ثبت شرکت تولید پودر دستی

نوامبر 23

ثبت شرکت تولید پودر دستی

ثبت شرکت تولید پودر دستی

اگر شما جزو تولیدکنندگان پودر دستی هستید و قصد دارید به فعالیت خود رسمیت ببخشید باید اقدامات لازم جهت ثبت شرکت تولید پودر دستی را انجام دهید. با ما همراه باشید تا در این مقاله شما را با ثبت شرکت تولید پودر دستی آشنا کنیم.

پودر دستی:

در سالهای گذشته که پودر ماشین لباسشویی و مایع لباسشویی به مرحله تولید نرسیده بودند، میزان استفاده از پودر دستی به منظور شستن لباسها، فرش، موکت و ... در سطح بالایی قرار داشت.

حتی برخی از پودر دستی برای شستن موهای سر استفاده می کردند و اعتقاد داشتند پودر دستی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و موجب درخشندگی و پر پشت شدن موهای سر می شود و باعث از بین بردن شپش ها می شود!

اما با پیشرفت و گذر زمان میزان استفاده از پودر دستی به میزان چشم گیری کاهش یافت و اکنون پودر دستی فقط برای شستن لباسهایی که امکان شستشو در ماشین لباسشویی را ندارند مورد استفاده قرار می گیرد یا برخی برای شستن سطوح سرویس بهداشتی از پودر دستی استفاده می کنند.

به هر حال هنوز هم تولیدات پودر دستی متوقف نشده است و در بازار مصرف متقاضیان خاص خودش را دارد و حتی در برخی از کشورهای همسایه از بازار مصرفی خوبی برخوردار است.

اگر شما مدتهاست در زمینه تولید پودر دستی فعالیت می کنید ولی هنوز اقدامی برای ثبت شرکت نکرده اید، شما را با مزیت های ثبت شرکت تولید پودر دستی و مراحل ثبت شرکت تولید پودر دستی آشنا خواهیم کرد تا فرصت را غنیمت بشمارید و سریعتر در این مسیر گام بردارید.

مزیت های ثبت شرکت تولید پودر دستی:

با ثبت شرکت، فعالیت شما زیر نظر قانون قرار خواهد گرفت و از این طریق مشتریان و افرادی که قصد همکاری با شرکت شما را دارند راحت تر اعتماد خواهند کرد.

مسئولیت ها بین چندین شریک تقسیم شده و یک نفر عهده دار همه ی مسئولیت ها نخواهد بود.

با ثبت شرکت می توانید برای اخذ وام از بانک و موسسات مالی و اعتباری اقدام نمایید.

شرکت های ثبت شده می توانند در مزایده ها و مناقصه های ارگان ها و بخش های دولتی و خصوصی شرکت نمایند.

ثبت شرکت علاوه بر اشخاص ثالث برای شرکا و اعضا نیز مفید است زیرا در صورتیکه مشکل و اختلافی بین آنها به وجود آید از نظر قانونی مورد حمایت قرار گرفته و مشکلشان حل خواهد شد.

با ثبت شرکت می توانید از شرکتهای داخلی و خارجی نمایندگی بگیرید و مبادلات کالا به خارج از کشور داشته باشید. (صادرات پودر دستی به کشورهای همسایه)

برخی شرکت ها زمانیکه محصولاتشان را تبلیغ می کنند به سابقه و زمان آغاز به فعالیتشان اشاره می کنند و از این طریق روز به روز بر اعتبارشان افزوده خواهد شد. (هر چه از زمان ثبت شرکت تولید پودر دستی نیز بگذرد، بر میزان اعتبار آن می افزاید.)

ثبت شرکت تولید پودر دستی:

پیش از اقدام برای ثبت شرکت، در ابتدا نوع شرکت را مشخص نمایید. اکثریت شرکتهایی که ثبت می شوند از انواع شرکتها، سهامی خاص یا با مسئولیت محدود را بر می گزینند.

شما نیز کاملا بررسی های لازم را انجام دهید و با توجه به تعداد شریکهایی که دارید، مسئولیت ها، سرمایه ای که در نظر گرفته اید و ...نوع شرکت را انتخاب نمایید.

مراحل ثبت شرکت تولید پودر دستی:

 • انتخاب شریکهای قابل اطمینان و مناسب
 • ورود به سامانه اداره ثبت شرکت – سازمان ثبت اسناد واملاک کشور
 • انتخاب نام سه بخشی برای شرکت که قبلا توسط شخصی ثبت نشده باشد.
 • حیطه فعالیت شرکت را بطور شفاف مشخص نمایید. (در اینجا نوع فعالیت تولید پودر دستی می باشد.)
 • آدرس پستی (نشانی) شرکت را وارد کنید.
 • سرمایه شرکت را در سامانه وارد کنید. (حداقل سرمایه شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود مبلغ 100,000 تومان می باشد.)
 • ورود اطلاعات شرکا به سامانه
 • ورود اطلاعات شعبات دیگر شرکت به سامانه
 • بارگذاری فرم اساسنامه تکمیل شده در سامانه
 • تکمیل مدارک ثبت شرکت و ارسال پستی به سازمان
 • پس از تاییدیه سازمان ثبت شرکت، آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی

اگر شما دوستان عزیز تمایل داشته باشید می توانید برای ثبت شرکت تولید پودر دستی از مشاوره کارشناسان مجرب موسسه حقوقی تکسفیر بهره مند شوید.

بازدید 104 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید