خرید شرکت در قزوین

شهر قَزوین یکی از شهرهای گسترش و توسعه یافته ایران در باختر و مرکز استان قزوین است. در شهر قزوین آثار کهن و باستانی فراوانی وجود دارد مانند کاروان‌سرای سعدالسلطنه، میمون قلعه، حمام قجر، آب انبار سردار، پیغمبریه، کاخ چهل‌ستون، امامزاده حسین، خیابان سپه (اولین خیابان ایران) قرار دارد.

قزوین به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه ارتباطی استان‌های شمالی و غربی کشور، نزدیکی به تهران، دارا بودن چندین شهر صنعتی از جمله شهر صنعتی لیا و شهر صنعتی البرز و نیز برخورداری از چندین دانشگاه از جمله دانشگاه‌های بین‌المللی امام خمینی، علوم پزشکی و آزاد اسلامی و شماری دانشگاه غیردولتی از یک موقعیت بسیار مناسبی برخوردار است.

شما سرمایه گذاران و اشخاص دارای تخصص و حرفه می توانید یک شرکت در این شهر با موقعیت ایجاد شغلی مناسب برای هم وطنان و مردم شهر قزوین ایجاد کنید و با خرید شرکت در قزوین از مزایا و امتیازات دولتی برخوردار گردید

این شهر از نظر کیفیت و هزینه هایی که دارد به علت وجود شهرک های صنعتی گوناگون در اطراف شهر قزوین و مهاجرت از سایر استانها برای پیدا نمودن شغلی مناسب و زندگی بهتر و همچنین گسترش و توسعه مراکز دانشگاهی و آموزشی، شهر قزوین همواره یکی از شهرهای گران در زمینه مسکن بوده‌است که این مورد می تواند انگیزه ای در ایجاد شغل نماید و خرید شرکت نخستین مرحله از شروع یک کسب و کار به صورت رسمی و حرفه‌ای می‌باشد که فضای بهتری برای رشد شرکت ایجاد می کند و اعتبار بیشتری برای مالکین شرکت به ارمغان می آورد.

موسسه حقوقی تکسفیر آماده ارائه هر گونه خدمات رسانی جهت خرید شرکت در قزوین و ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و ... می باشد و شما می توانید در خصوص هر گونه سوال امور ثبتی با شماره موسسه تماس حاصل نمایید.

ثبت تغییرات شرکت

از جمله شاخص‌ترین واحدهای صنعتی در سطح قزوین می‌توان به مهرام، سپهر الکتریک، کاچیران ،لوازم خانگی پارس، شیشه لیا، تولی پرس، آبگینه، آپاداناسرام، سرامیک البرز، کاشی پارس، واحدهای صنعتی هفت الماس، فولاد البرز، فولاد قزوین، فولاد قزوین و شیشه قزوین اشاره نمود. و همچنین قزوین دارای جایگاه ویژه‌ای در بخش صنعتی کشور می باشد. و شما می توانید به تغییرات شرکت خود نیز اقدام کنید.

هنگامی که دو یا چند نفر با تقسیم سرمایه ، تجربه و توانمندی های خود را در کنار یکدیگر قرار می دهند تا به منظور رسیدن به منافع مشترکشان تلاش کنند، در حقیقت نوعی شراکت را آغاز می کنند که جزئیات این شراکت بر طبق قوانین باید مکتوب شده و طی قراردادی تنظیم و ثبت گردد. این قرارداد و ثبت آن را خرید شرکت می نامیم که هدف از آن حراست از منافع همه طرفین شراکت و نیز اشخاص ثالث می باشد.

هنگام خرید شرکت تمام جزئیات مانند: عنوان شرکت، قالب ثبتی آن، اساسنامه شرکت، تعداد شرکا یا سهامداران شرکت، میزان سرمایه شرکت، موضوع فعالیت ، محل شرکت و... در اداره خرید شرکت ها و موسسات غیرتجاری قزوین مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و پس از تائید جهت اطلاع عموم در روزنامه رسمی کشور آگهی می‌شود.

اقسام شرکت های تجاری در قزوین

از مهم ترین فعالیت هایی که اشخاص در قزوین می تواننداز طریق آن از تجربه و تخصص یکدیگر بهره مند گردند خرید شرکت و ثبت برند در قزوین است. شرکت ها با توجه به موضوع فعالیت به ۷قالب ثبتی دسته بندی می گردند که از رایج ترین آنها خرید شرکت با مسئولیت محدود در قزوین و خرید شرکت سهامی خاص در قزوین می باشد. قالب ثبتی شرکت ها به استناد قانون تجارت به شرح ذیل می باشد:

شرکت های سهامی ( خاص و عام )

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت تضامنی

شرکت تعاونی

شرکت نسبی

شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی

شرکت دانش بنیان

به اختصار از شرکت های مذکور توضیحاتی می دهیم.

خرید شرکت با مسئولیت محدود در قزوین

شرکتی که از دونفر شریک بالای 18 سال تشکیل شده باشد را شرکت با مسئولیت محدود می گویند سرمــــایه اولیه در این نوع از شرکت ها 1.000.000 ریال می باشد.

خرید شرکت سهامی خاص در قزوین

شرکتی است که از سه نفر سهامدار بالای 18سال و دونفر بازرس اصلی وعلی البدل تشکیل می شود سرمایه در این نوع از شرکت ها 1.000.000 ریال می باشد اما سهامداران باید بدانند که 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت خود را باید در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و فیش واریزی آن را به اداره خرید شرکت ها ارائه کنند.

خرید شرکت سهامی عام در قزوین

همانطور که از نام شرکت مشخص است سرمایه تقسیم شده در این نوع از شرکت ها به صورت سهام می باشد که بعضی از آن از طریق سهامداران و بخشی دیگر از آن از طریق فروش سهام به اشخاص تامین میگردد و تعداد سهامداران در این نوع از شرکت ها سه نفر می باشد.

خرید شرکت تعاونی در قزوین

تعاونی ها شرکت هایی هستند که از حداقل 7نفر شریک و میزان سرمایه 500هزار تومان بصورت حداقل شکل میگیرند این نوع شرکت ها به دو گونه توزیعی و تولیدی موجدیت قانونی یافته و شروع به فعالیت می نمایند شرکت های تعاونی بواسطه اداره خرید شرکت ها و اداره تعاون به ثبت می رسند.

خرید شرکت تضامنی در قزوین

قانون تجارت شرکتی را تضامنی می نامد که به صورت تشریک مساعی شکل گرفته و نام یکی از سهامداران در اسم شرکت قید شده باشد. سهامداری که نامش دراسم شرکت درج شده باشد در حقیقت مسئول قروض و بدهی های احتمالی شرکت محسوب می شود و ضامن سود و زیان شرکت می باشد.

خرید شرکت مختلط سهامی در قزوین

شرکت مختلط سهامی از تعدادی شریک ضامن و شرکای سهامی تشکیل می گردد که شرکای ضامن در مقابل کلیه قروض و تعهدات شرکت مسئول می باشند اما در مقابل شرکای سهامی تنها به میزان سرمایه آورده خود مسئول و متعهد هستند.

خرید شرکت مختلط غیر سهامی در قزوین

این قالب ثبتی از چند نفر شریک ضامن و شریک با مسئولیت محدود و بدون انتشار سهام تشکیل می گردد باید بدانید شریک ضامن مسئول کلیه قروض احتمالی علاوه بر دارائی شرکت می باشد و شریک با مسئولیت محدود به میزان آورده نقدی خود مسئول و متعهد می باشد.

خرید شرکت دانش بنیان در قزوین

این نوع از شرکت ها حداقل 1 درصد تا 100 درصد سهامشان به دانشگاه و یا واحد پژوهشی تعلق دارد و یا ممکن است از 51 درصد تا 100درصد آن دراختیار شخص حقیقی باشد که عضوء هیئت علمی دانشگاه و یا واحد پژو هشی می باشد. زمینه فعالیت این نوع از شرکت ها در زمینه کارآفرینی و فناوری های جدید و... می باشد.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.