خرید شرکت پیمانکاری

شرکت پیمانکاری به شرکت هایی گفته میشود که از طریق مناقصه عمومی در قراردادهای کاری سازمان های دولتی و یا شرکت های خصوصی مناقصه گذار شرکت نموده و در صورت برنده شدن در مناقصه قرارداد کاری منعقد نموده که بستگی به نوع قرارداد ها ساختمان سازی و راه سازی شروع به فعالیت میکنند.

بطور کلی پیمان کار مجموعه ایی حقیقی و یا حقوقی می باشد که با قراردادی مسئولیت انجام فعلی از قبیل (تهیه، حمل، نصب، ساخت، اجرا و....) به عهده می گیرد البته توجه داشته باشید که در مواردی شرکت طرف قرار داد ناظری جهت نظارت بر کار طرف مقابل تعریف می نماید.

مفاد قرار داد بین دو طرف اعم از زمان انجام قرار داد ، مبلغ قرار داد و در برخی از موارد تایین سطح کیفی موضوع قرار خواهد بود.

بسیاری از سرمایه گذاران در زمینه پیمانکاری فعالیت می نمایند برای آنکه بتوانند در مناقصات مختلف شرکت نمایند و قراردادهای مختلف با مناقصات و مزایدات انعقاد نمایند، قبل از هرچیز نیاز به شماره ثبت و همچنین روزنامه رسمی شرکت دارد.

از آنجایی که ثبت شرکت دارای مراحل مختلف و روند طولانی می باشد متقاضیان در این گونه موارد به جای ثبت شرکت اقدام به خریداری شرکت پیمانکاری می نمایند تا با صرف زمان و هزینه کمتر بتوانند صاحب شرکت پیمانکاری شوند و اقدام به انجام فعالیت های تجاری برای نیل به اهداف خود نمایند.

از دلایل دیگر خرید شرکت پیمانکاری میتوان به کارکرد شرکت های قدیمی اشاره کرد چراکه هرچقدر کارکرد و سابقه شرکت در زمینه پیمانکاری بیشتر باشد شانس بیشتری در مناقصات با ارگان های دولتی و خصوصی دارد.

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر با سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش راهنمای خرید شرکت راه و ساختمان با ویژگی های مورد نظر شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید شرکت عمرانی به صورت کاملا قانونی همراه با استعلامات کامل با کارشناسان ما در تماس باشید. باتشکر از همراهی شما

شما میتوانید بعد از ثبت شرکت و یا خرید شرکت اقدام به ثبت برند کنید و اگر ساکن کرج هستید اقدام به ثبت برند در کرج کنید

اگر برای ثبت شرکت زمان کافی ندارید و قصد دارید در مناقصات شرکت کنید و مناقصه شما نزدیک است میتوانید یک شرکت ثبت شده را خریداری کنید و اقدام به خرید شرکت کنید

خرید شرکت یا کمپانی با رتبه پیمانکاری

شرکتهای پیمانکاری برای انجام کارهای خویش باید در مناقصات دولتی و خصوصی شرکت کنند و در این راه پیروز شوند.

رتبه بندی یا گرید یک گونه معیار صلاحیت گذاری بر بنیاد استانداردهای تعریف شده است. متقاضیان برای خرید و فروش کمپانی با رتبه پیمانکاری میبایستی به گونه کمپانی (اعم از مسئولیت اندک ، سهامی خاص یا ….) ، گونه و پایه رتبه ، میزان کارکرد کمپانی رتبه دار ، دارا بودن کد اقتصادی و مدت راه اندازی کمپانی و محل شرکت توجه داشته باشند.

شرکت پیمانکاری دسته جمعی هستند که غالباَ در گویه ی اجرایی و اجرای پروژه های عمرانی و قراردادهای اجرایی در مقوله ی ساخت و بازرسی بر پیمانکار به صورت حقیقی یا حقوقی تکاپو نمایند و با افراد حقیقی و یا حقوقی جهت سپریدن اموری از قبیل: تهیه، حمل، نصب، ساخت، اجرا و….) تنظیم کرده و مسئولیت آن را به عهده می گیرند .

پیمانکاران در قالب کمپانی با دریافت مبالغی از طرف مقابل قرارداد، به قصد اتمام اموری که به آنها اشاره می شود اعلام می کنند و با دریافت و گرفتن قرار داد، آن امور را انجام می دهند و

انواع کمپانی و شرکت با رتبه پیمانکاری

۱٫ ساختمان

۲٫ راه و ترابری

۳٫ صنعت و معدن

۴٫ تاسیسات و تجهیزات

۵٫ کشاورزی

۶٫ آب

۷٫ مرمت یادگارها باستانی

۸٫ کاوش های زمینی

۹٫ ارتباطات

۱۰٫ نفت و گاز

۱۱٫ نیرو

مدارک لازم برای دریافت رتبه ی ۱الی ۵شرکت پیمانکاری

۱) کپی مساوی اصل مدارک ثبتی شرکت

۲) مدارک ثبتی کمپانی سهامی خاص شامل اساسنامه- اظهارنامه-روزنامه ی رسمی- راه اندازی و تغییرات

۳) مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت اندک دربرگیرنده اساسنامه-تقاضانامه- کمپانی نامه- روزنامه ی رسمی- راه اندازی و تغییرات

۴) کپی شناسنامه ی کلیه ی سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آن ها

۵) کپی برابر اصل شده ی مدارک تحصیلی اعضای امتیازآور شرکت

۶) اسکن کلیه ی موافقتنامه ها

۷) تهیه ی سربرگ شرکت در سه نسخه

۸) اظهارنامه ی مالیاتی کمپانی مربوط به پسینیان سنه مالی قبل از تشکیل پرونده که به تایید و مهر سر ممیز مالیاتی مربوط رسیده

باشد.

خرید و فروش شرکت های با رتبه پیمانکاری

شرکت امیران ثبت در خرید و فروش رتبه بندی شرکت پیمانکاری خدمات مفصل ای را علاوه بر گرفتن گرید و دریافت رتبه پیمانکاری در گویه های زیر اتمام می دهد:

خرید و فروش کمپانی رتبه (گرید) ساجار پیمانکاری با پایه ی ۵ساختمان

خرید و فروش رتبه کمپانی (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵راه

خرید و فروش رتبه شرکت (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵آب

خرید و فروش رتبه کمپانی (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵تاسیسات برق

فروش رتبه نیرو برق تاسیسات تجهیزات

خرید و فروش رتبه شرکت (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵گذرگاه و ساختمان

خرید و فروش رتبه کمپانی (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵آب و راه

خرید و فروش رتبه کمپانی (گرید) پیمانکاری با پایه ی ۵آب و ساختمان

و…..

فروش رتبه (گرید) های ۵ساختمان و ۵گذرگاه تهران و شهرستان.

لازم به بیان است رتبه ها همگی ساجات بوده و با واپسین آئین نامه مطابقت دارد و نام شرکتها روی سایت می باشد .

موعد اعتبار وکالت های مهندسین دو سال کامل و به روز می باشد . در صورت توافق مالی مهندسین به صورت چهارساله هم قابل واگذاری می باشد .


فواید کمپانی و شرکت های پیمانکاری

اولین قدم برای ثبت کمپانی پیمانکاری باید به سامانه ثبت کمپانی ها مراجعه نمایش داد و مراحل مربوط به ثبت شرکت پیمانکاری را گام به گام طی کرد.

ثبت شرکت های پیمانکاری به دو چهره ثبت شرکت مسؤلیت محدود و ثبت شرکت سهامی ویژه انجام می شود.

نخستین و مهم ترین مزیت شرکت پیمانکاری این می باشد که پیشه شما به چهره کاملا قانونی و رسمی تایید شده است و با حمایت های دولتی و وجود پیشینه شرکتی و حقوقی ، در آینده دشواری ها کمتری برای شما ایجاد می شود . در نتیجه این آرامش خیال، برای شما مکانی امن را برای سرمایه گذاری برپایی می کند.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.