شرکتنامه ثبت شرکت

شرکت های تجاری احتیاج به شرکتنامه دارند به جز شرکت های سهامی که احتیاجی به تنظیم شرکتنامه ندارند.شرکتنامه باید در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد ، و الا در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نخواهد شد.

شما میتوانید مراحل ثبت برند در کرج و مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و از مزایای بیشمار ثبت برند و ثبت شرکت بهره مند شوید و راه و مسیر پیشرفت در حوزه ی کاری خود را هموار سازید(ثبت برند) 

چون ثبت شرکتنامه در دفاتر اسناد رسمی با وجود ثبت خود شرکت در اداره ثبت ، موجب پیچیدگی کار می شود ، از این جهت به ثبت شرکت ها در مرکز و شهرستان ها اجازه ثبت شرکتنامه داده شده و در حقیقت دفتر ثبت شرکتنامه در این مورد به منزله دفتر اسناد رسمی می باشد.

پس از ثبت شرکتنامه رسمیت یافتن آن بین شرکاء است که در دفتر جداگانه به عمل می آید و شرکاء تماماً ذیل ثبت را امضاء و مطابقت ثبت را با اصل شرکتنامه تصدیق خواهند نمود.

شرکت‌نامه مخصوص شرکت‌هاى با مسؤوليت محدود، تضامنى و نسبى مى‌باشد و شرکت‌هاى سهامى و تعاونى نيازى به شرکت‌نامه ندارند.

شرکتنامه‌ هم نوعى سند رسمى است که بين دو يا چند شريک به‌منظور ثبت شرکت تجارتى تنظيم مى‌شود و پس از آنکه شرکت تشکيل شد. در همان ماه اول بايد خلاصه شرکت‌نامه و ضمائم آن به وزارت دادگسترى ارسال شود و اين سند معتبرى مى‌باشد که مندرجات آن در حقيقت، قسمتى از اساسنامه شرکت است که بوسيله قوه قضائيه چاپ شده است.

مواردی که در شرکت نامه بکار میروند:

1-    نام شرکت

2-    موضوع شرکت

3-    سرمایه شرکت اعم از نقدى و غیرنقدی

4-    میزان سهم‌الشرکه هر یک از شرکاء

5-    تاریخ تشکیل شرکت و مدت آن

6-    اسامى شرکاء یا مؤسسین شرکت با قید مشخصات کامل هر یک و اقامتگاه

7-    اسامى مدیران شرکت و اختیارات آنها و مشخصات کسانى که حق امضاء دارند

8-    قید مشخصات بازرس یا بازرسان شرکت

9-    تاریخ و نحوه رسیدگى به حساب‌ها و چگونگى تقسیم سود و زیان شرکت

10-     انحلال شرکت

11-     امضاء مؤسسین شرکت‌نامه و ثبت در دفتر ثبت شرکت‌ها

ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید

و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید برای ثبت شرکت با ما در تماس باشید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
متنی بنویسید...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.