شهر حمیدیا شهری است در بخش مرکزی استان یزد در کشور ایران واقع می باشد. که این شهرستان از محله‌های رحمت آباد، نجف آباد، شهرک قدس، شهرک کوثر، شهرک لاله تشکیل شده‌است و شما با ایجاد اشتغالزایی در این شهر می توانید ثبت شرکت انجام دهید و با برخورداری از مزایایی که با ثبت شرکت کسب می کنید

می توانید تبلیغات گسترده ای داشته باشید و با کسب اعتماد در مزایدات و مناقصات شرکت نموده تا موفقیت های بیشماری را از آن خود نمایید.برای انجام امور ثبتی خود تنها کافیست به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید

 

 

موسسه حقوقی تکسفیر آماده خدمت رسانی در ثبت شرکت در حمیدیا و کل استان ها و شهرستان ها می باشد و شما جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت با مشاوران با تجربه ما تماس حاصل نمایید.

ثبت شرکت به منظور تثبيت مالكيت هاوپاسداري ازدارايي هاي مردم از تعرض وتجاوزغيروهمچنين اعتبار بخشيدن به اسناد در سال ۱۲۹۹هجري شمسي قانون ثبت با۱۳۹ماده به تصويب رسيد در دوره چهارم مجلس شوراي ملي اين قانون فسخ شدوقانوني تحت عنوان قانون ثبت شرکت در سال ۱۳۰۲ هجري شمسي جايگزين آن گرديد.

قانون ثبت شرکت نيزبنابرنيازجامعه دردهه۱۳۰۰چندباردست خوش اصلاح وتغيير شد ولي اكثرموادوتبصره هاي قانون ثبت كه هنوز معتبراست مربوط به سال ۱۳۱۰هجري شمسي است اولين بار تشكيلات ادا ري ثبت شرکت نيز بصورت يك اداره كل درسال ۱۳۰۷تشكيل شدودر سال ۱۳۵۲ هجري شمسي از اداره كل به سازمان ثبت اسنادواملاك تغيير يافت.

ثبت شرکت در حمیدیا

ثبت شرکت یعنی ثبت یک قرارداد با فرمت مخصوص به خود بر طبق قانون به منظور پیشرفت اهداف کاری و تجاری بین چند شریک یا سهامدار. مرجع ثبت شرکت اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری است که در هر شهر دارای نمایندگی می باشد. ثبت شرکت ها تحت قوانین تجارت ایران انجام می گیرد و روند خاص خود را دارد که باید از طریق قوانین تجارت ثبت شرکت های تجاری را به 7 دسته تقسیم نمود .

انواع ثبت شرکت در حمیدیا

ثبت شرکت سهامی خاص در حمیدیا

شرکت سهامی عام

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در حمیدیا

شرکت تعاونی

شرکت تضامنی

شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

شرکت نسبی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در حمیدیا

در شرکت با مسئولیت محدود، سرمایه به سهم‌الشرکه تقسیم شده، نه به سهام؛ همچنین در این شرکت، ورقه‌ای به نام سهم‌الشرکه صادر نمی‌شود و نباید کمتراز صد هزار تومان باشد. شرکت با مسئولیت محدود برای انجام امور بازرگانی در سطح کوچک مناسب است.

ثبت شرکت سهامی خاص در حمیدیا

شرکت‌هائی که تمام سرمایه آن در موقع تاسیس منحصراً توسط موسسین تامین گردیده است. این گونه شرکتها شرکت سهامی خاص نامیده می شوند. سهام این شرکت‌ها در اختیار عموم نیست و تعداد محدودی از افراد دارای سهام شرکت های سهامی خاص هستند.

ثبت شرکت سهامی عام در حمیدیا

شرکت سهامی عام کامل ترین نوع شرکت سهامی است و مسلم است برای انجام امور مهمه از قبیل استخراج معادن و تجارت با کشورهای خارجی و تأسیس کارخانجات و ایجاد سدها و بانک ها تشکیل می شود که سرمایه فردی کفاف آن را نمی دهد.

ثبت شرکت تعاونی در حمیدیا

شرکت تعاونی شرکتی است که بین اشخاص حقیقی،برای فعالیت در امور مربوط به تولید و توزیع،در جهت اهداف مصرح در قانون بخش تعاونی ،تشکیل می شود.هدف اصلی این شرکت ها کمک به بهبود وضع اقتصادی و رفاه شرکاء و تامین حوائج و نیازمندی های مخصوص آن ها است

ثبت شرکت تضامنی در حمیدیا

شرکت تضامنی،شرکتی است که تحت نام مخصوص برای امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود.اگر دارایی شرکت برای تأدیه‌ی تمام قروض کافی نباشد؛ هر یک ازشرکا مسئول پرداخت تمام قروض شرکت است.

ثبت شرکت نسبی در حمیدیا

شرکت نسبی برابر با قانون تجارت، شرکتی است که برای امور تجارتی تحت اسم مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسوولیت هر یک از شرکا به نسبت سرمایه‌ای است که در شرکت گذاشته است. شرکت نسبی از جهاتی به شرکت‌های تضامنی نزدیک است و از سوی دیگر با شرکت‌های با مسوولیت محدود شباهت دارد.

ثبت شرکت مختلط سهامی در حمیدیا

شرکت مختلط سهامی شرکتی است که در تحت اسم مخصوص بین یک عده شرکاء سهامی و یک یا چند شریک ضامن تشکیل می شود». این شرکت در حقیقت به منزله ی ترکیبی از شرکت تضامنی و شرکت سهامی است که در آن تعدادی شریک ضامن و تعدادی شریک دارای سهم می باشد.

ثبت شرکت مختلط غیر سهامی در حمیدیا

این شرکت برای امور تجارتی با نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می گردد و در حقیقت به منزله ی ترکیبی است از شرکت های تضامنی و با مسئولیت محدود که دارای دو نوع شریک ضامن و شریک با مسئولیت محدود می باشد و شریک ضامن مسئول تادیه ی کلیه ی قروض و تعهدات شرکت خواهد بود.

بهترین ثبت شرکت را با ما تجربه نمایید.

مزایای ثبت شرکت در حمیدیا

1.فعالیت قانونی و رسمی:

یکی از مهمترین فواید ثبت شرکت این است که شما یک فعالیت رسمی ‌و قانونی خواهید داشت و اعتبار بیشتری هم کسب‌ نمایید. با ثبت شرکت، فعالیت‌های آن تحت نظر و کنترل قانون قرار ‌می‌گیرد و تردید افراد حقیقی و حقوقی برای شروع یک همکاری جدید از بین خواهد رفت.

2.کسب اعتماد شخص ثالث و مسئولیت مشترک تمام شرکا:

اگر یک شخص به تنهایی فعالیت اقتصادی داشته باشد، مسئولیت مالی و حقوقی فعالیت‌هایش به عهده خودش خواهد بود. در حالی که در یک شرکت ثبت شده، اعضای هیات مدیره و شرکا نسبت به اعمال شرکت در برابر شخص ثالث مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.

به این شکل مسئولیت‌ها تقسیم شده و به عهده یک نفر نیست که این موضوع به نفع شرکا بوده و باعث اطمینان بیشتر افراد و شرکت‌های دیگر برای تعامل با شرکت مذکور است.

3.تحت حمایت قانون:

با ثبت یک شرکت تمام جزییات از جمله ‌میزان سرمایه،‌ میزان سهام و … به صورت مکتوب و قانونی در اساسنامه شرکت و مابقی اسناد قید ‌می‌شود. چنانچه مشکلی بین اعضا و اشخاص ثالث (مشتری‌ها) پیش بیاید، روند حل اختلاف بسیار ساده‌تر از زمانی است که شراکت شخصی باشد.

4.شرکت در مزایدات و مناقصات:

از دیگر مزایای ثبت شرکت این است که شما‌ می‌توانید به شکل حضوری در مزایدات و مناقصات شرکت نموده و از فواید آن بهره‌مند شوید. حضور در این مزایدات و مناقصات موجب ‌می‌شود که با شرکت و سازمان‌های بزرگ آشنا شده و معاملات پر سودی انجام دهید.

5.اخذ نمایندگی رسمی:

به طور معمول شرکت‌های بزرگ و معتبر برای جلوگیری از مشکلات قانونی ترجیح‌ می‌دهند که با شرکت‌های ثبت شده همکاری داشته باشند تا اشخاص حقیقی. ثبت شرکت بهترین راه برای داشتن نمایندگی این شرکت‌های بزرگ است.

6.ثبت سابقه شرکت:

پس از ثبت شرکت، این گذر زمان و فعالیت صادقانه است که اعتبار یک شرکت را افزایش‌ می‌دهد. این اعتبار باعث شناخته شدن یک شرکت شده و احتمال همکاری آن با ارگان‌های بزرگ را بالا ‌می‌برد.

7.اخذ مجوز، امتیاز و اعتبار:

با ثبت شرکت می‌توان از مزایای بسیاری چون وام بانکی و مجوزهای مخصوص که دریافت انها از نهادهای دولتی برای انجام فعالیت‌های مختلف الزامی‌است و تسهیلات بانکی بهره مند شد.

8.اطلاع رسانی و جلب اعتماد:

از مزایای دیگر ثبت شرکت با ثبت هر گونه شرکت تمام اطلاعات آن از جمله نشانی، موضوع فعالیت، شعبه شرکت و… در روزنامه رسمی ‌کشور ثبت شده و باعث جلب اعتماد مشتری و افزایش اعتبار شرکت‌ می‌شود.

شما می توانید جهت ثبت شرکت و سایر امور ثبتی خود با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی تکسفیر تماس حاصل نمایید.برای ثبت برند و ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج با ما تماس بگیرید

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

  • نظرات بازدید کنندگان
avatar
محل نظر و سوالات شما...
کاراکتر مجاز است
صبر کنید ... 00:00.