت شرکت خدماتی نظافتی حمل و نقل و چاپ و تکثیر تیاز به دریافت مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح را دارد اما موارد دیگر نیازی به مجوز های خاص ندارندشما نباید از ثبت برند خود قافل شوید و اقدام به یک ثبت برند خوب کنید .

شرایط ثبت شرکت حمل و نقل :

معمولا شرکت های خدماتی نظافتی حمل و نقل ، به صورت کلی به چند نوع تقسیم بندی می شوند، ثبت هریک از انواع شرکت های حمل و نقل نیز نیاز به دریافت مجوز های مربوطه خواهد داشت ، برای داشتن مجوز های لازم در این خصوص نیاز است تا شما به مراجع ذیصلاح مراجعه نمایید ،به عنوان مثال حمل و نقل مسافر درون شهری نیازمند مجوز از اداره تاکسیرانی می باشد،

هم چنین ثبت شرکت حمل و نقل بار و حمل ونقل مسافر برون شهری، نیازمند اخذ مجوز از پایانه های باربری و مسافربری می باشد،اخذ مجوز درواقع موافقت اصولی است که ارگان مربوطه به شخص حقیقی می دهد و موافقت خود را با ثبت شرکت (شخص حقوقی) اعلام می نماید(نامه ی صادر شده از مرجع ذیصلاح خطاب به اداره ثبت شرکت ها می باشد)

شرایط ثبت شرکت چاپ و تکثیر:

برای ثبت شرکت چاپ و تکثیر باید مجوز های لازم را از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی دریافت نمود ، این مجوز برای ثبت شرکت چاپ می باشد ، واژه تکثیر به تنهایی مجوز خاصی را نیاز ندارد و مانند سایر موضوعات عمومی که نیازمند مجوز نیستند قابل ثبت است و فقط ذکر کلمه چاپ است که نیاز به دریافت مجوز دارد و شرکت را مجوزی می نماید ،لازم به ذکر است در بحث ثبت شرکت منظور از مجوزی بودن شرکت همان موافقت اصولی از مرجع ذیصلاحی است که در انتهای بحث ثبت شرکت حمل و نقل به آن اشاره شد.

خرید شرکت

از آنجایی اخذ مجوز در رابطه با ثبت شرکت در موضوع شرکت هایی که ذکر شد دارای پیچیدگی ها و روال طولانی و زمانبری می باشد لذا در صورتی که می خواهید در اسرع وقت صاحب شرکت خدماتی به صورت آماده و بدون دوندگی های فراون شوید،توصیه می شود اقدام خرید شرکت خدماتی در موضوعنامه های موردنظر خود نمایید تا به صورت کاملا قانونی و بدون دوندگی های اداری و صرف زمان طولانی به فعالیت های تجاری خود بپردازید.

چنانچه شما نیز از صاحبان شرکت های پیمانکاری می باشد که بنا به دلایلی دیگر تمایلی به ادامه فعالیت های شرکت پیمانکاری خود را ندارید می توانید اقدام به فروش شرکت خدماتی خود بنمایید.

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر با سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش شرکت راهنمای خرید شرکت راه و ساختمان با ویژگی های مورد نظر شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش شرکت خدماتی به صورت کاملا قانونی همراه با استعلامات کامل با کارشناسان ما در تماس باشید. باتشکر از همراهی شما

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.