خدمات ثبتی در کل ایران

آوریل 25

خدمات ثبتی در کل ایران

خدمات ثبتی در کل ایران

ثبت در لغت به معنای قرار دادن و نوشتن است و در مسائل حقوقی این واژه به معنای نوشتن قراردادها می باشد . خدمات ثبتی به منظور سهولت کار مشتریانی که قصد ثبت شرکت ها و برندها و تغییرات در شرکت ها و انحلال شرکت ها و ... را دارند انجام می شود . خدمات ثبتی را می توان از طریق وکلای امور ثبتی که در موسسات ثبتی و حقوقی مختلف مشغول به کار هستند در کل ایران پیگیری کرد و به انجام رساند که بدین شکل طی کردن مراحل اداری مورد نیاز برای هر گونه عمل ثبتی به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود .

اداره ثبت شرکت ها :

تمامی شرکت هایی که خدمات ثبتی را انجام می دهند همچنین تمامی افرادی که قصد انجام امور ثبتی مرتبط با شرکت ها را دارند باید در کل به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنند و ثبت شرکت های تجاری و ثبت تغییرات شرکت و ثبت برند را از طریق این سازمان پیگیری کنند . ثبت شرکت های تجاری توسط اداره ثبت شرکت ها باعث می شود تا از به وجود آمدن هرگونه شرکت جعلی در کشور جلوگیری به عمل آید و در این صورت یک شرکت به طور رسمی و قانونی ثبت گردد . همچنین لازم به ذکر است که شرایط برای ثبت شرکت ها توسط همه افراد و اشخاص و در کل ایران ( برای افراد مقیم ایران و یا مقیم خارج از کشور ) یکسان می باشد .

چنانچه در امور ثبتی شرکت تخلفاتی رخ دهد چه کسی مسئول رسیدگی به این تخلفات است ؟

اگر در ثبت شرکت توسط اشخاص تخلفاتی صورت گرفته باشد در این صورت طبق قوانین و مقررات حاکم بر کشور مرجع قضایی که شرکت در آن به ثبت رسیده است باید تخلف رخ داده را مورد پیگیری قرار دهد .

چرا وجود یک وکیل ثبتی در انجام امور ثبتی موثر می باشد ؟

انجام کلیه خدمات ثبتی در ایران دارای انواع مختلفی است و مراحل اداری زیادی را در بر می گیرد که یک وکیل ثبتی در انجام درست و به موقع آن بسیار تاثیر گذار است .

برای ثبت شرکت ها و برندها و ثبت تغییرات در شرکت ها و ثبت انحلال شرکت ها مدارک متفاوتی نیاز است که وکیل مربوطه ای که انجام این خدمات ثبتی را به عهده گرفته است باید این مدارک را جمع اوری کند و در نهایت به اداره ثبت شرکت ها تحویل دهد . از آن گذشته یک وکیل ثبتی با تمامی قوانین و مقررات حاکم برای ثبت شرکت ها اشنایی دارد و می تواند این کار را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام دهد .

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که چنانچه قصد انجام هر یک از امور ثبتی را در هرکجای ایران دارید از وکلای فعال در این زمینه یاری بگیرید و وکالت کار خود را به آنها بسپارید تا مراحل اداری آن را به آسودگی برای شما طی کنند .

همچنین لازم به ذکر است که موسسه حقوقی تکسفیر واقع در شهر کرج با وجود وکلا و مشاورین متخصص در حوزه امور ثبتی و حقوقی توانایی این را دارد تا شما عزیزان را برای انجام امور ثبتی تان یاری دهد . همچنین عزیزانی که در شهر های دیگر ایران هستند و قصد انجام امور ثبتی در شهرهای دیگر را دارند می تواند از مشاوره تلفنی موسسه حقوقی تکسفیر بهره مند شوند و از مشاوره با متخصصان این مجموعه بهره مند گردند .

بازدید 110 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 09:00