ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار

دسامبر 24

ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار

ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار

اگر در زمینه ی تولید ظروف پلاستیکی درب دار (ظروف نگهدارنده) فعالیت می کنید و قصد دارید به فعالیت خود حالت رسمی و حقوقی بدهید. باید در جهت ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار گام بردارید.

ظروف پلاستیکی درب دار:

این روزها توجه به اصول بهداشتی بیشتر از قبل در بخش های مختلف زندگی مشهود می باشد و شرکت های تولید کننده براساس نیاز مصرف کننده محصولاتی را تولید می کنند که علاوه بر مرتفع کردن نیاز مشتری، تقاضای زیادی در بازار داشته و موجب کسب درآمد شود.

یکی از محصولاتی که در چند سال اخیر توسط تولیدکنندگان وسایل پلاستیکی روانه بازار شده و با استقبال خوبی نیز مواجه شده است، ظروف پلاستیکی درب دار می باشد.

ظروف پلاستیکی درب دار به منظور نگهداری انواع غذاها و قرار دادن آنها در یخچال و فریزز مورد استفاده قرار می گیرد.

درب محکمی که روی این ظروف قرار می گیرد مانع ورود هوا به داخل ظروف و آلوده شدن غذا می شود.

برخی از این ظروف قابل استفاده در مایکروفر هستند و به منظور گرم کردن غذا مورد استفاده قرار می گیرند.

خانم ها و آقایان شاغل برای بردن غذا به سرکار به جای استفاده از ظرف غذای فلزی که سنگین است، می توانند از ظروف پلاستیکی درب دار (ظروف نگهدارنده) استفاده نمایند.

دانش آموزان برای بردن میوه و خوراکی به مدرسه می توانند از ظروف پلاستیکی درب دار استفاده کنند.

طبق توضیحاتی که در بالا ذکر کردیم، موارد مصرف ظروف پلاستیکی درب دار بسیار زیاد است و تولید آن دارای بهره وری اقتصادی می باشد.

افرادی که دنبال یک کار زود بازده می گردند می توانند درجهت ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار اقدام نمایند.

ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار چه مزیت هایی دارد؟

پس از ثبت شرکت می توانید حساب بانکی تجاری که دارای مزایای خاصی برای شرکت است را افتتاح نمایید.

با ثبت شرکت، کار و کسب شما از پشتوانه ی مالی برخوردار خواهد شد، می توانید برای دریافت وام بانکی اقدام کنید و سرمایه گذاران به یک شرکت ثبت شده بیشتر اعتماد خواهند کرد.

وقتی یک کار را بصورت انفرادی آغاز می کنید، فشار بسیاری از جهت تامین سرمایه و مسائل مالی متحمل می شوید، اما با ثبت شرکت در قبال تامین سرمایه و بدهی های شرکت همه ی شرکا مسئول هستند.

شرکت هایی هستند که سالیان سال است که از زمان ثبت آنها می گذرد و بسیاری از مشتریان به دلیل اعتباری که این شرکتها کسب کرده اند به آنها اعتماد می کنند. مدت زمانی که از ثبت شرکت می گذرد هم در رزومه شرکت تاثیر گذار است و هم در جلب اعتماد مشتریان.

هر شخصی که دارای کسب و کار به صورت انفرادی است نمی تواند در مناقصه ها و مزایده هایی سازمان های دولتی شرکت کند ولی با ثبت شرکت می توانید در مزایده ها و مناقصه ها شرکت نمایید.

با ثبت نمودن شرکت کلیه فعالیت های کاری وجهه ای حقوقی و قانونی پیدا می کند و این حقوق شامل حال مشتریان و تمام اعضای شرکت می شود.

در ظروف پلاستیکی درب دار غذا نگهداری می شود و با سلامتی مردم در ارتباط است، بدین منظور با ثبت شرکت مردم اعتماد پیدا خواهند کرد که محصولات تولیدی توسط شرکت شما از پلاستیک مرغوب و با کیفیت ساخته شده است.

ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار:

در قانون تجارت، شرکت های تجاری به هفت دسته تقسیم شده اند که در ایران ثبت شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود از محبوبیت بیشتری در بین صاحبان کسب و کار برخوردار است.

ما نیز به شما پیشنهاد می کنیم برای ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار، نوع مسئولیت محدود یا سهامی خاص را انتخاب نمایید.

البته ثبت شرکت با مسئولیت محدود دارای تشریفات کمتری است ولی ثبت شرکت سهامی خاص دارای اعتبار بیشتری می باشد.

ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار از نوع مسئولیت محدود:

اگر تنها دو نفر برای تاسیس شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار هستید، شرکت با مسئولیت محدود را انتخاب نمایید. (حداقل 2 شریک)

میزان سرمایه ی اولیه که برای شرکت با مسئولیت محدود در قانون مشخص شده است مبلغ یک میلیون ریال می باشد. البته شما می توانید برای ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار میزان سرمایه ی اولیه را مبلغ بیشتری مشخص نمایید.

شرکا مسئول تامین سرمایه شرکت هستند و هر شخص به میزان سرمایه گذاری که انجام داده در قبال بدهی ها و مشکلات مالی شرکت مسئول می باشد.

ذکر عبارت "با مسئولیت محدود" قبل یا بعد از نام شرکت الزامی می باشد و باید در تمام اوراق و اسناد شرکت درج شود.

ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار از نوع سـهامی خاص:

برای شرکت سهامی خاص نسبت به شرکت مسئولیت محدود تعداد شرکا باید بیشتر باشد، سه نفر هیئت مدیره و دو نفر بازرس برای تاسیس شرکت سهامی خاص لازم است.

میزان سرمایه ی اولیه که برای شرکت سهامی خاص در قانون مشخص شده است مبلغ یک میلیون ریال می باشد که باید مبلغ سی و پنج درصد از آن در حساب بانکی شرکت قرار داده شود.

شرکا مسئول تامین سرمایه شرکت هستند سپس سرمایه شرکت سهامی خاص به بخش های مساوی به نام سهام تقسیم می شود و هر شخص دارای چندین سهم از سرمایه شرکت می باشد. هر شخص به اندازه ی سهامی که در شرکت دارد مسئول بدهی ها و مشکلات مالی شرکت است.

ذکر عبارت "سهامی خاص" قبل یا بعد از نام شرکت الزامی می باشد و باید در تمام اوراق و اسناد شرکت درج شود.

با توجه به میزان سرمایه ای که برای ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار در نظر گرفته اید و تعداد شرکا و سایر مسائل از بین شرکت های تجاری یک مورد را که متناسب با شرایطتان است را انتخاب نمایید و برای به ثبت رساندن شرکت از طریق سامانه الکترونیکی ثبت شرکتها اقدام نمایید.

در صورت تمایل می توانید از موسسه حقوقی تکسفیر به منظور ثبت شرکت تولید ظروف پلاستیکی درب دار کمک بگیرید.

بازدید 148 بار

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید