ثبت شرکت طراحی گرافیک

گرافیک هنری است که توانسته بسیاری از هنرها را به خدمت گرفته و اصیل ترین وظیفه خود را که انتقال پیام است به خوبی به انجام رساند. هنرهای تجسمی ، طراحی، پایه و اصول صفحه آرایی ، رنگ شناسی ، مبانی تصویر سازی ، خط در گرافیک ، خوشنویسی ، چاپ دستی ، عکاسی از جمله فعالیت های مربوط به این حوزه می باشد. امروزه ثبت شرکت طراحی گرافیک نیز به یکی از موارد پر تقاضا تبدیل شده است.

گرافیک در دو مفهوم قدیم (سنتی) و جدید(نوین) متمایز میگردد که در مرز بین این دو پدیده چاپ قرار دارد. منظور از چاپ انواع و اقسام چاپ است. گرافیک (قدیم) یا همان گرافیک سنتی شامل خطاطی، نقاشی دو بعدی، کنده کاری می باشد که بیشترین شکل آن در آرایش کتابهاست که محصول کار نقاش، خوشنویس، تذهیب کار و جلدساز می باشد.

گرافیک نوین یا گرافیک مدرن علاوه بر کتاب آرایی در قسمت تبلیغات تجارتی، اعلانات دیواری و مطبوعاتی و نشان ها (لوگوها) و غیره می باشد و حتی در سینما و تلویزیون هم کاربرد دارد. مثلا عنوان بندی فیلم و تصاویر متحرک طراحی شده. هنر گرافیک نوین با مسائل ارتباط محیطی نیز تداخل دارد، پس هنر گرافیک علاوه بر خط و رنگ، به عناصر بصری دیگری چون حجم و نور کمک می گیرد.

مفهوم گرافیک و موارد آن

گرافیک حیطه‌ای از هنرهای تجسمی است و دارای کاربردهای متنوع و گسترده‌ای می باشد. گرافیک یا به عبارت کاملتر طراحی گرافیک (Graphic design)، بکارگیری تکنیکهای مختلف خلق آثار دوبعدی بر روی سطوح مختلف نظیر کاغذ، دیوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستیک، نمایشگر رایانه، سنگ و … است که در جهت رساندن پیامی خاص به بیننده انجام بپذیرد.

با توجه به اهمیت بالای تبلیغات برای هر کسب و کاری، طراحی لوگو، انیمیشن، کارت ویزیت ئو پوستر های تبلیغاتی در اولویت رشد بسیاری از کسب و کار ها قرار دارد.

چنانچه قصد دارید در این زمینه فعالیت های خود را ادامه دهید و فعالیت های خود را در قالب شرکت ثبت نمایید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. در زیر به اختصار مدارک و مراحل ثبت شرکت طراحی گرافیک بیان گردیده است.

این شرکت ها نیز مانند بسیاری از انواع سایر شرکت معمولا به صورت دو نوع شرکت سهامی خاص و شرکت مسئولیت محدود ثبت می شوند که در ادامه شرایط ثبت آن بیان می گردد:

شرایط ثبت شرکت طراحی گرافیک (سهامی خاص(

شرایط ثبت شرکت طراحی گرافیک سهامی خاص

✅حداقل دارای 3 نفر عضو (عضو هیئت مدیره) و 2نفر بازرس (که بازرسین نباید از اعضای هیئت مدیره باشند) و همچنین یک نفر به عنوان منشی جلسه باشد .

✅حداقل سرمایه مورد نیاز یک میلیون ریال می باشد

✅زمان انجام پروسه ثبت به مدت 20 روز کاری می باشد.

✅حداقل 35 درصد سرمایه باید نزد بانک به نام شرکت پرداخت شود(ثبت شرکت)

مدارک لازم برای ثبت شرکت طراحی گرافیک (سهامی خاص(

✅کپی کارت ملی و شناسنامه (برابر اصل شده)

✅اصل گواهی عدم سوء پیشینه

✅امضای اقرار نامه

✅کپی برابر اصل مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع(ثبت شرکت)

شرایط ثبت شرکت طراحی گرافیک ( با مسئولیت محدود(

✅حداقل دارای 2 عضو باشد

✅دارا بودن حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه

✅تعهد یا پرداخت کل سرمایه

✅انجام پروسه ثبت شرکت بستگی به کارشناسی ارجاع شده توسط اداره ثبت شرکت ها دارد که در صورت تکمیل بودن تمامی مدارک و بدون اشکال بودن کار بین یک هفته تا بیست روز می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت طراحی گرافیک (با مسئولیت محدود(

✅کپی کارت ملی و شناسنامه (برابر اصل شده)

✅اصل گواهی عدم سوء پیشینه

✅امضای اقرار نامه

 

ثبت شرکت «تکسفیر» یاری رسان شما در زمینه ثبت شرکت مورد نظرتان می باشد. با ما در تماس باشید

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.