یکی از شهرهای استان مرکزی خمین است که در جنوبی ترین بخش این استان واقع می باشد و از نظر اقتصاد و صنعت اکثر مردم این شهر به کشاورزی و دامپروری مشغول می باشند که محصولاتی از قبیل لوبیا، انگور، عسل و همچنین از مرغوبترین محصولات این شهر در دنیا زعفران می باشد

و سرمایه گذاران می توانند جهت تاسیس شرکت تولید مواد غذایی و همچنین زعفران تولیدات خود را گسترش دهند و با تاسیس و راه اندازی شرکت های تجاری و همچنین ثبت شرکت در خمین از مزایای بسیار آن بهره مند گردد و تبلیغات خود را گسترش دهند تا در دنیا محصولات بی نظیر کشور ایران شناخته گردد و از این طریق پیشرفت های بی شماری را از آن خود نماییم.

شهر خمین بین شهرهای صنعتی اراک و اصفهان واقع می باشد و به همین دلیل از موقعیت ایجاد شغل خوبی برخوردار می باشد. از جمله مسیرهای مهمی که از خمین می‌گذرد اتوبان شماره ۴۷ است. همچنین اتوبان شماره ۵۸ نیز در این شهر در حال احداث می‌باشد.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر در راستای خدمات امور ثبتی از جمله: ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی در این شهر و کل کشور می باشد جهت هر گونه سوال با موسسه ما در ارتباط باشید.

مراحل ثبت شرکت در خمین

جهت انجام امور ثبت شرکت در خمین لازم است که مراحل اداری جهت اخذ مدارک مربوط با ثبت شرکت انجام گیرد این مراحل به شرح ذیل می باشد:

1.تجمیع مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در خمین

2.اخذ گواهی عدم سوپیشینه

3.تنظیم و تدوین مفاد اساسنامه

4.انتخاب نام مناسب برای شرکت

5.ثبت نام اولیه در سامانه و تنظیم اوراق ثبتی

6.تعیین نام شرکت

7.ارسال اوراق به اداره از طریق پست جهت انجام ثبت شرکت در خمین

8.بررسی مدارک توسط کارشناس اداره ثبات شرکت ها

9.در صورت بلامانع بودن صدور آگهی ناسیس شرکت

10.تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی برای درخواست ثبت شرکت در خمین

11.ارسال آگهی جهت انتشار در روزنتمه رسمی کشور

12.انجام امور نشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقنصادی

13.انجام امور تبلیغاتی جهت جذب مشتری بعد از ثبت شرکت در خمین

زمان ثبت شرکت در خمین

مدت زمان لازم برای انجام امور ثبت شرکت پس از تکمیل مدارک و انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات خود را در راستای انجام فعالیت انجام دهند. بنابراین قبل از شروع پروسه ثبت شرکت در خمین از مدت زمان قطعی آن اطلاع یابید.

مدارک ثبت شرکت در خمین

جهت انجام ثبت شرکت در خمین لازم است با توجه به موضوع فعالیت و نوع شرکت مدارک و اسناد مرتبط را تجمیع نمود. این مدارک به شرح ذیل می باشد که لازم است قبل از اقدامات لازم برای ثبت شرکت نسبت بدان آگاه بود تا با اشراف کامل اقدام به پروسه ثبت شرکت نمود

1.شناسنامه و کارت ملی متقاضیان اعم از سهامداران اعضای هیئت مدیره و بازرسین

2.گواهی عدم سو پیشینه برای اعضای هیئت مدیره و بازرسین

3.مدارک تحصیلی مورد نیاز برای موضوعاتی که نیاز به مدرک تحصیلی دارند

4.مجوز فعالیت برای موضوعاتی که ملزم به ارائه مجوز می باشند

5.ارائه آدرس صحیح به همراه کپستی برای محل فعالیت شرکت و محل سکونت متقاضیان

برای آشنایی با موضوعات فعالیتی که نیاز به مجوز و یا مدارک تحصیلی مرتبط دارند می توانید به قسمت راهنما سایت مراجعه نمایید و یا اطلاعات لازم در این خصوص را از کارشناسان موسسه حقوقی تکسفیر جویا شوید و با اشراف کامل اقدام به انجام پروسه ثبت شرکت در خمین نمایید.

انواع ثبت شرکت درخمین

متقاضیان ثبت شرکت جهت انجام پروسه تشکیل شخص حقوقی ابتدا باید با اشراف به قوانین نوع شخصیت حقوقی را انتخاب نمایند و با بررسی قوانین مرتبط با آن نوع از شرکت ها تصمیم گیری های مرتبط را انجام دهند. انواع اشخاص حقوقی جهت ثبت شرکت در خمین به این شرح می باشند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خمین

ثبت شرکت سهامی خاص در خمین

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت نسبی

ثبت شرکت مختلط سهامی

ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

ثبت شرکت تعاونی

برای کسب آگاهی نسبت به شرایط هر یک از شرکتهای مذکور و قوانین تجارت حاکم بر آنها با اخذ اطلاعات لازم از کارشناسان موسسه با آگاهی بیشتر اقدام به ثبت شرکت در خمین نمایید.

مزایای ثبت شرکت در خمین

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایتهای دولتی و قانون تجارت قرار میگیرد تا در خصوص پیگیری های لازم و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد.

از جمله سایر مزایای ثبت شرکت در خمین امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات می باشد. با انجام پروسه ثبت شرکت در خمین وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت.برای اخذ اطلاعات کامل در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه در ارتباط باشید.

 

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.